Şimdi Ara

Shazam! (5 Nisan 2019) | Zachary Levi, Mark Strong (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
566
Cevap
14
Favori
30.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yuh hayvan gibi olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lastmandar kullanıcısına yanıt
    Hocam Hans Zimmer,BvS'den sonra süper kahraman filmlerine soundtrack yapmayacağıni acikladi.İmkansiz yani o iş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asher Angel instagramdan set fotoğrafı paylaştı.

Shazam! (5 Nisan 2019) | Zachary Levi, Mark Strong
  • Yakın zamanda setten daha çok fotoğraflar bekliyorum. Kostüm dizaynları vesaire nasıl olacak acaba. Ayrıca gerçekten billy batson'un arkadaşları shazam gücünü filmde paylaşıcaklar mı. Ayrıca film de black adam olacak mı yoksa black adam solo filme saklanıp , shazam filmi için ise çerez bir suç oluşumu falan veya başka bir kötü mü bulacaklar. eğer black adam olmazsa tam anlamı ile bir shazam filmi olmaz ki . . .
  • Yalnız burada kinaye yapıyor büyük ihtimal.
  • Bu film DC evrenindemi gececek?

• quote:

Orijinalden alıntı: ___NeO

Bu film DC evrenindemi gececek?

Evet.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shazam 5 Nisan 2019'da vizyona girecek.
  • ŞIZZZEEAAMMMMMM PİİİUVVVV!!!!
  • O sıralar rol için görüşülüyordu kesin anlaşma yoktu ama birçok site kesin diye haber yapmıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Ron Cephas Jones, Shazam! filmine Wizard rolüyle katıldı.

William reis be Kadroyu giderek daha çok seviyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Bob Paisley

Hocam Hans Zimmer,BvS'den sonra süper kahraman filmlerine soundtrack yapmayacağıni acikladi.İmkansiz yani o iş.

İmkansız iş dediğin şey oluyor. Hans zimmer xmen in yeni filminin müziklerini yapacak. Neymiş imkansız diye birşey yokmuş . . .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastmandar -- 25 Ocak 2018; 23:25:54 >
    O zaman Hans Zimmer adam değildir diyebilir miyiz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bob Paisley

O zaman Hans Zimmer adam değildir diyebilir miyiz ?

Yok kendisi adamdır bir filmi kurtarmak için sözünden dönebilecek kadar adamdır. İnatçı olsa daha mı iyi olacaktı. En azından bir beklentim var artık filmden.

• Kardeşim Henry Cavill bile cast edilmek üzere filme ama hala black adam yok. Kimle savaşacak bunlar çizgi romanlardan ıvır zıvır kötü bulacaklar heralde. Sonuçta Shazam'ın düşmanı black adamdır. Dr Silvana ne yapcak filmde Black Adam'ı falan götürmeyecek mi yer altına vesaireye.

Bu arada tekrar yenileyeyim umarım film müziklerini Hans Zimmer yapar
  • Shazam! (5 Nisan 2019) | Zachary Levi, Mark Strong
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.J

Profilindeki stark ve Marvel işaretini görmeseydim endişelenecektim acaba filmle ilgili sıkıntılı bir gelişme mi var diye. Görünce profili sorun kalmadı.

Sen şimdi marvel fanboyu falan mısın bakayım ne işin var burada :)

Eveett o bir marvelboy :D aldırış etme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JusticeLeague kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok belli zaten gayet. Ben 2 taraftan da zevk almaya bakıyorum. Black panther filmini de merakla bekliyorum. Ancak DC karakterleri nedense ilgimi çok daha fazla çekiyor.

Green Lantern olsun Shazam olsun Black adam vs. Superman'i saymaya gerek yok zaten.

Man of Steel filminden sonra o filme birazcık bile benzeyebilecek, aynı tonu tutturabilecek bir Billy Batson hikayesi harika olmaz mıydı?

Kim bilir güzel bir senaryo ile ve karakterle özleşebilecek müzikler ile daha da iyi olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastmandar -- 27 Ocak 2018; 21:59:37 >
    Gidişattan gördüğüm kadarıyla bence bol bol güldürmeye yönelik komedi tarzında bir film yapmaya çalışacaklar gibi. Umarım öyle olmaz :/ Yoksa gideceğimi sanmıyorum filme. Cıvık JL'den sonra hele ki...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.