Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Marvin the P.A
Gerçek AdEuron Greyjoy
Doğum Tarihi5 Nisan ****
Konumİstanbul, Kağıthane
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ağustos 2011
2. el mesaj sayısı: 68
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 15 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Burger salonu isim önerisi [200 TL ödüllü] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Adıyamanlı Burgerci Seyfi Usta % French Fries Ltd. Şti.... Mesaja git »
50 TL kulakici kulaklık tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bulamadım hocam link atar misiniz. Bir de ben garantili olsun istiyorum iyi kötü. Creative ep630 um vardı şu an bulamıyorum nette. 2 yıl kafam rahat ... Mesaja git »
Bankacıyım, soruları alayım ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ben ingilizce iktisat okuyorum. İş alımında ne gibi etkenler ön planda oluyor? Mesela not ortalaması veya kurs diplomaları, staj vs çok etkili olur mu... Mesaja git »
50 TL kulakici kulaklık tavsiyesi konusunu başlattı (5 gün önce)
Arkadaşlar alternative rock vs dinliyorum. Pop falan nefret ederim. Bütçem kısıtlı ama bu fiyata en iyi kulaklık hangisidir? Ayrıntı ve ses şiddeti ön... Mesaja git »
Laptop Adaptörü Arızası konusunu başlattı (6 gün önce)
Selam öncelikle. Acer E5 571G 51DS modeli laptopumun şarj adaptörü çalışmıyor. Orijinallerini bulamadım nette ama pahalı sanırım 120 civarı. Muadiller... Mesaja git »
KYK adaylarına tavsiyeler başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Özgürlüğünüze düşkünseni, temizlik önemliyse, etrafınızda ses varken uyuma probleminiz varsa, bilgisayar ile çok haşır neşir iseniz veya tuvalet banyo... Mesaja git »
Ahmet Şık mahkeme heyetini yerden yere vurdu başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Kurucu lider katil demesi zaten başlı başına yanlış. Adam hasta yatağından kalkmadığı dönemlerde yapılan bir katliam. Isyan çıkaranların ölmesine lafi... Mesaja git »
Ahmet Şık mahkeme heyetini yerden yere vurdu başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Adamın yazdıklarına pek hakim değilim fakat eğer bunları hapse girmeden evvel dediyse savunulacak biri değil. Sonrasında dediyse o psikolojiyle her şe... Mesaja git »
Ahmet Şık mahkeme heyetini yerden yere vurdu başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Seni de yazdıkların yüzünden devlet defalarca hapise gonderse sen de düşman olursun bir zaman sonra. Doğru bir şey demiyorum ama insan psikolojisi bu ... Mesaja git »
Game of Thrones | 7.Sezon Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Saçmalık 1 için: kuzeydoğu tarafindan saldırmış olabilir euron. Ayrica cersei saçlarını kısa tutuyodur ve euron herkesi seferber etti. Ironborn kadar ... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

ReaLSamiko
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Cinemaximum Bilet
Alıcı: mkaydi
Tarih: 15 Mart 2016; 18:31:44
Yorum
Genel Puan

Ürün: Cinemaximum Kod 10 TL
Alıcı: mkaydi
Tarih: 15 Mart 2016; 18:30:59
Yorum
İmza
House Greyjoy
What is dead may never die
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Operatör
Turkcell
Takım
Fenerbahçe
Notebook
Acer
Hakkında
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.140