Şimdi Ara

Shibo LED ampül

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
1
Favori
697
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    124 Mesaj
    Evime LED ampül alayım diye gezinirken buldum. Fiyatları watt'ına göre çok uygun gibi geldi bana.
    Mesela 13 Watt 7 TL ve üzerinde soğutucu filan da varmış. Her ne kadar doğru bilmiyorum ama.
    Belki ihtiyacı olan olur diye paylaşayım dedim.

http://www.shibo.com.tr/led-ampul/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eko44 -- 22 Şubat 2016; 13:38:12 >

• Çavuş
    73 Mesaj
    ürünü sıcak fırsatlarda satan arkadaş vardı sanalpazar üzerinden satıyordu.
    Evde şuan kullanıyoruz, shibo ve başka bir marka led ampüller evde aktif kullanılıyor yaklaşık 6-7 aydır. Hiçbir arızalanma yok(8watt idi sanırım)
    13 ve 18 watt'lık ürünleri önceden görmemiştim ve fiyatları da çok uygun. Ben tavsiye ederim. (garip bir şekilde fiyatlar çok uygun)
    |
    |
    |
    |
    Bu arada led ampülleri 1aydan daha kısa sürede sürekli bozulanlar için; Ev tesisatınızda problem olma ihtimali yüksek. nötr ve faz uçların tesisatta (buatlarda, priz arkalarında) bağlantısı düzgün yapılmamış ise yani gevşeklik varsa elektrik atlamaları oluyor ve ark oluşuyor, sabit gelen voltaj değerleri çok dalgalanıyor ve led ampüllerdek, led driver'ler bozuluyor. Eğer evinizde böyle bir sıkıntı varsa bi elektrikçi çağırın.
    |
    |

Hocam sizde ne marka var. Ben mesela hiç philipse bulaşmak istemiyorum eski tasarruflu floresan tip ampüller hemen bozuluyordu. Ondan philipse bulaşmak istemiyorum.
    Vestelde yapmış OSRAM'da hemen hemen herkez yapmış yerli malı JETLED var mesela ama hiç bir yerde adam gibi satışı yok anlamadım gitti.
    |
    |
    vincentvega kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    76 Mesaj
    Shibo marka kargo ile geldiğinde direk bozuk çıkanlar, takınca paylaşanlar, 1-2 ayda paylaşanlar.her çeşidi var elimde.sağlam kalan yok.paraniza yazık .evinize sokmayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    MKemalinAskeri

evvelki sene bu markadan forumda satan arkadaştan almıştım. 2 ince duy, 2 de kalın duy yıl dolmadan pert oldu. tırt yani almayın.biminkini alın, hem daha parlak hem dayanıklı
    |
    |
  • Yüzbaşı
    858 Mesaj
    Tchibo diye anladım :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ben ki Cihan Sultanı, Al-i Osmaniyye Hükümdarı, Kanuni Sultan Süleyman Han. Duyarım ki hududumuza yakın müstemlekelerinizde bir nevi eğlence icad edile gelmiştir. Korkarım ki bu illet benim memleketime de duhul ede. Bu sebep ile sizden isteğim odur ki bu eğlence şekli devletinizde tiz yasaklana… Şayet isteğim yapılmaz ise şunu iyi bilesiniz ki; ben Kanuni Sultan Süleyman, Orduy-u Hümayunumla gelip o illeti kökünden kazımaya muktedirim. (Kanuni Sultan Süleyman han tarafından Fransa kralına gönderilen fermandır.)
  • Yarbay
    20530 Mesaj
    Lümen değerlerine bakın oturma odasına 850 fazlası lazım diğerleri az geliyor
    İşe yarar tek 13 watlık var pro olan 1100 lumen bide 18wat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Bim de satilan led guzel ancak bugunlerde yok. Bir de tek tip 8 watt satiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 22 Şubat 2016; 15:12:45 >
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.