Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mr.Blof
Gerçek Adhasan sungur
Konumİstanbul,Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Temmuz 2005
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Vodafone Faturasız 750DK+1000SMS+2GB (19₺) (Herkese Açık) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Tekrar teşekkürler.Tarifeye sorunsuz geçtik.... Mesaja git »
Vodafone Faturasız 750DK+1000SMS+2GB (19₺) (Herkese Açık) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam teşekkürler.Birazdan eşimin hattını geçireceğim bu tarifeye. Ben zaten bittikçe dolan 2 gb tarifesindeyim.Çok memnunum.... Mesaja git »
Yani hocam BITTIKCEDOLAN1GB yazıp 7000 e yollayacağız ama tarifemiz bittikçe dolan 2 gb tarifesi gibi olacak.Doğru mu anlamışım?... Mesaja git »
Ancak tarifeye geçmek için BITTIKCEDOLAN1GB yazın deniliyor.Bir yanlışlık olmasın?... Mesaja git »
İnterneti 1 gb mı 2 gb mı?... Mesaja git »
Rte'nin karşısına çıkabilecek 2019 Başkan Adayı başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Yılmaz Büyükerşen her kesimden oy alır gibi görüyorum. Hiç kimsenin gözüne batan bir isim değil.... Mesaja git »
Acil şifalar dilerim. Ne kadar metin ol desek de ana baba bu başka bir şeye benzemiyor.Yoğun bakımda çok yıpratıcı süreçtir.Allah yardımcınız olsun.... Mesaja git »
Son baktığımda amazon.fr gönderiyor görünüyordu.Ama fiyat ne olur onu denemedim.... Mesaja git »
Teflon Bant 0.72 TL HEPSİBURADA başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Biraz hoşgörülü olalım.Bu aralar çok lazım bize. Arkadaş da başlığı değiştirse iyi olur.Yoksa daha çok mevzu çıkacak.... Mesaja git »
Hocam kullanmış olsam ben cevaplardım ama ilk defa deneyeceğim.Gerçi fırsatı mesajlarımla sıcak tutmaya çalıştım ama sıfır tıraş konusunda net bir cev... Mesaja git »
Arkadaşları

lynrdskynrd

*AYTACH*

Gentlement39

Hellfire

Luaz.

BleedingToDeath

lRealPerest

fthyrr1976fy
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.164