Şimdi Ara

SHOPTO' DAN NE ALDIK NE VERDİK / BLU RAY FİLMLER LİSTEDE (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
721
Cevap
0
Favori
33.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ewet yau inan ben de stokta olmadığında ayrı bir seviniyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: harmonyoa

bende;

1)Guitar Hero Seti(fena girdi)
    2)Little Big Planet
    3)Motorstorm Pasific Rift
    4)Dead Space
    5)Heavenly Sword
    6)Prince Of Persia

Usta ne kadar ödedin şu liste için dead space ps3 için mi?sitede yoktu bildigim kadarı ile keyifli oynamalar
  • Shoptodan Üyeliğimi Nasıl Sildire Bilirim
  • Hiç almadım yaza alırım belki.Öss ve para sıkıntısı
  • Hocam Killzone 2 önsipariş verdim listeye ekleyebilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: NSA

Please re-enter your address by adding your card details again from scratch. We can then send you your order. Regards,
    arkadaslar bana bole bir msj atmıslar ben kart detaylarını ve adresi yollıyım mı hemen

? konu ne anlamadim ama sana yazdiklari
    lutfen adresinizi yeniden girmek icin kredi karti bilgilerinizi tekrar ekleyin....
    adamlara yollamayacaksin. websitesindeki sisteme ekleyeceksin...
  • Arkadaşlar ben daha önce bu tip sitelerden hiç alışveriş yapmadım. Bu konudaki cahilliğimi maruz görün, merak ettiğim birşey var. Mesela Shopto'ya kayıt olurken, adresi ingilizce olarak mı yoksa Türkiye'de kullandığımız şekilde mi giriyoruz?

Daha doğrusu bana ne yapmam gerektiğini söyleyebilecek biri olursa çok sevinirim. Pm yoluyla da olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melkor23 -- 12 Ocak 2009; 19:54:55 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: IFSO

quote:

Please re-enter your address by adding your card details again from scratch. We can then send you your order. Regards,
    arkadaslar bana bole bir msj atmıslar ben kart detaylarını ve adresi yollıyım mı hemen

? konu ne anlamadim ama sana yazdiklari
    lutfen adresinizi yeniden girmek icin kredi karti bilgilerinizi tekrar ekleyin....
    adamlara yollamayacaksin. websitesindeki sisteme ekleyeceksin...

annem ole anlamıs ve yollamıs fakat simdi bir msj daha attım ve account a baktıgımda oyun iptal ve para balance da yani bedava gibi bişi olucak ama tabi degil

• bu sefer de alıcagım oyunu ekleyemiyorum tekrar 2. kez alıcakmıs gibi oldugu için
    kimse benim kadar ugrasmamıstır herlade bunun için hala actıramdım su order ı almak için deli oluca birazdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wingsaber -- 12 Ocak 2009; 20:40:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hell knight

Arkadaşlar ben daha önce bu tip sitelerden hiç alışveriş yapmadım. Bu konudaki cahilliğimi maruz görün, merak ettiğim birşey var. Mesela Shopto'ya kayıt olurken, adresi ingilizce olarak mı yoksa Türkiye'de kullandığımız şekilde mi giriyoruz?

Daha doğrusu bana ne yapmam gerektiğini söyleyebilecek biri olursa çok sevinirim. Pm yoluyla da olur.

Cevap:
    http://forum.donanimhaber.com/m_28326594/tm.htm
  • quote:

bu sefer de alıcagım oyunu ekleyemiyorum tekrar 2. kez alıcakmıs gibi oldugu için
    kimse benim kadar ugrasmamıstır herlade bunun için hala actıramdım su order ı almak için deli oluca birazdan

dostum sende amma şanssızmışsın yav
  • quote:

Orjinalden alıntı: asdfg_1453

quote:

bu sefer de alıcagım oyunu ekleyemiyorum tekrar 2. kez alıcakmıs gibi oldugu için

senin yuzunden

• quote:

quote:

quote:

senin yuzunden

aslında ben sana büyü yaptım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

senin yuzunden

kesin yapmısındır senden beklerim bir turlu alamadım lanet seyi

• quote:

quote:

quote:

quote:

senin yuzunden

kesin yapmısındır senden beklerim bir turlu alamadım lanet seyi

ezik

• quote:

Orjinalden alıntı: xelon

Bende bugün ilk oyunumu aldım.

1. Half-life 2 : The Orange Box

Paket dün elime ulaştı. shopto
  • TOP SPİN 3 İSBANK SANAL KART 20,30 POUND KARGO 3,89 POUND

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selvijr -- 14 Ocak 2009; 13:19:56 >
  • darksector.. fiyati en uygun deneme amacli alinabilecek bir tek o vardi.

Yalniz siteden uyeligin iptal edilememesi ve dolayisiyla kredi karti bilgilerinin iptalinin mumkun olmamasi biraz dusundururucu...gorecegiz bakalim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blizz

darksector.. fiyati en uygun deneme amacli alinabilecek bir tek o vardi.

Yalniz siteden uyeligin iptal edilememesi ve dolayisiyla kredi karti bilgilerinin iptalinin mumkun olmamasi biraz dusundururucu...gorecegiz bakalim.

ben garantinin bonusunu kullanıyorum.. Garantide internet bankacılığında kredi kartının internette kullanılmasını istediğin zaman 5 snde açıp kapayabiliyorsun.. Eğer bonusu olan ve shoptodan kıllanan varsa bu özelliği kullanabilir =)
  • 12.01'de Fifa2009 alındı.

Benden de sanal karttan 3 oyun parası provizyonda gözüküyor.Herhalde 2 si çekilmez.Yoksa uğraş bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.