Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
furkan4045
Gerçek AdFurkan Cetin
Doğum Tarihi19 Ekim ****
Konumİstanbul,Gaziosmanpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Nisan 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iOS 11 Ana Konu (iOS 11 Developer Beta 10 Çıktı) başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Gm den Final sürüme geçtim Fotoğraflar kısmı beni çok yordu açıkcası...İlk başta fotoğraflarım gözükmedi daha sonra fotoğrafları indirmedi daha sonra ... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11 Developer Beta 10 Çıktı) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Sanırım iOS 11 i seven bir tek benim... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11 Developer Beta 10 Çıktı) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Dün itibari ile iOS 11 GM sürümünü kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım açıkcası...... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11 Developer Beta 10 Çıktı) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
iOS 11 PB 8 ile iOS 10.3.3 Geekbench 4 karşılaştırma skorları... Günlük kullanımda iOS 10.3.3 bir tık daha hızlı geliyor ancak bu aşırı derecede bir f... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11 Developer Beta 10 Çıktı) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Wifi ve Bt olayı bug veya hata değil ki düzeltilsin bilerek yapılmış bir olay wifiyi kapattığınızda mevcut bağlantınızı kapatıp yeni bir bağlantıya hı... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11 Developer Beta 10 Çıktı) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
iPhone 7 Plus iOS 11 Public Beta 3 kullanıyorum Ufak tefek buglar mevcut performans 10.3.3 e göre çok az daha yavaş ve batarya süresi daha hızlı e... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11 Developer Beta 10 Çıktı) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
iOs 11 Developer Beta 1 çıktı. (5 Temmuz 2017) iOS 11 Developer Beta Link Arkadaşlar Merhaba. Telefonuma iOS 11'i yükledim. Merak edenler için k... Mesaja git »
iOS 11 Beta 4 Yayinlandi...... Mesaja git »
10.3.2 ile tek farkı 2 nin 3 olmuş olması arkadaşlar güncelleyin gitsin...... Mesaja git »
10.3.3 Beta profil linkini atarmısınız ?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Bizler Tanrının Türk olduğu diyarlardan geldik.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109