Şimdi Ara

Süper Yıldız Paketi 500 dk 1000 sms 2 gb internet 19 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
4
Favori
9.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat alarak bireysel Hazır Kart’a gelenler için bol internetli, bol konuşmalı, çok avantajlı yeni bir paketimiz var! Her yöne 500 dakika, 2 GB internet, 1000 SMS ve BiP kullanımlarında geçerli 1GB ekstra internet içeren Süper Yıldız paketi ile rahat rahat konuşup, bolca mesajlacak ve doya doya internet kullanacaksınız! Süper Yıldız paketinden, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler yararlanabilir.
    Müşteriler, kampanyaya katılmaları ve hatlarında yeterli bakiye bulunması durumunda paketin aylık bedeli karşılığında yurt içi aylık her yöne 500 dakika+1000 SMS her yöne + 2GB alacaklardır. SUPERYILDIZ yaz 2200’a gönder
    https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/super-yildiz-paketi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Paketi, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat alıp Hazır Kart’a gelen müşterilerimiz alabilir. Yararlanmak isteyen müşterilerimizin son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış olmaları gereklidir.

bu durumda 30 günden daha önce numarasını taşıyanlar faydalanabilir sanırım..mesala ben 70 gün önce numaramı turkcelden aveaya taşımıştım,şimdi tekrar turkcele taşısam kampanyadan faydalanabilcem sanırım..doğru anlıyorum değil mi?
  • Begendim. Tam aradigim tarife tutkcell'de. Tesekkurler haber icin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aliuygun A kullanıcısına yanıt
    Evet doğru anlıyorsunuz.
  • Sah!n kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• Diğer yıldız paketlerde olduğu gibi hız kısıtlaması var mı bunda da?

• crista galli C kullanıcısına yanıt
    Evet var Kampanyada verilen, internet paketinin üst hız limiti 3GB şebekesi için 63mbps, 4G şebekesi için 100mbps'dır. 4.5G hızını deneme kampanyası kapsamında, deneme kampanyasının süresi bitinceye kadar bu paketi kullananlara 4G şebekesinde 600mbps hız limiti sunulmaktadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: yeumyang01

Evet var Kampanyada verilen, internet paketinin üst hız limiti 3GB şebekesi için 63mbps, 4G şebekesi için 100mbps'dır. 4.5G hızını deneme kampanyası kapsamında, deneme kampanyasının süresi bitinceye kadar bu paketi kullananlara 4G şebekesinde 600mbps hız limiti sunulmaktadır.

Hız limitinden kastım bu değil. Turkcell'in diğer yıldız paketlerinde maximum hız 7,6 mbps şeklinde. Eğer kısıtlı hali dediğiniz gibi 63 mbps ise hemen geçerim

• Halihazırda sadakat programında olanlar için var. İyi oldu.

• Bu paketteki internet ikiye katlyor mu?

Aynıdır diye düşünüyorum yıldız 6 gb paketini kullanıyorum 3g de 15 20 mbps 4g de 45 50 mbps hız alıyorum 60 tl lik uçuran 6 gb plus paketinde bile hız dusuk

• effect68 kullanıcısına yanıt
    Tam bir bilgim yok ama diğer yıldız paketlerde kutlanıyor bundada katlanır diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yeumyang01

Tam bir bilgim yok ama diğer yıldız paketlerde kutlanıyor bundada katlanır diye düşünüyorum

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Şimdi paket detaylarını bir daha okudum. İkiye katlanacağına dair bilgi bulamadım. Diğer yıldız paketlerinin detaylarında ikiye katlanacağına dair bilgi eklemişler. Hattını bu pakete taşıyan arkadaşlar internet ikiye katlanıyorsa buradan beni alıntı yaparak haberdar ederseniz memnun olurum.

Ben bugün taşıdım. Açılınca buraya yazarım

• rigobert_42 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Cevabınızı bekliyorum.

Telefonunuz 4.5G destekliyorsa katlanır
    Yoksa katlanmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: @koray.tekler

Telefonunuz 4.5G destekliyorsa katlanır
    Yoksa katlanmıyor

anladım hocam ekstra olarak KATLA yazıp 2222'ye göndermeye gerek yok heralde telefonun 4G uyumlu olması yeterli oluyor galiba.

• bilgilendirme için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rigobert_42

Ben bugün taşıdım. Açılınca buraya yazarım

Açılınca internet hız testi yapabilir misiniz rica etsem? Diğer yıldız paketlerindeki gibi 7,6 mbps mi acaba?

Tamam hız testi yapar paylaşırım

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.