Şimdi Ara

Sharp SJ-XG740M-SL 600 LT Teknosa 3 lü kombo 4421TL yanıyor!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
7
Favori
7.462
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Gecen bi sharp buzdolabi aldik.Elektrik kesildi.Sabaha hala sogutuyodu buzdolabi.

Ulen ne teknolojimsik adamlarsiniz.Buzdolabi iste sogutuyo mu sogutuyo.

Kusuruma bakmayin.Bunu Sharp icin filan soylemiyorum.Yok uyku modlu,yok radyolu,yok mp3 calarli.Ne la bu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel
  • Tükenmiş yine. Biri almaktan vazgeçiyor demek ki o ara stoğa giriyor. Alamıcaz biz bunu herhalde.

• helsloot kullanıcısına yanıt
    Her modelini ayrı değerlendirmek lazım ama genel olarak buzdolaplarını beğeniyorum Sharpın.

Yalnız yorumunuzu anlamadım. LOW dayken diğer buzdolaplarından daha iyi soğutuyor ne demek? Kaç dereceye ayarladıysam o derecede soğutacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • karagece25 kullanıcısına yanıt
    Aynen. Finlux de alsan sogutacak. En önemli kriter ömür. 2000de aldigimiz Vesteli hala kullaniyoruz. Çıkardigi sesten ötürü satece fani degisti 50tl falan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matmma

Her modelini ayrı değerlendirmek lazım ama genel olarak buzdolaplarını beğeniyorum Sharpın.

Yalnız yorumunuzu anlamadım. LOW dayken diğer buzdolaplarından daha iyi soğutuyor ne demek? Kaç dereceye ayarladıysam o derecede soğutacak.
    Bir çok dolap özellikle yaz aylarında Sharp'ın performansını veremiyor , kapağını çok sık açıp kapasanız bile her zaman çok iyi soğutuyor içindekileri , Gözüm kapalı alırım Sharp'ın dolaplarını .. Yazlığa Samsung aldık kesinlikle Sharp gibi değil soğutması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 14 Kasım 2018; 9:33:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

Aynen. Finlux de alsan sogutacak. En önemli kriter ömür. 2000de aldigimiz Vesteli hala kullaniyoruz. Çıkardigi sesten ötürü satece fani degisti 50tl falan.
    Ama şöyle bir durum var...Sizin 2000 yılında aldığınız Vestel buzdolabı aslında LG marka idi...Çünkü o yıllarda Vestel; Asil Nadir isimli Kıbrıs'lı bir zata aitti ve LG patentiyle üretim yapıyordu...

Yanlışım varsa düzeltir arkadaşlar...
  • D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    Üretim yeri Manisa yazıyor ama dediğiniz olabilir bilgim yok ,))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15-16 yıllık Sharp dolap hala çalışıyor ve 1 kere bile tamir görmedi. Yalnız bu fiyata G modeli alınıyordu. Kur artışından bu markada etkilendi maalesef. 740G modelini kovalıyorum bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yimust

15-16 yıllık Sharp dolap hala çalışıyor ve 1 kere bile tamir görmedi. Yalnız bu fiyata G modeli alınıyordu. Kur artışından bu markada etkilendi maalesef. 740G modelini kovalıyorum bende.
    Bana da haber verin yakalayınca.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.