Şimdi Ara

Shooter [2016] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
6
Favori
2.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce başladim ilk bölüm iyiydi devam edebilirim
  • Senelerin shooter filmini dizi yapmışlar. Filmi izleyenler için tekrar izleme tavsiyesi verebilirim. Ufak tefek yerlerini değiştirip, bir iki senaryo değişikliği ile aynı konu üzerinde devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RexWolker

Senelerin shooter filmini dizi yapmışlar. Filmi izleyenler için tekrar izleme tavsiyesi verebilirim. Ufak tefek yerlerini değiştirip, bir iki senaryo değişikliği ile aynı konu üzerinde devam ediyor.

hocam büyük bir umutla açtım ilk bölümü fakat bildiğin filmin aynısı senaryo aynı ilerleyecek se sıkıntı ki filmde Mark WahlBerg gibi bir usta var di

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçma sapan bi uyarlama olur diye bekliyordum ama ilk 2 bölüm çok güzeldi. Başlamayı düşünen varsa tavsiye ederim
  • tamda dizi ariyodum guzele benziyo indirmeye basladim bolumleri muhabbete katilirim yakinda
  • 7 bolumu 2 gunde izledim cok surekliyici dizi sevdim ama asla efsane olamaz. bir suru agency lerle kafa karistirmis orta seviye guzel bi dizi.

Elestirilerim:

Adam siradan bi asker. dunyanin en iyi sniper i olmaniz size Hitman/Batman tarzi yetenekler vermez. Adamin yaptiklari siradan askeri gectim dunyanin en ust duzey ajani icin bile zordur. hacklemek guvenlik sistemlerini kirip iceri girmek fln. Kardes sen afganistanda askerdin sogan dogruyodun CIA NSA fln degilsin ki hayirdir ?

Birde adamin bu rol icin karizmasi yok, yakisikli fln ama ask dizilerinde oyniycak bi adam. Boyle hayvan gibi sert gorunuslu yari turk yari hayvan gibi bisey olmali bu roller.

Bakin Punisher in cikacak dizisindeki punisher a, tam bir hayvan, gorille kapissa kontra atakla kazanir.
  • Merhabalar 2.sezon ne zaman başlar arkadaşlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

Merhabalar 2.sezon ne zaman başlar arkadaşlar..

Bismillah hocam ilk sezon bitmedi daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

quote:

Merhabalar 2.sezon ne zaman başlar arkadaşlar..

Bismillah hocam ilk sezon bitmedi daha

Hocam cevap için teşekkürler.1.SEZON 9.bölüm ne zaman yayınlanıcak o zaman sorumu düzeltiyim.
  • Hocam dizi ya çarşamba yada salı günleri yayınlanıyor, tam olarak gününü bende bilmiyorum.
  • dizi öncelikle güzel olmuş filmden uyarlama dediklerine bakmayın sadece ana teması aynı geri kalan herşey tam dizi tadında güzel seçilmiş . bazı yerlerde klişe mantık hataları var onlarda gözden çıkarılabilir.7/10
  • 8. bolumu izledim.

adam usb yi ele gecirdi kurtulmasi ve 3. dunya savasi cikarmasi lazim. Aga basrol adama taktim kafayi hic o tarz bi tipi yok ya yazlik veledi gibi adam cok uyuz oluyorum arkadas insan biraz sert gorunuslu asker tipli karizma birini secer.
  • Mesajım bulunsun, izlemeye başlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

Mesajım bulunsun, izlemeye başlıyorum.

Merhabalar;
    Her ne kadar bir film dende esinlenilse de zaman zaman konu çok farklı boyutlara gidebiliyor.Ben kısa sürede bütün bölümlerini izledim. 9. bölümü bekliyorum...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

Mesajım bulunsun, izlemeye başlıyorum.

Merhabalar;
    Her ne kadar bir film dende esinlenilse de zaman zaman konu çok farklı boyutlara gidebiliyor.Ben kısa sürede bütün bölümlerini izledim. 9. bölümü bekliyorum...

Dün gece ilk bölümünü izledim, bölümün sonu "aha işler karışacak" dedirtti Esinlendiği bi film varmış anladığım kadarıyla, filmi izlediğimi sanmıyorum. Dizi güzel gibi görünüyor takip edicem teşekkürler

• İkinci bölümü izliyorum şu an, SOA'ya gönderme yapıldı. SOA ile benim kalbimi ikinci bölümün 12. dakikasında kazandı. Bu dizi çok çok kötü olsa bile bitene kadar bırakmicam, bu da kendime sözüm olsun.
  • ilk sezonu 10 bölüm yapmak nedir yaa

yap bari en az 16 bölüm yahu , tadını alalım dizinin .

10 bölüm yapılmasına
  • Çok güzeldi. Dizi cidden iyi, bu kadar az izleyeni olmasına şaşırıyorum.

Neyse, 2. sezon onayını almış dizi. Umarım sezon araları kısa olur. Çok uzayınca ne olduğunu unutuyoruz
    Gelecek sezonlarda Bob Lee'nin askerlik günlerinden daha çok sahne görürsek daha güzel olabilir. Mesela kızına anlattığı öyküleri bölüm bölüm şeklinde işleyebilirler.
  • Son bölüm intro ve önceki bölümün özeti dahil 38 dakika idi. Biraz kısa olmuş.
  • İkinci sezon onayı da almış,başlayalım izlemeye o zaman.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.