Şimdi Ara

i5 6400, 1060 6gb, 16 gb 2134 mhz ram

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

cok uyguna bu parcalar var bu sistem icin yorumunuz nedir darbogaz olur mu olmaz mi intel tarafina yabanciyim deneyimli arkadaslardan yardim bekliyorum

• İ5 6400 direk Ryzen 1200 dengi. Kötü bir işlemci değil ama bir çok oyunda %100 çalışıp 1060 a darboğaz yapabilir ama oyun oynatmaz diye bir şey yok sonuçta uygun fiyatlıysa neden alınmasın?
  • hocam soyle diyeyim bende macbook air var yukarida yazdigim parcalar + sandisk ultra 240 ssd, cooler master sivi sogutma, monitor bu parcalarin hepsi sifir alinmis kullanilmamis. macbook air ile takas teklifi geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahankazim -- 21 Eylül 2018; 22:33:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahankazim

hocam soyle diyeyim bende macbook air var yukarida yazdigim parcalar + sandisk ultra 240 ssd, cooler master sivi sogutma, monitor bu parcalarin hepsi sifir alinmis kullanilmamis. macbook air ile takas teklifi geldi
    Takas olarak bir şey diyemem dostum çünkü macbook piyasasından hiç anlamıyorum tam olarak kaça geldiğini yazarsan iyi yada kötü diyebilirim.
  • Oyun amacliysa mantıklı olur.
  • 10 gün öncesine kadar RX480 ile kullandığım işlemci idi, sadece Battlefield1 de ekran kartına darboğaz oluşturdu (o da her haritada değil, bazı kalabalık haritalarda anlık minimum fps 55 oluyordu, genelde 75 civarı idi) fiyatı uygun bir sistem ise alınır, her oyunu da yüksek grafik kalitesinde rahat rahat oynarsınız (1080p)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.