Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sahankazim
Gerçek AdKazim ŞAHAN
KonumEskişehir, Tepebaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 90
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
oyuncu laptop'u almak istiyorum çok kararsızım konusunu başlattı (8 sa. önce)
merhaba arkadaşlar en az 1050 ti ekran kartı olan güncel oyunları sorunsuzca oynayacabileceğim bir laptop almak istiyorum. aklımda monster, dell 7567 ... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
hangi lattopu aldınız hocam paylaşabilir misiniz?... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
yakın zamanda lattop alan var mı? i7 7700HQ işlemcili ve en az 1050ti kartlı bir lattop istiyorum.... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
yakın zamanda amazondan pc toplayan var mı? bende bi kasa toplamak istiyorum... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11 Final Sürüm Yayınlandı 11.0.3) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hocam nasıl hallettin bende de aynı sorun var... Mesaja git »
merhabalar 2004 model 1.4sx 16v kalos sabiyim aracım 78binde. son 3-4 gündür rolantide dalgalanma yolda giderken boşa attığımda stop etme sorunu başla... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
macbook air 13'' için önerebileceğiniz çanta var mı?... Mesaja git »
18.05 tarihinde verdiğim sipariş 22.05 de istanbula geldi. china post air mail ile almıştım. sevinçten gözlerim doluyor........ Mesaja git »
MacBook Air için en iyi sürüm? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
cok tesekkur ederim. peki uygulamalari nasil cracklerim bu konuda bilginiz var mi?... Mesaja git »
macOs crack yapma konusunu başlattı (5 ay önce)
merhabalar yeni macbook kullanıcısıyım. crackli uygulamaları indiriyorum fakat bir türlü crack yapamıyorum. mac konusunda bilgili arkadaşlardan yardım... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen
Operatör
Turkcell

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.328