Şimdi Ara

Shazam! (5 Nisan 2019) | Zachary Levi, Mark Strong (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
566
Cevap
14
Favori
30.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filmin yönetmeni kendi Reddit hesabından, instagramda paylaşılan "1. Gün" paylaşımlarının aslında ilk çekim günü olmadığını, hatta Shazam kostümü ile bir sahne çektiklerini söylüyor.

Yani aslında Asher Angel için çekimlerin 1. günü olacak fakat Levi ile zaten bir sahne çekildi, üstelik Shazam kostümü ile. Ayrıca bu durum Levi'nin instagram fotoğrafını da doğruluyor yani o fotoğrafta paltonun altında shazam kostümünü giyiyordu. Yakın bir zamanda kostüm fotoğraflarını da görebiliriz.

Shazam! (5 Nisan 2019) | Zachary Levi, Mark Strong

• Filmdekine yakın olabilecek en muhtemel Shazam kostümü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastmandar -- 20 Şubat 2018; 16:49:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım filmi herkes Black Adam için izleyecek
  • Wally-West kullanıcısına yanıt
    Filmin ana kötüsü Dr Sivana olacak. Black Adam filmin sonunda veya after credit olarak görülebilir. Ayrıca filmin çekimleri başladığı halde Black Adam resmi olarak cast edilmedi veya duyrulmadı. Ancak Dwayne Johnson film ekibine yapımcı olarak katıldı. Yani filmde olmayacak dense de hala bir ihtimal var diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastmandar -- 20 Şubat 2018; 16:50:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastmandar

Filmin ana kötüsü Dr Sivana olacak. Black Adam filmin sonunda veya after credit olarak görülebilir. Ayrıca filmin çekimleri başladığı halde Black Adam resmi olarak cast edilmedi veya duyrulmadı. Ancak Dwayne Johnson film ekibine yapımcı olarak katıldı. Yani filmde olmayacak dense de hala bir ihtimal var diye düşünüyorum.

Dc neden kötü karakter konusunda bu kadar cimri ya Sivana nedir ya Shazam ile denk mi yani herkes biliyor ki esas düşman Black Adam. Aynısını JLde de yaptılar Darkseid dururken SW'u koydular. İkinci film için geleceği bile belli değil.
    Seninle aynı fikirdeyim. Shazam ile denk mi sorusunu ben de sordum ve yukarda paylaştığım videoyu buldum izleyebilirsin. Videonun üstüne açıklamada eklemiştim okuyabilirsin. Dr Sivanayı canlandıran aktör filmde uçabildiğini ve elektrik atabildiğini söylüyor. Yani shazam güçlerine sahip olmuş olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastmandar

Seninle aynı fikirdeyim. Shazam ile denk mi sorusunu ben de sordum ve yukarda paylaştığım videoyu buldum izleyebilirsin. Videonun üstüne açıklamada eklemiştim okuyabilirsin. Dr Sivanayı canlandıran aktör filmde uçabildiğini ve elektrik atabildiğini söylüyor. Yani shazam güçlerine sahip olmuş olabilir.

Tek iyi yanı Mark Strong'un oynayacak olması
    Hocam eğer olur da Black Adam filmde görülürse veya başka bir film için saklanırsa muhtemelen o da bu şekilde olacak. Pelerinli versiyonu ve saçı da yok sanırım. Resmen Dwayne Johnson'u görüyorum orada

• Shazam! (5 Nisan 2019) | Zachary Levi, Mark Strong
  • O saç aşırı siyah olmamış mı?
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Sanki kaşlara göre daha siyah görünüyor değil mi saçlar. Şimdi dikkat ettim de bana da öyle geldi.
  • Batman'de filmde olacak sanırım.

.

(
    )

• Setten sızmış

• 0MG90 kullanıcısına yanıt
    After Credits sahnesinde olur belki ekibe katılması için teklifte bulunabilir.

• CW dizilerindeki ucuz kostümler gibi duruyor. Umarım filmde efektlerle daha iyi gözükür.
  • Karakterinin ulaştığı noktadan memnun olan Henry Cavill, Superman olmaya devam etmek istiyor. Sözleşmesindeki son film olarak Shazam’a görünmeyi teklif ediyor. Ardından yeni bir sözleşmeye imza atıp yola Man of Steel 2 ile devam etmek istiyor.

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Kostüm buradan hiç iyi görünüyor öncelikle. Sebebi detaylı olmaması ve kumaş da hoş görünmedi bana. Fotoğrafta Doctor Sivana da takılıyor oralarda Ayrıca maşallah öyle bir fotoğraf sızmış ki ne olduğu belli değil sahnenin. İpucu falan da yok yani. Akla ilk alışveriş merkezi geliyor yani böyle süslemeler AVM lerde olur heralde.

Şu an filmin yönetmeninden daha güzel bir kostüm fotoğrafı bekliyorum önden çekilmiş. Malum kendisi, kostüm fotoğrafı sızmış olsaydı biz çoktan paylaşırdık demişti. Kendisini sözünü tutmaya davet ediyorum.
  • Kostüm penyeden yapılmış gibi
  • Pelerini perdeden kesip yapmışlar galiba
  • Kostüm leş.. bildiğin Gazman olmuş.. Superman gibi kırmızı metalik tonda bir kostüm olmalıydı. Neyse film zayen cıvık olacak sinemada izlemem %90

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.