Şimdi Ara

Shazam! (5 Nisan 2019) | Zachary Levi, Mark Strong (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
566
Cevap
14
Favori
30.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    8 yıldır bu role mi hazırlanıyormuş ?

Ayrıca habire erken çıkacak diyor. Kesin bildiği bir şey olmasa demez bunu. Acaba ne kadar erkene çekecekler...
  • normalde cikmaz derdim ama dwayne johnson faktoru olunca ihtimal var kesinlikle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen, kesin bildiği bir şeyler var. İnşallah 2019'dan önce gelecek filmlerle yer değiştirmek yerine sadece bu filmi öne çekerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Zaten şu fotoda filmin ilk 15 dakikasında öleceği haberini almış gibi duruyor.

Shazam! (5 Nisan 2019) | Zachary Levi, Mark Strong

JL 2017 de gelmiyor muydu?

• Evet 2017'de geliyor.
  • Comic-Con'da açıklarlar diye düşünüyorum. Green Lantern filmi de erken gelecektir bence.
  • Dwayne Johnson ''Shazam'' solo filminin 2019'dan önce vizyona gireceğini duyurdu.
  • Şu Shazam ve Billy karakterini kimler oynayacak acaba.Shazam için Dwayne Johnson'ın yanında minik kalmayacak birini bulmaları lazım ve bence bu biraz işleri zorlayacak.Aynı zamanda Billy'yi oyayan eleman velet mi yoksa 17-18 yaşında biri mi oynamalı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zad Prime -- 11 Eylül 2015; 13:06:38 >
  • Zad Prime kullanıcısına yanıt
    13-14 yaşlarında biri olur diye düşünüyorum.
  • Zad Prime kullanıcısına yanıt
    17-18 yaşlarında birisi oynamalı bence.
  • bizim oyle bir gecer zamankideki kucuk cocugu yollayalim, bes senedir tipi ayni sinematik evren bitene kadar da ayni kalir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Walking Dead'in Carl'ı nasıl olur? Saçına falan bi ayar vermeli ama. Çok mu küçük kalır Dwayne Johnson'un yanında. 2019'a o da 17-18 olur heralde.

• Çocuk oyuncu zor değil bulunur. Ayrıca Billy dediğimiz karakter tabii ki Black Adam'ın yanında küçük kalacak, Shazam değil sonuçta Billy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLackMumbLe -- 12 Eylül 2015; 9:54:28 >

• Vayy bizden(!) arak he

• Yeni birşeyler yok mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UberkS -- 8 Nisan 2016; 21:32:47 >
  • Söylentiye göre filmi Shawn Levy yönetecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Söylentiye göre filmi Shawn Levy yönetecek.

Müzede Bir Gece Serisi ve Çelik Yumruklar'ı ben çok sevmiştim. Bence iyi bir seçim olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UberkS -- 12 Nisan 2016; 19:23:54 >
  • WB'nin Marvel'ın tam zıttı taktik yürütmesi bana da saçma gelmişti ilk başta sonuçta şu an çizgi roman okuyan okumayan herkes karakterleri biliyor ve başlarına bir şey gelse heyecanlanıyor ya da merak ediyor. JL'de çoğuyla tanışacak bir sürü izleyici ve empati kurmada zorluk yaşayabilirler fakat düşününce şöyle bir durum var. Cyborg, Flash, Shazam bunların hepsinin çizgi romanları iptal edildi hatta Flash'ın 2 kere iptal edildi zamanında diye hatırlıyorum. Çok bilinen ve önemli karakterler olmasına rağmen tek çizgi romanları ticari olarak başarılı olamadı. WB bu duruma bakıp o yüzden böyle bir karar almış olabilir.
  • Filmin hikayesini Geoff Johns, Darren Lemke ve Bill Birch yazacak. Ayrıca söylentilere göre filmi yönetmesi için adaylar ; Sam Raimi ve Shawn Levy imiş.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.