Şimdi Ara

Boş port yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar haziranda yeni eve taşınıyorum. İnternet için sorduğumda boş port yok dediler. 5 6 ay sürebilir gelmesi diyorlar. O 5-6 ay içinde port gerektirmeden kullanabileceğim birşeyler var mı? Türk telekom taahhütünü dondurup başka bir çözüm bulmak istiyorum o dönem içinde. VINN çok pahalı. 79 liraya 30 gb veriyor. Onu almak yerine ek paket yaparım telefona daha mantıklı. Superbox taahhüt istiyor hem de o da pahalı. 279 tl. Aklıma başka birşey gelmiyor. Yok mudur bunun bi çözümü?

• Yok malesef.
  • altyapısı tamamen kendinde olan firma boş port yok nasıl der anlayamıyorum. telekom bölge müdürlüğüne gidip nakil başvurusu yap. yinede boş yok derlerse taahhütü iptal ettir.

Benimde başımda aynı sorun var da
    telekomda çalışan bir tanıdığım var onun bana anlattığını aktarıyorum;

Her bölgenin ve bayinin senelik belli bir satış yapması gerekmekte. satış yapamazsa bile portları rezerve ye alıp dolu olarak gösteriyor. bölge müdürlüklerinin satışı için ayrılmış herzaman boş port bulunuyor. port açma dilekçesi verip biraz üzerine düşülmesi gerekli. saha ekibinden bi tanıdığınız varsa port açma işi yarım saat içinde biter

bende cuma günü dilekçe vs bişeyler yapmaya çalışıcam, başarabilirsem yazarım yine
  • Port sorunu olan müşterilere süperbox indirimli veriliyor diye biliyorum müşteri hizmetlerine bir sorun bence.

turk telekom mobil data olarak en ucuzu 10gb gündüz paketi 29 tl gibi ucuz fiyata
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.