Şimdi Ara

Shell Smart Club KGS Kalan Bakiye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
5.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bence hergün köprü veya otoban geçişi yapan bir tanıdığınıza hediye edin kullanıp bitirsin en azından içindeki para shelle kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arif

bizim kgs'de de 5 TL kart depozitosu, 7,5 TL de bakiye var, hadi kart ücretini geçtim de 7,5 TL'yi almak için ne yapmak gerekir?

7,5 TL ile ben zengin ya da fakir olmam ama shell yüz binlerce kişinin kartından çok zengin olur

altı üstü 1 kere kullandık

Arkadaşımızın da dediği gibi Shel KGS kartlarını nakit olarak iade alıyor. Ankara Çankaya'da Aydın Petrol, Reis Petrol, Bilkent Petrollerden kartı iade edip bakiyeyi nakit olarak alabiliyormuşuz.
  • Ankaranın diğer ilçeleri ve farklı şehirdeki KGS istasyonlarını müşteri hizmetlerinden sorabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gepe

quote:

Orijinalden alıntı: Arif

bizim kgs'de de 5 TL kart depozitosu, 7,5 TL de bakiye var, hadi kart ücretini geçtim de 7,5 TL'yi almak için ne yapmak gerekir?

7,5 TL ile ben zengin ya da fakir olmam ama shell yüz binlerce kişinin kartından çok zengin olur

altı üstü 1 kere kullandık

Arkadaşımızın da dediği gibi Shel KGS kartlarını nakit olarak iade alıyor. Ankara Çankaya'da Aydın Petrol, Reis Petrol, Bilkent Petrollerden kartı iade edip bakiyeyi nakit olarak alabiliyormuşuz.

çok teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: yuci

Ben karttaki bakiyeyi aldım

http://forum.donanimhaber.com/m_69883629/tm.htm

Buda güze alternatif artmış oldu. Ama bankada sıra beklemektense hem benzinimi alırım hemde ödemeyi yaparken kgsyi verir nakit olarak alırım istasyonda :)
  • Shell KGS zedeci arkadaşlar bende KGS ücretimi aldım. Ankara için söylüyorum. Ankarada 2 halkbank şubesi kgs geri ödemesi yapıyor. Birisi sıhhıyedeki yenişehir şubesi diğeride kazımkarabekir şubesi ama ikiside nedense aletllerinin önce bozulacağı ardında yazılım atılacağı sıkıntısı çıktı. Kazım karabekirdeki shellde kendini uyanık sanıp benden önceki kgs için gelen müşteriye abi 31 Ocağa kadar kgs durumu belli olmayacak diyip ödeme yapmıyoruz diye vazgeçirmeye çalışıyordu.

Bende forumdakileri söyleyerek tanıdıklarımız almışlar paralarını dedim.

Baktım buradaki shellden hayır yok sürekli 31 ocağa kadar ödeme yapmayın dediler diye laf çevirmeye çalışıyor. İstanbul yolundaki shell gittim. Kapatmak istediğimi söyledim hiçbir sıkıntı çıkarmadan parama bakıp ödeme yaptılar. Shell kartı kullanmaya devam edebileceğimi söylediler. Bende teşekkür ettim.

Şimde bir tarafta işini adam gibi yapan bir shell var diğer tarafta kasadan para çıkmasın derdin bir shell var. Neyse umrumda değil artık. Sadece size sonuna kadar hakkınızı aramanızı tavsiye ederim.

• istanbul avrupa yakasında hangi shell istasyonlarının kgs anlaşması var? shell sitesindeki pdf liste açılmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: troostit

istanbul avrupa yakasında hangi shell istasyonlarının kgs anlaşması var? shell sitesindeki pdf liste açılmıyor

Anlaşmalı Shell istasyonları

http://www.halkbank.com.tr/images/channels/placer/bireysel/Shell_Web_Adres111.pdf
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuci

quote:

Orijinalden alıntı: troostit

istanbul avrupa yakasında hangi shell istasyonlarının kgs anlaşması var? shell sitesindeki pdf liste açılmıyor

Anlaşmalı Shell istasyonları

http://www.halkbank.com.tr/images/channels/placer/bireysel/Shell_Web_Adres111.pdf

Teşekkür ederim

• Bende Ankara Söğütözü Shell istasyonundan iadeyi sorunsuz anında aldım.
  • Arkadaşlar,

Paralarını sorunsuz Shell istasyonlarından alanlara sormak istiyorum ;

Bende 2 kart var ama iki kartta benim aldığım kartlar değil. Kartları zamanında alan arkadaşım yurdışında ve bende son döneme kadar kendi OGS olduğu için kullanmıyordum. Kartlardaki bakiyeleri ben alabilirmiyim acaba??
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmmaster

Arkadaşlar,

Bende 2 kart var ama iki kartta benim aldığım kartlar değil. Kartları zamanında alan arkadaşım yurdışında ve bende son döneme kadar kendi OGS olduğu için kullanmıyordum. Kartlardaki bakiyeleri ben alabilirmiyim acaba??

Alabilirsiniz sanırım, sadece içinde kaç para kaldığına bakıyorlar zaten.Onun dışında birşey sorgulamıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: popcorn41

quote:

Orijinalden alıntı: madmmaster

Arkadaşlar,

Alabilirsiniz sanırım, sadece içinde kaç para kaldığına bakıyorlar zaten.Onun dışında birşey sorgulamıyorlar.

Hocam valla rahatladım biraz. 2 kartta 80 tl nin üstünde para var.
  • ankara istanbul yolunca "çaş shell benzinlik" haberim yoktu benimde pompada çalışan arkadaş bu8nda iki hafta önce araca yakıt aldığımda söyledi abi kgs de paran varsa içerden alabilirsin diye iki kartta 30 tl vardın aldım.
    ilgilenen arkadaşların bilgilerine.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.