Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sahankazim
Gerçek AdKazim ŞAHAN
KonumEskişehir, Tepebaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 90
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Çekilişle 9 Adet Corsair Fan Katılım Bitmiştir. başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
katılmak istiyorum... Mesaja git »
Çekilişle Corsair 750D Kazanan Video Belli oldu Eklendi başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
çekilişe katılmak istiyorum.... Mesaja git »
Asus B350M-K anakart aldım hata mı ettim? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
vakit ayirip beni aydinlattiginiz icin tekrar cok tesekkur ederim. siparisini geceyim elime ulastiktan sonra olmazsa size tekrar danisirim. iyi... Mesaja git »
Asus B350M-K anakart aldım hata mı ettim? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
hocam affiniza siginarak cahilligimden soruyorum bu aliminyum seyler cift tarafli bantla geliyor sanirim direk ustune yapistirinca bantlar sogugu ... Mesaja git »
oncelikle cevabiniz icin tesekkur ederim bu seyleri anakart uzerinde tam olarak nereye takacagimi gosterebilir misiniz hocam... Mesaja git »
kasamda 3 tane onde bir tane arkada fanim mevcut bu vrm sogutmasi dediginiz cok gerekli bir sey midir hocam... Mesaja git »
hocam icimi rahatlatan yorumunuz icin cok tesekkur ederim... Mesaja git »
Asus B350M-K anakart aldım hata mı ettim? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
maalesef hocam ram fiyatları acayip uçuk ilerleyen dönemde en fazla 16 yaparım diye düşündüğümden bunu tercih etmiştim. ama sonradan kafamda soru işar... Mesaja git »
Asus B350M-K anakart aldım hata mı ettim? konusunu başlattı (10 gün önce)
merhabalar başlıkta da belirttiğim gibi rayzen 5 1500x asus b350m-k anakart msi 1050ti bi sistem topladım fakat 350m-k'nin fiyatı o gün vatanda çok u... Mesaja git »
yeni kasa topladım. fakat bir sorun var başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
hocam yorumunuz için çok teşekkür ederim. hdd kablosunu kontrol ettim tekrar güzelce söküp taktım. daha önce de dediğim gibi bios vs bütün güncellemel... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen
Operatör
Turkcell

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.080