Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sahankazim
Gerçek AdKazim ŞAHAN
KonumEskişehir, Tepebaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 96
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MSI GTX 1050TI'IMDA CAYIR CAYIR COIL WHİNE OLUYOR NE YAPMALIYIM. başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
hocam ben vatandan almıştım götürdüm orda teknik servise bakan arkadaş ben coil whine dedikten sonra direk değişim istiyorum uygun mudur diye sordu. c... Mesaja git »
MSI GTX 1050TI'IMDA CAYIR CAYIR COIL WHİNE OLUYOR NE YAPMALIYIM. başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
aynı karttan bende de var. yaklaşık 23 gün süren bekleme sonrası sıfırı ile değişim oldu. bende de coil whine problemi vardı... Mesaja git »
4ghz icin ugrasiyorum. 1.418v testi baslattan 1dk sonra falan donuyor.. ufak ufak arttirarak deniyorum.... Mesaja git »
voltaj konusunda 1.45 üst sınır sanırım hocam, bu voltaja kadar oc yapmak güvenli mi oluyor?... Mesaja git »
denedim fakat tam voltajı yükseltemedim sanırım. amacım onu görmek. 4.1ghz olsa mükemmel olur ama sanırım bu hız bu işlemci için hayal. pubg oynuyorum... Mesaja git »
bu değerlerde 20dk OCCT: Linpack testinden kitlenme vs olmadan geçiyor. Maximum işlemci sıcaklığım 62 derece. Genelde 60 derece cıvarı sabit kalıyor. ... Mesaja git »
evet hocam cok basitmis 1.36v yaptim 3.9 icin occt de linpack testini yapiyorum 5dk oldu kitlenme falan olmadi islemci sicakliginda 60 derece sabit su... Mesaja git »
şimdi bu anakartla nasıl oc yapılıyor? offset falan şansımıza baya karışık :D... Mesaja git »
vay arkadaş işe bak ya. asus anakart ve bios güncel hocam. şansıma tüküreyim... Mesaja git »
hocam oyle bir secenek goremedim ama. core ratio 40 su an voltaj otomatikte o yuzden orda yuksek gozukuyor sanirim... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen
Operatör
Turkcell

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078