Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
furkan4045
Gerçek AdFurkan Cetin
Doğum Tarihi19 Ekim ****
Konumİstanbul,Gaziosmanpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Nisan 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 24 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.2.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
iPhone 5 cihazimda denedim ipsw de acik gosteriyor ancak iOS 8 yada 7.1.1 atmaya calistigimda hata aliyorum Apple sunucudan imzalamiyor..... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Geekbench 4 iPhone 7 Plus Test Sonuçları: iOS 11.2.2 3480--->Single Core Score 5857--->Multi Core Score 12746-->Metal Score iOS 11.2 3518--->Singl... Mesaja git »
iOS 11.2.2 ile güvenlik açığı kapatılmayacak başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Bu d0ru mu?... Mesaja git »
Anladım,Teşekkürler :)... Mesaja git »
Teşekkürler, bir sorum daha var v1511 mi yoksa v1607 mi önerirsiniz ?... Mesaja git »
Windows 10 v1607 veya v1511 10568.104 versiyonlarından biri için 360 günlük iş günü erteleyen reg dosyası koyabilir misin ?... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.2.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar cihazınızda ki tüm sorunların geçmesini istiyorsanız forumda 1-2 hafta uzak durun ve telefonunuzda ki tüm sorunlardan kurtulun Yaklaşık 1 A... Mesaja git »
Herkes İPhone'unda Kullandığı Duvar Kağıdını Paylaşsın. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.2.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bunu yaptım aynı sorun devam ediyor bir işe yaramadı bilginiz olsun... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.2.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
11.0.3 Cihazı bir nebze olsun adam etmiş telefon hızı bir tık artmış sanki,3D touch 10.3.3 kadar akıcı değil ancak 11.0.2 kadar da kasma şeklinde deği... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.168