Şimdi Ara

EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida- (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.285
Cevap
44
Favori
76.530
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eski ve yeni kutunun farkı nedir hocam ve eskisini nasıl seçeceğim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guzelmis belki ilerde alirim

• içeriği aynı ama yeni kutu görünüm olarak şık ama dandik.satıcıya söylersin. varsa gönderirir
  • williamwoles_68 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam sağolasın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rica ederim hocam. iyi geceler.
  • Ürünü Aliexpress üzerinden alacağım.https://goo.gl/pTPfjC Bu gerçek midir?
  • Satmayı düşünen arkadaşlar var mı acaba ?
  • Aldım bir tane aranıza katıldım.

• Aliexpres den bu gün verdim siparişi.

Kumandalı standart paket + yedek batarya ve sarj aleti + monopod çubuk + 32gb hafıza kartı. Hepsi $60,68 yaklaşık 220₺.

TR de sadece kamerayı (bağlantı aparatlarıyla) 270₺ ye satıyorlarken ekstraları ile fiyat iyi gibi geldi bana.

Çin den alışverişi tavsiye etmeyenler var, yaşadığı olumsuz durumlar vardır saygı duyarım ancak zaten bu ürün performansına göre ucuz bir ürün. Yani parası olan zaten riske girmez daha kalitelisi alır. Bu tür ürünler için çok bütçesi olmayan benim gibiler bence çinden verin siparişi geçin 😉

Fazla konuştum umarım kameram bozuk çıkmaz 😀

Saygılar...

• hoşgeldiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: talk_an

Aliexpres den bu gün verdim siparişi.

Kumandalı standart paket + yedek batarya ve sarj aleti + monopod çubuk + 32gb hafıza kartı. Hepsi $60,68 yaklaşık 220₺.

TR de sadece kamerayı (bağlantı aparatlarıyla) 270₺ ye satıyorlarken ekstraları ile fiyat iyi gibi geldi bana.

Çin den alışverişi tavsiye etmeyenler var, yaşadığı olumsuz durumlar vardır saygı duyarım ancak zaten bu ürün performansına göre ucuz bir ürün. Yani parası olan zaten riske girmez daha kalitelisi alır. Bu tür ürünler için çok bütçesi olmayan benim gibiler bence çinden verin siparişi geçin 😉

Saygılar...

220TL +%18 gümrük kdv 260 h.olsun

• arkadaşlar bu ürün xiaomi yi ile kıyasladığımızda nasıldır?her ikisini de kullanan var mı?
  • xyz35 kullanıcısına yanıt
    çöp

• sanerdk kullanıcısına yanıt
    çöp olan nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyz35

arkadaşlar bu ürün xiaomi yi ile kıyasladığımızda nasıldır?her ikisini de kullanan var mı?

aradaki fiyat farkının sebebi aradaki kalite farkı. Xiaomi yi daha kaliteli görüntü çekmekte. Jello efekti xiaomide oluşmazken ekende oluşabilmekte.

4k çekim olayı ise pazarlama için, çekiyormu evet çekiyor ama yanlış hatırlamıyorsam 10 kare saniyede.

Ekenin en büyük avantajı fiyatıyla birlikte paket içeriği.. aynı paket içeriğini xiaomi de ayrı satın almanız gerekiyor ve aynı paket içeriğine ulaşabilmeniz için ekstra 20 dolar harcamanız gerekebilir.. bu sebepten 100 dolarlık cihaz mı 40 dolarlık cihaz mı ?

Arada sırada kullanırım, çekim kalitesi çok önemli değil paket içeriğide full olsun derseniz Eken sizi mutlu eder. Çöp değil kısaca..

Gittiğim her yeri çekerim, bol yedek parça, kaliteli görüntü çekimi isterim derseniz xiaomi yi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewr -- 27 Nisan 2017; 9:15:13 >

• xyz35 kullanıcısına yanıt
    Görüntü netliği, malzeme kalitesi, yazılım, mikrofon vs. xiaomi yi nin eline su dökemez.

Eken h9 un xiaomi yi den tek üstün tarafı ekranı ve aparatları.

Zaten 40 dolara satılan makinenin yanında 10 dolarlık malzeme veriyorlar. Bunun benim için anlamı sadece kamerayı 30 dolara satmaları ve hala bundan kâr edebilmeleri.

Ben ikisinide kullandım, ihtiyacım olsa eken h9 alırdım ucuza kapatmak için :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Misafir Çocuğu

quote:

Orijinalden alıntı: talk_an

Aliexpres den bu gün verdim siparişi.

Saygılar...

220TL +%18 gümrük kdv 260 h.olsun

vergi çıkmayacaktır

• 24unde kargoya verilen ürünüm bugün bulunduğum bölgeye geldi. Akşama teslim edilir sanırım. Hangi hafıza kartını önerirsiniz?

• Bir de 1080p 60fps bir video şarj bitene kadar çeksek kaç gb tutar?

• dewr kullanıcısına yanıt
    sanerdk kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için bana kaliteli f/p ürünü bir şey lazım o yüzden yi siparişimi verdim
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.