Şimdi Ara

Sharp SJ-XG740M-SL 600 LT Teknosa 3 lü kombo 4421TL yanıyor!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
7
Favori
7.469
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SakinAdam16

Yaza düğünüm var şimdi alsam o zaman kurulumu yapılsa nasıl olur?
    Bizde yazlığa yaz sonu denk getirip bi vestel çamaşır makinesi aldık. Kurulumu yaptırmadık seneye yazın yaptırsak garanti o zaman mı başlar dedik. 3 yıl kadar bekletebiliyorsunuz kısacası bu cevabı aldık. Ne zaman kurdurursanız o zaman başlar garanti.
  • MaterialScience kullanıcısına yanıt
    Anladım Hocam teşekkür ederim. Üründe sıkıntı çıkarsa kurulum yapılacağı zaman problem yapmazlar o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaterialScience

Bizde yazlığa yaz sonu denk getirip bi vestel çamaşır makinesi aldık. Kurulumu yaptırmadık seneye yazın yaptırsak garanti o zaman mı başlar dedik. 3 yıl kadar bekletebiliyorsunuz kısacası bu cevabı aldık. Ne zaman kurdurursanız o zaman başlar garanti.

Alıntıları Göster
    ben heç birşeyi çeyizlik almadım
    geline sordum mutfakta siemens mi bosch mu istersin diye bosch deyince hepsini bayiden bir seferde 12 taksitle aldım
  • Buzdolabı dedin mi akla Arçelik gelir. Buzdolabında fiyat performans markasıdır. Ha kötü modelleri yok mu var ama genel anlamda buzdolabında Arçelik sizi üzmez.

• SakinAdam16 kullanıcısına yanıt
    o şekilde yapılabiliyor hocam. servis ne zaman gelir kurarsa garanti o gün başlıyor. kutusunda bekletebiliyorsunuz. bende o şekilde yapacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SakinAdam16

Anladım Hocam teşekkür ederim. Üründe sıkıntı çıkarsa kurulum yapılacağı zaman problem yapmazlar o zaman
    Teslim alırken fiziksel bir darbe olmadığına dikkatle bakın yeter. Paketini açmayın. Servis gelip açsın kurduracaginiz zaman. Hala horoz lojistigin naylon ve strafor koruması ile duruyor bizim cihazda. Belli bir pakette durma süresi var cihazların firmadan firmaya değişebilir. Sonuçta firma deposu yerine sizin evinizde duruyor. Arayıp bilgi alın sharptan maximum süreyi öğrenin.

Rica ederim buarada.

• TinyAngel kullanıcısına yanıt
    1980 yılında kalmışsın dostum dön aramıza

• Keşke 4 kapılı olan için de bir kampanya yapsalar. Bizim Samsung 7 seneyi geçti (garanti süresi) ve sorun çıkartmaya başladı. Her an yarı yolda bırakacak gibi duruyor.
  • yazın sharp buzdolabı aldık maşallah hiç yakmıyor
    elektrik zamlandığı halde evde dondurucu olmasına rağmen 75 lira fatura geldi
  • Çok kaliteli bir buzdolabı. Soner hocama kartımla yardımcı oldum. İndirimini katlamak isteyene yardımcı olabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihsasa

Çok kaliteli bir buzdolabı. Soner hocama kartımla yardımcı oldum. İndirimini katlamak isteyene yardımcı olabilirim
    Ne kartı hocam, bu fiyatın altına daha inebiliyor mu?
  • Kartımı kullanarak 200tl indirim sağladım soner hocama. Aynı şartlarda isteyene yardımcı olabilirim.
  • Arçeliği hala 25 sene öncesi gibi sananlar var,daha da arçelik sokmam eve

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihsasa

Kartımı kullanarak 200tl indirim sağladım soner hocama. Aynı şartlarda isteyene yardımcı olabilirim.

12 ay vade de yapabili mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Stokta dün 8 görünüyordu. şuan stokta 2 tane kalmış. ihtiyacı olan kaçırmasın derim. her an kampanya bitebilir.

bonus kartlara 12 taksit oluyor. ayrıca bonus karta elektronik alışverişi indirimi de çıktı dün. bonusflash ta var. şuan daha uyguna alınabiliyor.
  • Akıllılar düşünene kadar deliler köprüyü geçermiş . Hanıma sorana kadar bitmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satın an butonu varken 3-4 kez almaya çalıştım kart hata verdi. 5 dk sonra da tükendi. Şu teknosa hep böyle yapıyor adam gibi ödeme ekranı gelmiyor

• Buzdolabında çok iyidir Sharp. Ben de bir yakınıma tavsiye ettim ama ön yargı var bu markaya.
  • tgezer kullanıcısına yanıt
    şuan tek 1 adet stokta görünüyor sepete ekleniyor. almayı düşünen arkadaşlara son bir şans belkide.
  • Dolap binadan içeri girmedi... Aşırı büyükmüş geri gönderdik...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.