Şimdi Ara

SHOPTO' DAN NE ALDIK NE VERDİK / BLU RAY FİLMLER LİSTEDE (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
721
Cevap
0
Favori
33.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2. Günde Türkiyedeydi 5.günde ürün elime ulaştı.Daha ne olsun.İyi ki varsın Shop to...
  • bende 1 tane fifa 09 aldım...1 gune trye geldi...4 gun elime ulaştı.....Mekan Rize/Merkez...........dmek istda otursak 2 gune oyun elimizde desenize arkdslar..
  • Ben İstambul'dayım.Posta merkezi arabayla 10 dk. otobüsle 20 dk mesafede ama 3 gün sonra teslim ettiler.
  • bende lord of the rings aldım bakalım gelicek inşallah
  • gelir arkadaşlar gelir merak etmeyin alınan oyunlara ve verilen paralara bakın hele bi...

hiçbir oyunun ulaşmadığını görmedim, problem ise sadece bir oyunda kırık warmış sanırsam dvd kutusunda bir arkadaş demişti forumdan, onun haricinde hiçbir problem yok...

herkese hayırlı olsun yeniden :D
  • arkadslar fifa09 geldi sonunda :D 4 gun surdu almam ile gonderilmesi
  • liste yenilendi arkadaşlar

özellikle pre order yapan arkadaşlar fiyatlarını da ekleyebilir mi listede fiyatları gözükmeyen oyunlara ilişkin benim ofiste yoğunluktan giremiyorum bazen shopto ya girip fiyatlara bakmaya...
  • dostum oraya bi tane daha little big planet eklermisin bu arada need for speed underground demişin tarih oldu o oyun yav undercover olcak
  • Listeye benden katkı :P

1- Tomb Raider: Underworld 1 adet £27.49
    2- Gran Turismo 5 Prologue 1 adet £18.17
    3- Devil May Cry 4 1 adet £21.49

Türk Lirası karşılığı : 156 TL
  • Heavenly Sword Platinum gitti 35YTL daha
  • 2 saat önce Little Big siparişi verdim.
    Yarın Cumartesi,acaba haftasonuna denk geldiği için gelecek hafta mı kargoya verilir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: GILMOUR

2 saat önce Little Big siparişi verdim.
    Yarın Cumartesi,acaba haftasonuna denk geldiği için gelecek hafta mı kargoya verilir?

evet büyük ihtimal pazartesi kargoya verilir. sanada mesaj ozaman gelir
  • Artık Türkiye'de en çok alınan Ps3 oyunlarını merak etmeyeceğiz.
  • ürünleri postacı mı getiriyor yoksa ptt kargo mu?
  • 1. Little Big Planet £23.49
    2. Uncharted Platinum £16.21
    3. Darkness £12.49
    4. Ninja Gaiden Sigma £18.13

Yaktın bizi ShopTo

(Fiyatlara Posta Ücreti Dahil)
  • Little Big Planet £23.49
    Bugün verdim siparişimi bakalım ne zaman elime ulaşıcak.Tabi siparişlerimin devamı gelicek...
  • DENEME AMAÇLI Little Big Planet ALDIM (Henüz elime ulaşmadı sipariş tarihi 15.01.2009) DEVAMI SONUCA GÖRE GELCEK HADİ HAYIRLISI BAKEM :) beklemedeyiz efem...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Far-Cry

Artık Türkiye'de en çok alınan Ps3 oyunlarını merak etmeyeceğiz.

dimi, . aral'ın listesi filan hikaye.

bu arada renzokuken arkadasımıza cok cok tesekkurler emegi icin. bence onun bulgularını en az 10 ile carpmamız lazım. demekki adamlardan 2000 in ustunde oyun aldık, 50bin pounddan fazla alısverisimiz oldu, 1,5 ayda. bu adamlar sirf VAT degerlerini ceplerine atsa, ihya oldular.(VAT ingiltere'nin kdvsi. bunlar yurt disina ihrac ettiklerinden o parayı da geri alıyordur. fiyatlar cok ucuz oldugundan 1-2 poundluk vat a itiraz etmedim ben, cok tutumuyor ama adamlar bunları geri aldıgında toplamda büyük para yapar. kasaları iyice sismistir.)

ballı musterileri olduk.

ben kendi harcamalarıma baktım, mesela 10 adet ps3 oyununu almısım, oyun basına verdigim fiyat 18,35 olmus (royal mail kargo dahil) 10 adet ps3 oyununu tanesi 44 ytl gibi bir fiyatla almısım, yani ortalama degeri verdim. 30 a gelende var, 60 a gelende var.

arkadasımın 2 ps3 oyununu ekledigimde (resistance ve heavenly sword bunlar) maliyet 42 ytl ye dusunuyor.

saka gibi dimi arkadaslar, shopto'ya, allah senden razı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nejat_80 -- 18 Ocak 2009; 15:56:24 >

• Pre-orders olarak 2 oyun bir kol siparişim var.

Gran Turismo 5 Prologue
    Qty: 1 £14.67*

Sony Dual Shock Pad 3
    Qty: 1 £34.20*

Killzone 2
    Qty: 1 £32.99*
  • liste yenilendi
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.