Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Marvin the P.A
Gerçek AdEuron Greyjoy
Doğum Tarihi5 Nisan ****
Konumİstanbul, Kağıthane
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ağustos 2011
2. el mesaj sayısı: 65
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 39 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
yabancı dizi izleyerek ingilzce öğrenene varmı ? öğrenilirmi ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Ben hazırlık okuduğum sene ders hiç çalışmadım sadece dersi dinledim. Geri kalan zamanda bol bol dizi film müzik üçlüsü sayesinde hazırlığı geçtim ve ... Mesaja git »
Sen çözüm sürecinde el ele kol kola dolaş. Gerçek vatanseverlere faşist de o kadar zaman. Kürt düşmanı de. Sonra partin çıkar çatışmasına girince vata... Mesaja git »
Beyler nasıl kız arkadaş ediniyorsunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
https://youtu.be/eavvInx6mQMı... Mesaja git »
Maximum mobil getir 40/20 kod veriyor başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 gün önce)
Girdiğiniz bilgiler hatalıdır diyor giriş yapmama rağmen katıl deyince. Aynı problemle karşılaşan var mı?... Mesaja git »
Ayak tabanı ve ayak bilekleri sonrada göğüsler ve kalça geliyor ama bütün bunlar güzel olsa bile yüzü güzel olmadıktan sonra pek bir sey ifade etmez. ... Mesaja git »
Sunny 24″ Dahili Uydu Alıcılı Televizyon 569,90TL başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
999999 inch Ferrari marka TV yi 3 liraya almıştım kayınpedere.... Mesaja git »
Türknet %20 hız kesintisi kalktı hayırlı olsun :) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Allah gözünü doyursun be 50 almışsın hala üzülüyorsun fazlasi yok diye. Ben 16 mpbs kullaniyorum 8 9 anca geliyor.... Mesaja git »
Fargo (2014) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dizi yine güzel başladı. Bi sefer biraz daha komedi ağırlıklı geldi bana. Yine bir efsane katil bekliyoruz. Mary elizabeth winstead hala yıkıyor... Mesaja git »
hocam bunlar çok sever birine tapıp itaat etmeyi. yeter ki birinden emir alsın.... Mesaja git »
AYLIK NE KADAR KAZANACAKSIN TESTİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bari adam gibi birşey çıksa hayali bile güzel... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

ReaLSamiko
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Cinemaximum Bilet
Alıcı: mkaydi
Tarih: 15 Mart 2016; 18:31:44
Yorum
Genel Puan

Ürün: Cinemaximum Kod 10 TL
Alıcı: mkaydi
Tarih: 15 Mart 2016; 18:30:59
Yorum
İmza
House Greyjoy
What is dead may never die
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Operatör
Turkcell
Takım
Fenerbahçe
Notebook
Acer
Hakkında
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.113