Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.178
Cevap
118
Favori
470.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ordanda oluyo diye biliyordum ozr dilerim kusura bakmayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istek6 İ kullanıcısına yanıt
    Ne demek estafurullah
  • Hocam çift sim kulanımda iken iki hat Üzerinden de anlık değişimler ile mobil veri kullanımı mümkün müdür iyi forumlar..

• Güç tüketiminde bakıyorum %5.5 radyo yazıyor ben radyo kullnmiyorumki neden böyle bu tüketim var anlayamadım dün sabah 7 de çektim sarjdan şuan %28 de çoğu 3 g dır hep jnternetteydim ekran suresi 07.05 saat bakalım 10 saati gorebilecekmiyiz gece süper tasarruf moduna alıp yattım aldigimda %28 di inanmiycaksiniz belki ama 06.30 dan buyana oynuyordum sanki %28 de takılı kaldı tam 45 dakika ekran suresi aldım % 1 le sizdede böyle oluyormu

• Radyo dediği şebeke dostum. Yani telefonun çekimi ile alakalı, bildiğimiz radyo değil yani :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: istek6

Gece sarja takarken süper mod özelliğine alıp taktim sabah kalktığımda %100 doluyken süper mod ozelliginde baktım 100 saat 14 dakika yazıyordu deneyen arkadaşlar varmı sizde kaç saat oluyor yada denermisiniz aklinizda bulunsun hepimizin kullanım tarzi farklı kimi çok oyun.oynar kimi wifiden bağlanır kimisi 3g den bunlar ekran surelerinde farklılık gösterebilir ama hepimizin süper moda alıp şarj edip baktığımızda aynı saati yakalabiliyormuyuz bence bu sabittir diye dusunuyorum ama deneyen ve deneyecek arkadaşlar yorumlarını yazarsa sevinirim esen ve mutluluklar

Akşam telefonu % 8 de şarja takarken, sol üstteki butonu basarak herşeyi devre dışı bıraktım, telefon % 100 şarja 75 dakikada ulaştı..

yatarken de o moddan çıkarmamıştım. 85 saat kullanım süresi verdi..

sabah 7 de kalktığımda telefonu akıllı telefon moduna aldığımda şarj % 99 du.

• Rehberdeki kişilere atadığınız fotoğrafları gelen-giden çağrılarda tam ekran görmek için ;

ayarlar >> çağrı ayarları >> tam ekran fotoğrafı >> büyük fotoğraflar..... bu şekilde ayarlayabilirsiniz.
  • merhabalar arkadaşlar bu gün bi sorunla karşılaştım kilit tuşuna bastığımda ekranı kitlemedi ve ekran kapanıp açıldı hemen ayrıca ayrıca ekran açıkken herhangi bir işlem yapmadan ekran kapanıp kitlenme olayıda olmadı ekran açık kaldı ayrıca ayarlarını yaptım hemen kitlensin olarak sorun devam etti şimdi teli açıp kapattım sorun yok sizde bu normal midir
  • Kılıf olarak kutudan çıkan kılıfı mı kullanıyorsunuz? yoksa tavsiyeniz nedir?
  • ezbiderli kullanıcısına yanıt
    75 saat ilginç benimki 104 saatti sarjdan çıkardığım da demekki batarya oranlarida birbirini tutmuyor bende bitince takiyorum 135 dakikada doluyor

• Şu an aksesuar zor bulunuyor..

http://tr.aliexpress.com/item/lenovo-vibe-P1-Case-Cover-leather-3-different-style-flip-Case-For-lenovo-P1-Case-cover/32542040368.html?ws_ab_test=searchweb201556_7,searchweb201644_2_79_78_77_82_80_62,searchweb201560_1

linkteki gibi kapaklı kılıf bulana kadar mecburen kutudan çıkan şeffaf kılıfı kullanacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezbiderli -- 23 Aralık 2015; 11:57:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: boylum

Kılıf olarak kutudan çıkan kılıfı mı kullanıyorsunuz? yoksa tavsiyeniz nedir?

Kardeşim ben içindeki kılıfı kullanıyorum mecburen çünkü şeffaf kılıfı bulamadım turkiyede hicbiyerde yok n11 e gelmiş ama normal kılıf bende kapaklı kılıf sevmiyorum ayrıca orda kırılmaz ekran var

• M5
    C5
    ve bu telefon arasında gidip geliyorum sizce napayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezbiderli

Şu an aksesuar zor bulunuyor..

kapaklı kılıf bulana kadar mecburen kutudan çıkan şeffaf kılıfı kullanacağım

Sizinkinden seffafmi çıktı beninkinden sert plastik çıktı kapaklı kılıf var n11 sitesinde kırılmaz ekranda var çok kaliteli ama ben kapaklı kılıf sevmiyorum

• arkası kumlu şeffaf esnek kılıf var.. elden kaymıyor.

fotoğraf yükleyemediğim için resim koyamıyorum

linkte üssteki beyaz gibi şeffaf kılıfın aynısı var bende....

https://www.google.com.tr/search?q=lenovo+p1+k%C4%B1l%C4%B1f&biw=1440&bih=793&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjrpeuf2PHJAhXCkA8KHcwwDAEQ_AUIBygB#tbm=isch&q=lenovo+p1++%C5%9Feffaf+k%C4%B1l%C4%B1f&imgrc=BSIsJShiM3wzGM%3A

• Kutudan çıkan şeffaf plastik kılıf da güzel aslında. Fakat biraz kalın durduğu için silikon kılıf olsa güzel olurdu.
    Bir de ekrana çift tıklama ile cihaz açılıyor fakat asus daki gibi kapanmıyor sanırım.
  • emre845 E kullanıcısına yanıt
    bende m5 c4 karar vermiştim acele etmedim inceliyorum sonra bu telefonu gördüm sanırım bunu alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: youxell35

bende m5 c4 karar vermiştim acele etmedim inceliyorum sonra bu telefonu gördüm sanırım bunu alıcam

aynı durumdayım şuan
  • emre845 E kullanıcısına yanıt
    şuanda sony kullanıyorum gönlüm sony ama gerçekçi olmak lazım mediatek le sony ilk kez çalışıyo baya sorunları var ve 5.0 güncellemesiyle geldi iyice sorun.Yazılımla düzelcek sorunlar 6.0 gelicek ama ya düzelmezse diyor insan
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.