Şimdi Ara

YOLCU KAPİSİNİ SÜRTTÜM FOTO İCERDE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
2.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugun malesef aracimi otopark otomatik kapisinda bulunan metal aksama surttum ve resimdeki gibi hasarim var, kaskom bulunuyor sizce nasil bir yol izleyeyim?

• Oncelikle gecmis olsun , on kapinin durumu cok ciddi gorunmuyor ancak arka kapi ve camurluk bana kalirsa yenisi ile degistirmek en mantiklisi. Yerinizde olsam kasko dan yaptirir bu fotolari saklar ve satarken aliciya izahati one uygun yapardim .Kaskom bozulcak diye korkmayin o senelik indirimler aslinda cok bir ise yaramiyor. Kolay gelsin.
  • Avatarı görünce Tasshelhoff hocam sanan bir tek ben miyim?

Çok geçmiş olsun hocam. Doğrultacakmısınız direk değişim mi?
  • Geçmiş olsun.Arka kapının muhtemelen değişmesi gerekli.Hasarsızlık bozulmasın diyerek cepten yaptırmanızı tavsiye etmem.

Kasko bugünler için var.
  • Geçmiş olsun da fena sürtmüşsünüz sağ taraf olduğu gibi gitmiş nerdeyse
  • Arka kapı sac değişimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfçü_ -- 26 Mart 2018; 23:15:56 >
  • Aracın degeri 5 bin lira düşmüş geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Aracın degeri 5 bin lira düşmüş geçmiş olsun

Lafa bak
  • Orjinal parça ile değişirse değer düşmez
  • Sağ arka kapı ve çamurluk boyanır.Bu kadar ufak hasar için değişime gerek yok.Geçmiş olsun.
  • Sompo japanin ehom servisleri varmis oraya götüreceğim, inanim hic bilmiyorum değişim mi onarim mi me yaptırmaliyim hic anlamiyorum bu islerden..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eternalsun -- 27 Mart 2018; 6:3:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eternalsun

Sompo japanin ehom servisleri varmis oraya götüreceğim, inanim hic bilmiyorum değişim mi onarim mi me yaptırmaliyim hic anlamiyorum bu islerden..

Hocam düşündüğünüz kadar birşey yok araçta, onarım yaptırın değişime ggerek yok bizim insanımızın parça değişimine alerjisi var ilerde sıkıntı yaşarsınız. Onarım yaptırın hem o hasarda yapılmayacak bir şey yok, abartılacak bir hasar değil yani, orayı iyi bir usta sıfırına yakın yapacaktır. Size tavsiyem onarım yaptırmanız.
  • Aracı servise bırak değişimse değişim onarımsa onarım ne gerekiyorsa yetkili serviste yaptır.
  • hakim bey kullanıcısına yanıt
    Yetkili servis dediginiz kisim opel servislerinden mi bahsediyorsunuz
  • Arkadaşlar manyakmısınız yıl olmuş 2018 hemen boya değişim yapıyosunuz eskidendi o boyasız göçük düzeltme merkezleri var oraları araştırın sonra karar verin
  • karahancer2 kullanıcısına yanıt
    İzmirde nerede bulabilirim acaba bu tip yerler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozqur35

Avatarı görünce Tasshelhoff hocam sanan bir tek ben miyim?

Çok geçmiş olsun hocam. Doğrultacakmısınız direk değişim mi?

Sadece sen değilsin
  • Arkadaşlar araci kaskoyla anlasmali yere goturdum, kapiyi dogrultmayi deneyecegiz cok dalgalanmis eget olmazsa orijinal kapiyla degismesi gerekir dedi. Dogrultmayla olursa 1000 1200 tramere isler, kapi degisirse 2000tl gibi bir fiyat yazar dedi.

Yetkili servis direk camurlukla kapiyi degistiririz dedi.

Kaskoyla anlasmali bosch car servise goturecegim sanirim..
  • Kapı sacı ve çamurluk değiştirsinler ne var ki bunda. Millet arabasını yaptırmaya korkar oldu.
  • Geçmiş olsun olur böyle şeyler Allah daha büyüğünden korusun. Resimileri saklayın ileride satarken gösterirsin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.