Şimdi Ara

Sherlock Holmes 3 | Aralık 22 (2021) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
6
Favori
27.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar o 3. değil başka bir yönetmen bizim ikilemeden farklı bir film çekiyor robertlı 3 ne zaman çıkacak acaba
  • Sherlock Holmes 3 | Aralık 22 (2021)

Yapımcı Lionel Wigram konuştu; Robert Downey'nin yeni macerası yolda!

Lionel Wigram üçüncü film için çalıştıklarını ve gerçekten sağlam bir fikir ve konseptlerinin olduğunu aktardı. Robert Downey ve diğer yapımcı- aynı zamanda RDJ'nin eşi- Susan Downey ile çalışmaların devam ettiğini söyledi.

"Bizim için, üçüncü filmi yapacaksak fantastik bir şeyler olmalı. İnsanlar " Gerçekten buna değer, ilk ikisinden daha iyi olmuş" demeli" diye ekledi.

Bunun yanı sıra DigitalSpy'a konuşan filmin diğer bir aktörü Jude Law; "Emin değilim, yazılmakta olan bir senaryo var ancak emin değilim" dedi.

https://www.mirror.co.uk/tv/tv-news/sherlock-holmes-3-new-robert-5932436
    https://www.digitalspy.com/movies/news/a649664/sherlock-holmes-3-may-or-may-not-be-happening-says-jude-law.html#~pjrUrxxDWQi4NK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeolog. -- 25 Temmuz 2015; 14:12:41 >

• Filmin çekimlerinin bu yılın sonlarına doğru başlaması planlanıyormuş. En azından isteniyor. RDJ filmi skype'den çekebilsek bir haftaya çekeriz demiş. Çok ümitli değilim ben ama bakalım en azından gelişmeler var, rafa kalkmamış proje.

http://www.slashfilm.com/sherlock-holmes-3-still-happening/
    https://www.comingsoon.net/movies/news/678725-robert-downey-sherlock-holmes-3#/slide/1

• Noldu acaba??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YENİ SHERLOCK HOLMES FİLMİ İÇİN ÇALIŞMALAR RESMEN BAŞLADI

Dizi Sherlock’la 1 Ocak 2017’de kavuşuyoruz. Peki ya film Sherlock? Son olarak 2011 yılında A Game of Shadows’la beyaz perdeyle buluşan Guy Ritchie’nin Sherlock Holmes serisinin yeni ayağı için çalışmalara resmen başlandı.

Robert Downey Jr.’ın Marvel evrenindeki film programının yoğunluğu sebebiyle ertelenen proje için senarist kadrosu oluşturuldu.

Rogue One: A Star Wars Story senaristlerinden Gary Whitta, yeni Tomb Raider filminin senaryosuna da imza atan Geneva Dworet-Robertson, Guardians of the Galaxy ve Captain Marvel gibi filmlerin senarist ekibinde yer alan Nicole Perlman, yeni Baywatch filminin senaryosunu yazan Justin Malen ile Snowden filminin senaryosunu yazan Kieran Fitzgerald’dan oluşan ekip, yeni Sherlock Holmes filminin senaryosunu yazacak.

2018 yılında gösterime girmesi beklenen film, Robert Downey Jr., Jude Law ve Guy Ritchie üçlüsünü tekrar bir araya getirecek.

• Hiç mi yeni haber yok ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Forum senin olmadığı müddetçe istediğim gibi konuşurum. Ayrıca asıl boş konuşan bu dandik seriyi diziden iyi görerek karşılaştırmaya çalışanlardır.

Niye böyle saçma sapan bir yorum atmışım onu anlamadım. Dandik veya kötü bir seri değil sadece filmden farklı bir bakış açısıyla orijinal dönemi işliyor ve bu filmi diziden ayırıyor. Neyse eğer birini gücendirmişsem özür dilerim.

@Detective W.
  • Böyle bir seriyi nasıl bu kadar geri plana atarlar aklım almıyor.

Karındeşen Jack ile karşı karşıya getirinde kendimizden geçelim.
  • yeni film olacak mı ? tarih belli mi eğer olacaksa
  • Doctor Dolittle'ı tamamen unutmuşum, Jude Law desen Fantastic Beasts ve Captain Marvel var. Bu film 2021-22'de falan anca çıkar.
  • robert downey reisi salın şu çocuk filmlerinden adamı güzel oyunculuk yapacağı bir filmde izleyelim yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

robert downey reisi salın şu çocuk filmlerinden adamı güzel oyunculuk yapacağı bir filmde izleyelim yahu.

Sherlock Holmes çocuk filmi mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ratch kullanıcısına yanıt
    İron man ve türevlerini kastetmiştim. Bu filmde oynasın diye.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Robert Downey Jr. Sherlock Holmes 3 ile halen ilgilendiği açıklamış fakat proje veya çekimlerle ilgili halen bişey yok. Guy Ritchie muhtemelen Aladdin'in çekimlerinden sonra Sherlock Holmes 3'e başlayacak gibi. İyi bir haber gibi duruyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni villain kim olacak acaba ?
    Zaten Moriarty'nin o uçurum şeysinden sonra kurtulması bana pek olası gelmiyordu.
  • Vay süper haber
    Şimdi düşündüm de film çıktığında 2. filmden 9 yıl sonra çıkmış olacak, vay anasını be
  • Yerimizi alalım.
  • hiç akıllanmıyorum bi heves geldim yazmak için yine.
  • Hiç yoktan iyidir. Bu filmi bu kadar boşlamaları bile büyük hata.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.