Şimdi Ara

Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar. (473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.156
Cevap
395
Favori
1.355.148
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Deadwood

quote:

Orijinalden alıntı: ugur_hy

quote:

Orijinalden alıntı: Deadwood

quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

Hocam denizli forum Çamlık ta ps vita vardı bozuk kırık vs deyip vermediler bana aquacity teknosadaki eleman ps vita yi başka yerden getirteyim dedi telefonunu bile aldım ama getiremedi öyle dedi bana..artı o aquacity deki arkadaş iphone 6 lari 1100 e sattı hepsini biz çalışanlar aldık doye açık açık söyledi hatta çelik olan çay makinelerinden de 50 tl ye almış kendisine..yani uygun fiyatlı ne varsa sömürmüşler ps vita yi 197 tl ye iphone 6 yi 1100 e yedirmediler iphone lar kapalı kutuymus bide..İzmir Bergama dan philips htl5140 soundbar kapalı kutu bulup alabildim ben birde şu apptoyzun tabanca şeklinde bi oyuncagini optimum Teknosada buldum aldım 5 tl ye..Grill vardı birde orda fakir 66 tl teşhir. .

Allah'ın izniyle bir abimizin tanıdığı ile PsVita yı Kütahya Sera Avm şubesinden 197 Tl ye aldım hocam.Ürünün açılmış kutu ve şarj aleti yok bu şekilde kabul ederse ayırayım dedi bende tamam dedim..GG de felan uygun fiyatla bir şarj aleti alırım dedim kendi kendime..Ürün sony garantili

Ürünün fotoları;

Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar.

Hocam ben de paylaşmıştım isteyen olursa alabilirim diye ama kimse çalışıp çalışmadığı belli olmadığı için sıcak bakmamıştı.

Hayırlı olsun, çalışıp çalışmadığını haber verirseniz çok sevinirim.

Şarj aleti edinir edilmez deneyip haber ederim hocam..Çalışmasada sonuçta sony garantili gönderirim servise yaptırırım gg de 15-20 tlye yan sanayi şarj aletleri satıyorlar onlardan alıp deniyecem inş.

Alıntıları Göster
    http://www.teknosa.com/urunler/120130176/delonghi-icmj210-w-filtre-kahve-makinesi-beyaz

Bu üründe yardımcı olabilecek biri var mı ?

• netcanavarı N kullanıcısına yanıt
    Hocam Terracity Extra'ya yolunuz düşerse haber verirseniz sevinirim
  • megalomanyag kullanıcısına yanıt
    ankamall cepa benim bildiğim bunlar ankamall kapandı .
  • TaNeRiMu T kullanıcısına yanıt
    Hocam bir daha ne zaman aynı yere gidiceksiniz elektrolux süpürge alabilirim kapalı kutu
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbr

Hocam bir daha ne zaman aynı yere gidiceksiniz elektrolux süpürge alabilirim kapalı kutu
    http://www.teknosa.com/urunler/125083706/sony-ps-vita-travel-kit-konsol-aksesuar

Arkadaşlar şu üründen temin edebilecek varmı?
  • durmanow D kullanıcısına yanıt
    ankamall extraa 2 kapandı extraa 1 duruyor taurus kapandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnkst

buradan birilerimidir?
    arkadaşlar oyun kalvyesi bakıyorum giriş seviye gören eden olursa haber edebilir mi?
  • Arkadaslar yaziciya ihtiyacim var en ucuz hangisi link atarmisiniz istanbul avrupa yakasi magazalara gidebilirim
  • İstinyepark'a Microsoft Sculpt Ergonomic set için gittim ancak tuşları kırık teşhir ürününden başka yokmuş stokta. Stok kıntrolü yaptı diğer mağazalarda da yok dedi.

Logitech Mk520 set aldım 60 küsur liraya. Kutusu yırtıktı ama sıfırdı. Oldukça iyi bir fiyat bence. Bir tane daha var almak isteyen olursa istinyede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: docdoccc

İstinyepark'a Microsoft Sculpt Ergonomic set için gittim ancak tuşları kırık teşhir ürününden başka yokmuş stokta. Stok kıntrolü yaptı diğer mağazalarda da yok dedi.

Logitech Mk520 set aldım 60 küsur liraya. Kutusu yırtıktı ama sıfırdı. Oldukça iyi bir fiyat bence. Bir tane daha var almak isteyen olursa istinyede.
    4k televizyon var mı ucuza
  • quote:

Orijinalden alıntı: teote

Ilk indirim haftası toptancılar epey ürün almıştı buda onlardandır.

Fatura kesemiyırlarsa sikayet edin makiyeye

Valla hocam hic ugrasmaya degmez bunlarla
  • BrainDrain B kullanıcısına yanıt
    Uğraşmadığımız için bitmiyor zaten bunlar.Şikayet edeceksin maliye atıyorum 2-3 bin tl ceza yazcak bunlara bak bakalım bir daha cesaret edip girişiyor mu böyle işlere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rmdy -- 31 Temmuz 2016; 13:57:26 >
  • Tam tersine uğraşın arkadaşlar, gördüğünüz haksızlıklar ve yanlışlıklar için mutlaka uğraşın, uğraşın ki bir kısım Teknosa çalışanları gibi ya da o satışa benzer satış yapan cahil cüheyla tipler hak ettiği cezayı alsın. Uğraşmak dediğiniz bir telefon bir mail ve benzeri araçlar, 5 dakikanızı almaz..
  • Ps vıta yardımcı olacak var mı

Istanbul Levent Metrocıty Exxtra
    Istanbul Halkalı Arenapark Exxtra
    Bursa Kent Meydanı Exxtra
    Denızlı Forum Çamlık Extra
    Mugla Bodrum Konacık Extra
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarashman

maliyeye sikayet etmek lazim bunlari cuhazlari teknosadan faturali almamislardir bence. teknosada calisan eleman veya elemanlar elden satmistir anlasip. ciddi suc islenmis...

Söylediğiniz mantıksız. Ha tut ki eleman el altından sattı, maliyeye değil, hırsızlıktan şikayet etmeniz lazım. ayrıca benim bildiğime göre bu ürünleri satanlar zaten teknosadan fatura alıyor, yani ürünün kdv sini ödeyip satıyor. Fatura kesmesine gerek yok, eğer ki meslek olarak al satçılık yapıyorsa gelir beyannamesinde belirtmesi gerekir.

Özetle maliyeye şikayet etseniz de bir şey çıkmaz.
  • BreakBeaT kullanıcısına yanıt
    Hayır hatanız var. Alırken teknosa faturası olması, satarken fatura kesmemesine izin veren bir durum değil. Aldığı fiyata satacak, kar etmeyecek olsa bile satış işlemini bir işletme olarak kayıt altına alması lazım.

Sizin mantıkla teknosanın da faturalı satmasına gerek kalmaz. Sonuçta toptancılar da teknosa'ya fatura yazıyor.
  • noble kullanıcısına yanıt
    teknosanın nasıl satın aldığını bilmiyorum. Eğer ki teknosadan ürünleri toplayıp satanlar bireysel kullanıcı ise hiç bir şey olmaz. Eğer ki mesleği buysa, 2. el statüsünde faturasıyla beraber sattıgını iddia eder. Sadece ettiği karı beyan etmemekten dolayı sıkıntıya düşebilir. Başkada bir şey olmaz. Fatura falan kesmesi gerekmiyor.

Sizin mantıkla galericiler fatura mı kesiyor ? Sadece araçlardan ettikleri karı beyan etmekle mükellefler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reobig

Almayi basaramamaniz cok normal hocam, bende samsun'da istanbul'da Aydin'da arkadaslarin yardimi ile almayi denedim ama ne hikmetse urunler hep servisteydi (yalan dolan)

Calisanlarin binbir takla atip vermedigi sm-t800 cihazlar bakin nerde

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-tablet-sifir-ayarinda-tertemiz-t800-teshirden-toplanmis-teknosa-cihazi-322050215/detay

Adam yüzsüzlükte çağ atlamış, böylelerini alıp.... Anladınız siz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freefalcon -- 31 Temmuz 2016; 14:25:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Orijinalden alıntı: Reobig

Almayi basaramamaniz cok normal hocam, bende samsun'da istanbul'da Aydin'da arkadaslarin yardimi ile almayi denedim ama ne hikmetse urunler hep servisteydi (yalan dolan)

Calisanlarin binbir takla atip vermedigi sm-t800 cihazlar bakin nerde

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-tablet-sifir-ayarinda-tertemiz-t800-teshirden-toplanmis-teknosa-cihazi-322050215/detay

Adam yüzsüzlükte çağ atlamış, böylelerini alıp.... Anladınız siz..

Bu kisi tekno calisani ise tel no ad soyad var direk ceo mudurlere ulasip goruntuyu aynen gonderilebilir

• Uygun fiyata direksiyon seti var mı ? PS3'te kullanıcam.

Casper Twin Turbo vardı çok memnundum kayboldu
  • 
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.