Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
eternalsun
Gerçek Adilker pasa
Doğum Tarihi1 Kasım ****
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Mayıs 2005
2. el mesaj sayısı: 536
Son mesaj tarihi: 44 dk. önce
Son giriş tarihi: 16 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bana 4100e gelmisti acele ettigim icin yine pisman oldum.. Alanlara hayirli olsun.... Mesaja git »
Nefret Ettiğim Müsteri Tipleri(Kasiyerlik yapıyorum)) başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Selamlar, peki en sevdiginiz musteri profilleri neler onlarida listeler misiniz?... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
çok karizmatik takım elbise kokusu.... Mesaja git »
instreet online alışverişte %80 e yakın indirim başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Nike da 45 giyiyorum new balance dar kalipli diye biliyorum 46.5 alsam olur mu sizce beyler... Mesaja git »
instreet online alışverişte %80 e yakın indirim başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Haber veren arkadasa tesekkurler yeni uyelige 20tl kupon geldi harika bir alışveriş oldu.... Mesaja git »
arkadaşlar tertemiz sjcam m20 isteyenler değerlendirebilir sıfırdan farksız. Sjcam M20 Remote controller (saat seklinde) 2 adet pil 1 adet sarj ciha... Mesaja git »
Arkadaslar bana 2 ayri sms geldi ve iki ayri kart numarasi ve sifre anlamadigim nokta su her kart numarasi ve sifre 2 adet mi yani toplamda 4 bilet mi... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Arkadaslar Merhaba, izmirde olanlar icin guzel bir firsst paylaşayım. Gaziemirde Şirin magazasinda (babymalo ve ebebek magazinin ortasindaki yer) u... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Bugün unibaby cesitlerinde %40 indirim olacak diyorlardi migros çalışanları yalan oldu sanirim.... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Arkadaslar yarin hangi kampanyalar var cikolata haricinde?... Mesaja git »
Arkadaşları

JJO

mkmdesign

pakkan

madbatu26
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.094