Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
furkan4045
Gerçek AdFurkan Cetin
Doğum Tarihi19 Ekim ****
Konumİstanbul,Gaziosmanpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Nisan 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 7 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Windows 10 April 2018 Update 1803 Build 17134.1 RTM - 17134.112 GDR / 12.06.2018 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (15 gün önce)
April 2018 Update Sürümüne Geçmeden Önce Mutlaka Okuyun: [youtube=https://youtu.be/_-enSu-m95E] April 2018 Update 1803 Build 17134.1 RTM 17.04.2017 t... Mesaja git »
iOS 12 [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (15 gün önce)
iOS 12 Özellikleri 5S ve 2013 yılından itibaren tanıtılan tüm iOS uyumlu cihazlar iOS 12'yi alacak. Sistem daha hızlı ve tepkisel olacak(iPhone 6... Mesaja git »
Apple iPhone X [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
İphone X Ana Konu Ve Kullanıcı Klubü İPHONE X İPHONEDO İNCELEME VİDEOSU ... Mesaja git »
Note 8 veya iPhone X başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Maalesef elimde şu and G3 var , telefonun kişi de nasıl durduğu ile değil performansı ve hızı ile ilgileniyorum ona göre yardımcı olursanız bana daha ... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Vallahi yarın 2 cihazı da deneyeceğim bakalım artık sağolun yardım için :)... Mesaja git »
Eski mesajlara baktim pil ve performans olarak 2 etmeni aciklayan bir yazi goremedim zaten yeterli duzeyde cevap gorsem boyle bir yazi yazmazdim...Yar... Mesaja git »
Apple iPhone X [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Hocam eylule 8 ay var ne yaptin :)... Mesaja git »
Arkadaşlar bu hafta içerisinde Note 8 veya iPhone X almayı düşünüyorum.Note 8 kullanan arkadaşlar telefon batarya süresi ve performansı hakkında bilgi... Mesaja git »
Apple iPhone X [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Arkadaşlar bu hafta içerisinde Note 8 veya iPhone X almayı düşünüyorum.iPhone X kullanan arkadaşlar telefon batarya süresi ve performansı hakkında bil... Mesaja git »
Note 8 veya iPhone X başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Herkese iyi forumlar başlıkta belirttiğim gibi telefon alacağım ve iki telefondan birini almak istiyorum.2 yıla yakın Android kullandım ve kasmasından... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.082