Şimdi Ara

Sherlock (2010) - 4. Sezon - 01.01.17 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.393
Cevap
61
Favori
118.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Atalay`

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

quote:

Sherlock House'un evrim geçirmişi değil, House Sherlock'tan esinlenilmiş bir karakter. :) Sherlock Holmes kitaplarının yazım tarihi eski malum. House'un karakterine Sherlock'luk eklenmiş. Bunu senaristlerin bi röportajında okumuştum.

İlk Sherlock filmi 2009 yılında çıktı malum, House 2004 yapımı olduğundan dolayı böyle olabileceğini düşünmüştüm. Fakat, kitaplarla aram pek olmadığından ötürü Sherlock Holmes kitaplarını bilmiyordum... Düzelttiğin için sağ ol.

02x01 çevirisi henüz %1'de ve yarın akşama hazır olurmuş...

Rica ederim ne demek :)
    Sherlock efsanedir, kitaplarını okumadım ama niyetim var okumaya. Bakalım...

Sherlock Holmes Hikayeleri 1-2-3'ü nette bulabilirsin
    ki e-kitap okuyorsan..

Tüm kitapları var elimde :)

• Sabah izledim, şunu diyebilirim. Bölüm olarak geçen sezonun ilk ve ikinci bölümlerine göre daha sağlam bölümdü. Sadece sonunu sevemedim. O son yüzünden çok kötü puanlar almasından korkuyorum. Ayrıca yönetmen mi dğiştirmişler bilmiyorum. Ama yönetmen çok iyi bir iş çıkarmış. Ayrıca, Benedict oyunculuğunu inanılmaz geliştirmiş. Zaten iyi bir oyuncuydu ama. Sherlock karakteirne daha iyi bir girdiğini, büründüğü hissettim bu bölümde.
  • Az önce bitti dizi :) son filmi falan hikaye bence dizi on numara olmuş çok beğendim izlemeyen kalmasın efendim :)

qRueL dediği gibi ilk sezon ilk iki bölümüne göre çok daha sağlam bu bölüm.

Ayrıca Benedict Cumberbatch kitaplardaki sherlock karakterini canlandıracak yegane kişidir bence...
  • s2e1 izledim beynim yandı
  • Çok güzeldi. S2x1
  • süepr bölümdü inşallah böyle devam eder bu sezon
  • gerçekten süper bir bölümdü. o sondaki ters köşe neydi öyle
    yalnız üç bölüm gerçekten çok az. üçüncü sezon ne zamana
  • quote:

Orijinalden alıntı: gegirti

gerçekten süper bir bölümdü. o sondaki ters köşe neydi öyle
    yalnız üç bölüm gerçekten çok az. üçüncü sezon ne zamana

bu sezon son

-------------

çoğu arkadaşın dikkatinden kaçmıştır

kadının telefonu vertu idi, 20.000 Euro

Sherlock (2010) - 4. Sezon - 01.01.17

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 3 Ocak 2012; 22:34:30 >

• O kadar bekledik ama beklediğimize tam manasıyla değdi. Mükemmel bir bölümdü bence.
    Senaryo çok iyiydi, yönetmen çok iyiydi, görüntü yönetmeni çok iyiydi. Bi ara dizi değil de bir sinema filmi izler gibi hissettim kendimi. Öylesine emek vermişler ki... Çok sağlam bölümdü her şeyiyle.
    Çekinmesem filmlerden bile güzel bölümdü diyeceğim.
  • Muhteşem bir sezon açılışı bölümü izledim. @PHI'ın dediği gibi hakikaten film tadında bölüm olmuş, hatta bir an kendimi kaptırarak "En son izlediğiniz filmler" konusuna mesaj atmaya kalkıyordum.

Sonun böyle olacağını düşünmemiştim. İyi ters köşe oldum.

Şimdiye kadar yayınlanan en iyi Sherlock bölümüydü kanımca...
  • 3. bölüm olurmuymuş lan ya Böyle güzellikteki bir diziye üç bölüm yetmez ama 1 saat 20 dakika sürüyor bölüm hiç sıkılmadım, ne böyle internete gireyim bakayım dedim ne de biraz ileri alayım merak ettiğim ayrıntıları göreyim dedim. Şimdi bir hafta daha bekliycez de araya girmez umarım.
  • Bir dizinin senaristi Steven Moffat olacak,ve o dizi güzel olmayacak.Yok yaaa?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ezio7 -- 4 Ocak 2012; 17:15:42 >
  • beyler telefonun müziğini nasıl bulabiliriz

otobüste falan çaldıralım

• blogtaki sayaç hakkında bi şey mi kaçırdım neden takıldığı hakkında bi şey söylediler mi
  • Oha yeni bölüm çıkmış.Feci meraktayım.

Spoiler butonu kullanırsak sevinirim.Çok ilgi görmeyen bir konu ama yine de olsun.
  • quote:

blogtaki sayaç hakkında bi şey mi kaçırdım neden takıldığı hakkında bi şey söylediler mi

"Sadece bozukmuş" diye geçiştirdi Sherlock yanlış hatırlamıyorsam.
  • quote:

quote:

blogtaki sayaç hakkında bi şey mi kaçırdım neden takıldığı hakkında bi şey söylediler mi

"Sadece bozukmuş" diye geçiştirdi Sherlock yanlış hatırlamıyorsam.

Zaten ondan sonra Irene Adler'ın ona karşı bir şeyler hissettiği teorisinden yola çıktı. Sonlara doğru telefon şifresini çözmek isterken belki de ortalardadır "bu sayaç niye hâlâ değişmedi" dedi. Watson "bilmiyorum bozulmuş olabilir" diyince "hacklenmiş olabilir.." gibi bir şey söyledi. 1895'te durduğu sayıydı onu telefonda denedi ve bu yanlış çıktı.

• İnanılmazdı . Herkesin dediği gibi bir ara film izliyormuş havasına büründüm.Az beklemedik ama tam döndü yani dizi.
  • O kadar beklememe ragmen değdi diyebilirim. Açık ara en iyi bölümüydü şimdiye kadar :)
    irene adler ölmemesi lazım diyodum hep bölümün sonuna kadar ama sondaki adamları palayı falan görünce dedim herhalde böyle uyarladılar . Ama gene ters köşe olmaktan kurtulamadım. Sherlock un telefonun şifresini denerken ki kopya telefon yapıp buldugunu sanması ve denemesi güzeldi :) Mesaj sesi oyhşşş tadında olmus güzeldi :). Kötü tek bir yer bulamıyorumn zaten. Her halde tek kötü yanı 3 bölümcük olması bir sezonun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creative_Director

O kadar beklememe ragmen değdi diyebilirim. Açık ara en iyi bölümüydü şimdiye kadar :)
    irene adler ölmemesi lazım diyodum hep bölümün sonuna kadar ama sondaki adamları palayı falan görünce dedim herhalde böyle uyarladılar . Ama gene ters köşe olmaktan kurtulamadım. Sherlock un telefonun şifresini denerken ki kopya telefon yapıp buldugunu sanması ve denemesi güzeldi :) Mesaj sesi oyhşşş tadında olmus güzeldi :). Kötü tek bir yer bulamıyorumn zaten. Her halde tek kötü yanı 3 bölümcük olması bir sezonun.

son sezon diye biliyorum

yoğun istek üzerinde 2.sezon çekildi hem filmde hem dizide

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.