Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sahankazim
Gerçek AdKazim ŞAHAN
KonumEskişehir, Tepebaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 91
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
rayzen 5 1500x 4ghz üstü overclock yapma başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
o zaman biraz beklemekte fayda var. rayzen işlemcilerin bu kadar az oc yapılması canımı sıktı bilsem intel sistem kurardım.... Mesaja git »
rayzen 5 1500x 4ghz üstü overclock yapma başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
is yerimdeki bilgisayarimda i7 7700 var win 8.1 ile mukemmel hizli calisiyor. (4.2 civari). 4.0ghz de sorunsuz calisiyor ama ben taktim illa hizlarda ... Mesaja git »
rayzen 5 1500x 4ghz üstü overclock yapma konusunu başlattı (13 gün önce)
herkese merhabalar asus b350m-k anakart (vrmlerin üstüne pasif soğutucu yapıştırdım) rayzen 5 1500x işlemci 500w 80+ güç kaynağım var. bu işleri tam o... Mesaja git »
Amd Ryzen 5 1600 Overclock Nasıl Yapılır? başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
bende de 1500x işlemci var. kule tipi soğutucu da taktım. hangi hızlara kadar çıkabiliriz?... Mesaja git »
[kapandı] APPLE İMZALARI AÇTI :::: 10.2 GELDI - başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
tuh be arkadas ayagimiza bir kere gelicek firsati kacirmisiz... Mesaja git »
rayzen 5 1500x overlock konusunu başlattı (bir ay önce)
merhabalar asus b350m-k anakart rayzen 5 1500x işlemcim var. bu işlemci 3.8ghz hızında çalışıyor sanırım turbo boost muhabbettinden dolayı overlock ... Mesaja git »
çok anlamadığımdan dolayı gidip asus b350m-k gibi bi anakart aldım bunu keşke önce görseydim direk alırdım. iyi satışlar hocam.... Mesaja git »
Çekilişle 9 Adet Corsair Fan Kazanan Video eklendi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
katılmak istiyorum... Mesaja git »
Çekilişle Corsair 750D Kazanan Video Belli oldu Eklendi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
çekilişe katılmak istiyorum.... Mesaja git »
Asus B350M-K anakart aldım hata mı ettim? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
vakit ayirip beni aydinlattiginiz icin tekrar cok tesekkur ederim. siparisini geceyim elime ulastiktan sonra olmazsa size tekrar danisirim. iyi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen
Operatör
Turkcell

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078