Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
okazaki
Gerçek AdHasan Kalaman
Doğum Tarihi28 Şubat 1985
İlgi AlanlarıAnime, Teknoloji, Uydu
KonumKocaeli,Darıca
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ekim 2010
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Titanfall 2 - %100 Türkçe Yama Çıktı! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bir senelik origin access al. Bu oyun dahil bir çok oyunu sadece 25 euro karşılığında oynarsın. Ben aldım ve listede istediğim oyunu oynayabiliyorum. ... Mesaja git »
Mesajı düzeltme: Skyrim için yapılan yama PC içinmiş. PS4 olanı yüklemişler ama Bethesda silmiş. Fallout 4 ise Ps4'te Türkçe mod mevcut.... Mesaja git »
Maalesef, o kadar detayını bilmiyorum. Ama Trophy istiyorsanız, ilk olarak ingilizce oynayıp bitirin sonrada Türkçe oynayıp bitirin. İngilizce oynadı... Mesaja git »
Hayır, orjinal Ps4'ler için geçerli.... Mesaja git »
Ps4 için mod desteği ile birlikte Fallout 4 Türkçe yaması geldi. Kurulum ve ayrıntılar linkte. Ayrıca Skyrim içinde mod desteği ile birlikte Türkçe... Mesaja git »
Fallout 4 PS4/XboxOne Türkçe Dil Mod Desteği GELDİ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Sileceklerini sanmam. Daha önceden yüklenen Skyrim Special Edition Türkçe yamasını silmediler ve yama 10000'den fazla indirilmiş. Mod desteği güzel bi... Mesaja git »
İlk yorum. Emeğinize sağlık. Bir oyun daha Türkçe oldu.... Mesaja git »
Bluepoint Başka Bir Remake Projesi Üzerinde Çalışıyor başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
ICO ile GOW 1 ve 2 gelse on numara olur.... Mesaja git »
Dying Light The Enhanced Edition Türkçe Yama Çalışması başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Şuraya alalım seni:... Mesaja git »
PS4 PLUS [ANA KONU] ( Şubat Açıklandı: Knack - Rime ) başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Tam liste: Knack (PS4) RiME (PS4) StarBlood Arena (PS Plus bonus – PS VR required) Spelunker HD (PS3) Mugen Souls Z (PS3) Exiles End (PS Vita) ... Mesaja git »
Arkadaşları

-Hitokiri-

followers
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Ne Mutlu Türküm Diyene
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Operatör
Turkcell
ISS
D-Smart Net
Oyun Platformu
PC, PS4, PS3
Steam
Steam
TV
Beko
Tablet
Hometech
Notebook
HP
PSN ID
hkalaman
Xbox Live GamerTag
hkalaman
İşlemci
AMD
Anakart
ASRock
Sabit Disk
Seagate, Samsung
Ekran Kartı
Zotac
Modem
TP-Link
Hakkında
Ne Mutlu Türküm Diyene

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.102