Şimdi Ara

Apple Watch kullanımı ile ilgili sorulara yardım edebilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar tam 1 aylık apple watch kullanıcısıyım. Bi kaç yerde insanların aklında sorular kaldığını gördüm. Eğer almadan önce kullanım rahatlığı, şarj süresi gibi konularda sorularınız varsa veya aklınızda kalan başka sorular varsa kullanan biri olarak yardım edebilirim.

Model : Apple Watch 42mm Stainless Steel Case with Black Leather Loop - Medium

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 saniyede telefonu cebinden çıkartıp işini büyük ekranda rahatça halletmek varken, o kadar para verip hassas bir saat taşımanın ne avantajı var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zig Zag -- 9 Haziran 2015; 16:08:58 >
  • Watchı pil tasarruf moduna aldiginda aktivitelerini yinede kaydediyor mu?

• Pil tasarruf moduna aldığında sadece saati görebiliyorsun. Başka herhangi bi şey yapamıyorsun. Fakat tasarruf modunda şarj hiç eksilmiyor gibi. En azından ben 10 saat aldım ve %10 olan şarj açtığımda gene %10du. Onun dışında sabah telefonu %100ken alıyorum ve sadece gece tasarruf moduna alarak saati çok rahat 2 gün kullanabiliyorum.

• Zig Zag kullanıcısına yanıt
    Böyle bi düşüncede var tabiki saygı duyuyorum ama benim gibi teknolojiyi çok merak eden biriyseniz o saat sizin için çok değerli olabiliyor. Sonbaharda gelecek güncelleme ile telefon yanında olmasada çoğu şeyi telefonsuz yapabileceksin. Ama tabiki gerçekten çok pahalı. Buna rağmen 1 gecede samsung wearın 2 yılda sattığının 2 katı daha fazla satan bi cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: allenbaha

Pil tasarruf moduna aldığında sadece saati görebiliyorsun. Başka herhangi bi şey yapamıyorsun. Fakat tasarruf modunda şarj hiç eksilmiyor gibi. En azından ben 10 saat aldım ve %10 olan şarj açtığımda gene %10du. Onun dışında sabah telefonu %100ken alıyorum ve sadece gece tasarruf moduna alarak saati çok rahat 2 gün kullanabiliyorum.

Hoccam arkadaş saatin fonksiyonlarını kullanı kullanamamayi sormuyor.bende merak ediyorum mesela tasarruf moduna aldık bütün özellikleri at kafandan en basiti sadece attigim adimlari sayiyormu makineyi şarj edip moddan çıkarınca adımları sisteme yükleniyor mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • android saat mi yoksa apple watch mu?
  • Çok büyük yararı var kesinkle işinize çok yarayacak diyebilir misin

• Nereden ne kadara aldiginiz? Malzeme kalitesi nasil

• prank31 P kullanıcısına yanıt
    Yok hocam tasarruf modunda adımlarda dahil nabız ölçme gibi şeyleri kaydetmiyor ve telefona aktarmıyor. Sadece normal bi saat gibi oluyor. Ama ileriki güncellemelerde veya ileriki çıkacak yeni saat modellerinde bunlarıda aşarlar.

• Apple watch hocam

• iDenis kullanıcısına yanıt
    Hocam teknolojiyle aranız çok iyiyse işinize kesinlikle yarar. Özellikle bi sonraki güncellemeden sonra çok daha kullanışlı olur fakat para sıkıntısı olupta saati almayı önermem. Eğer saat sizin için vazgeçilmez bir aksesuarsa öneririm ama dediğim gibi pahalı.

• aeffes kullanıcısına yanıt
    Amerikadayken önsiparişle 700$a almıştım. Gerçekten çok pahalı ama teknolojiye çok meraklı biri olarak bir daha olsam gene alırım. Ayrıca gerçekten ilk açtığımda görüntü kalitesine çok şaşırdım. Çok kaliteli görüntüsü var. Kordon ise ben kendi kordonumdan çok memnunum. Klasik saatlerin kordonundan sıkılan biri olarak farklılık güzel oluyor.

• quote:

Yok hocam tasarruf modunda adımlarda dahil nabız ölçme gibi şeyleri kaydetmiyor ve telefona aktarmıyor. Sadece normal bi saat gibi oluyor. Ama ileriki güncellemelerde veya ileriki çıkacak yeni saat modellerinde bunlarıda aşarlar.

Aktiviteleri mutlaka o moddaykende en kötü kaydedip şarja bağlandiginda telefona aktarmalı ozaman mantıklı bir iş olur bu özellik gelene kadar almayi düşünmüyorum hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • prank31 P kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam fakat şöyle bi durumda var. Eğer o özellikleri kayıt etse tasarruf modunda bile ister istemez şarjı gidecek. Bu seferde tasarruf modunun asıl amacı hiçbi zaman saatsiz kalmamak özelliği ortadan gidecektir. Tabiki ileriki modellerde pili geliştirerek yapabilirler fakat genede şarjı ister istemez yiyecektir.

• quote:

Böyle bi düşüncede var tabiki saygı duyuyorum ama benim gibi teknolojiyi çok merak eden biriyseniz o saat sizin için çok değerli olabiliyor. Sonbaharda gelecek güncelleme ile telefon yanında olmasada çoğu şeyi telefonsuz yapabileceksin. Ama tabiki gerçekten çok pahalı. Buna rağmen 1 gecede samsung wearın 2 yılda sattığının 2 katı daha fazla satan bi cihaz.

Üslubunu çok begendim kardesim.

• Teşekkür ederim hocam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.