Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.178
Cevap
118
Favori
470.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: youxell35

şuanda sony kullanıyorum gönlüm sony ama gerçekçi olmak lazım mediatek le sony ilk kez çalışıyo baya sorunları var ve 5.0 güncellemesiyle geldi iyice sorun.Yazılımla düzelcek sorunlar 6.0 gelicek ama ya düzelmezse diyor insan

c5 ve m5 konularında herkes şikayetçi bu 2 telefondan c5 belki yazılımla düzelir ama m5'te donanım sorunu varmış batarya ile ilgili
  • Gençler ortada kalanlar için yeni gözlemlerimle geldim
    Gördüğüm en büyük 2 artısı, gerçekten inanılmaz batarya(hayal ettiğinizden daha iyi) ve ses çıkışı
    En büyük 2 eksiği, kamera düşük ışıkta bazen noise yapıyor, birden fazla işlem aynı anda yaptığınızda(örneğin playden güncelleme yaparken arkada müzik dinleyip aynı zamanda browserda gezindiğinizde) lag ve delay oluyor ama telefon kitlenmiyor çok büyük oranda değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onlyone -- 24 Aralık 2015; 1:12:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boylum

Şeffaf kılıf olarak bu ürünü aldım.
    http://www.aliexpress.com/item/Lenovo-Vibe-P1-Case-Cover-Matte-TPU-Soft-Back-Cover-Phone-Case-For-Lenovo-Vibe-P1/32489401813.html

Benim telefonun kutusundan beyaz renkli olanı çıktı..
    arkası kumlu gibi, kaymıyor..

telefonun ahize ve dış ses kalitesi gerçekten çok iyi.. konuşurken sanki konuştuğunuz kişi yanınızdaymış gibi ses çok ve net geliyor.

• Çift tıklama ile açılıp kapanabiliyor.Ayarlar>Özellik Ayarları orada çift dokunuşu açık hale getirmeniz gerekiyor.
  • Şu an outlook mailde gelen 70 mail var, gmailde 3 mail var, whattsapp ta 2 bildiririm var..

ama ben bu bildirimleri ilk bakışta ilgili simgelerin üstünde göremiyorum.. ancak mail kutusuna girersem görebiliyorum..

neden olabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: swatlord11

Çift tıklama ile açılıp kapanabiliyor.Ayarlar>Özellik Ayarları orada çift dokunuşu açık hale getirmeniz gerekiyor.

Benim cihaz sadece açılıyor. Kapanmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boylum

Şeffaf kılıf olarak bu ürünü aldım.
    http://www.aliexpress.com/item/Lenovo-Vibe-P1-Case-Cover-Matte-TPU-Soft-Back-Cover-Phone-Case-For-Lenovo-Vibe-P1/32489401813.html

Aliexprestenn sipariş verebilsek güzel.kiliflar varda bence beyaz şeffaf çok güzel olurdu ama.turkiyede yok bide siparişler geç geliyomus sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• boylum kullanıcısına yanıt
    Çift tıklama açılıyor ama kapanmiyor efet

• quote:

Orijinalden alıntı: ezbiderli

Şu an outlook mailde gelen 70 mail var, gmailde 3 mail var, whattsapp ta 2 bildiririm var..

ama ben bu bildirimleri ilk bakışta ilgili simgelerin üstünde göremiyorum.. ancak mail kutusuna girersem görebiliyorum..

neden olabilir ?

Güç yöneticisinde arka planda ki uygulamari kapatmissindjr bildirim olunca gelmez ancak bakınca görebilirsiniz güç yöneticisinden arka plan uygulamarini etkinleştirir sen görebilirsiniz

• swatlord11 kullanıcısına yanıt
    Yanlışın var çift tiklamayla açılıyor ama kapanmiyor

• ArkadaÅŸlar ölçtüğüm kadarıyla,yüzde 30 luk bir pil harcaması,4 saatlik ekran süresi veriyor,sabah yüzde yüz ÅŸarj ettiÄŸim Şuan yüzde 75 te ve 3 saat 36 dakikalık ekran süresi var,mobil ve wifi +internet+youtube...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunlarla çok işim olmaz ama Tomb Raider Go yüksek ayarlarda kasıyor, haberiniz olsun.
  • Yeni bir telefon alacağım inşaallah bunuda takip edeyim.

• Bende kapanıyor da , ben cihazı aldığımda direk nova launcher yükledim onu kullanıyorum o sayede oluyor o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jumaro1980

Arkadaşlar ölçtüğüm kadarıyla,yüzde 30 luk bir pil harcaması,4 saatlik ekran süresi veriyor,sabah yüzde yüz şarj ettiğim Şuan yüzde 75 te ve 3 saat 36 dakikalık ekran süresi var,mobil ve wifi +internet+youtube...

Kardeş yazıların okunmuyo

• istek6 İ kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan özellik ayarları ve geniş dokunuşu seçin. Geniş dokunuşta ekrana gelecek olan sanal tuşa çift dokunma ile kapanma tanımlayın ve üzerine çift tıklayınca kapanma aktif oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: istek6

quote:

Orijinalden alıntı: jumaro1980

Arkadaşlar ölçtüğüm kadarıyla,yüzde 30 luk bir pil harcaması,4 saatlik ekran süresi veriyor,sabah yüzde yüz şarj ettiğim Şuan yüzde 75 te ve 3 saat 36 dakikalık ekran süresi var,mobil ve wifi +internet+youtube...

Kardeş yazıların okunmuyo

Ölçtüğüm kadarıyla,yüzde 30 luk bir pil harcamasında,4 saatlik ekran süresi veriyor,sabah yüzde 100 ile çıktım,şuan yüzde 75 te ve 3 saat 36 dakikalık ekran süresi var,mobil+wifi+internet+youtube+konuşma var yazmıştım..şaun yüzde 64 pil yüzdem var ve 4.saat 40 dakika ekram sürem var yazmıştım...telefon ayrıca deep sleep moduna giriyor kullanmadığınız zaman,eğer cihazı rootlarsa kernel ayarlarına girip governor ve I/Q ayarları,voltaj ayarlarından dahada tasarruf sağlanabilir..galaxy s2 kullanıcısı olarak yüzlerce rom denedim,ve o telefondada baya bi rom işini çözmüştüm:))bu telefonla inanın şarj sorunum ortadan kalktı,gözüm hiç arkada kalmıyor...eskiden saat 2-3 oldumu şarjım bitiyodu...şimdi saat 8 olmuş hala yüzde 60 larda telefon:)

• Benim telin ekran görüntüsü,engellediğim bazı programlar ve ekran süresi...kafasında soru işaretleri olanlar için umarım yardımcı olmuşumdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jumaro1980 -- 23 Aralık 2015; 20:52:45 >

• 2 adet sipariÅŸ verdim..umarım piÅŸman olmam.

• emre845 E kullanıcısına yanıt
    Telefon siparisimi verdin kilifmi anlayamadım

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.