Şimdi Ara

Sharp Buzdolabı kullananlar-yorumlar-bilgiler (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
749
Cevap
6
Favori
177.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • buzdolabı 10 nuamra 6 yasında bir sıkıntım yok fakat yedek parça bulma sorunlu. harcialem parçalarda sıkıntı yok ama mesela benim sebze bolumu kapagı kırıldı 2 aydır ne satan bulabilidim nede merkezden yetkili
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ufkbyrk

Merhaba.
    Iç aydinlatma ampulu yandi. Ve yenisini bulamiyorum. Hic bir elektrikcide yok. Normal buzdolabi ampullerinin universal oldugunu soyluyorlar. Bunun duyu çok daha ince. Bilgisi olan varsa cevap verebilir mi. Tesekkurler

Hocam bozulan ampulün fotoğrafını koyabilir misiniz? Ampul E14 değil E12 duylu olabilir ama fotoğrafı görmeden yorum yapmak zor. Ampulü söktükten sonra şu sitedeki modellerden hangisine uyuyorsa onun siparişini verebilirsiniz, eğer pahalı gelirse ebay'deki uzakdoğulu satıcılardan daha ucuzu da bulunabilirhttp://www.4sharp.co.uk/fridge-freezer/lamp/catalogue.pl?path=622018&refine=lamp

Son ihtimal olarak T25 duylu ampullerden olabilir, onu da şuradan görebilrsinizhttp://www.ebay.com/itm/Premium-Light-Bulb-Lamp-American-Style-Fridge-Freezer-40W-T-Click-Slot-In-230v-/391575236054?hash=item5b2bb3edd6:g:qjoAAOSwEK9UFx6e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi def-50 -- 9 Ağustos 2017; 6:19:43 >

• def-50 D kullanıcısına yanıt
    Patlak ampulun cam kismini kirip sadece duyu elde ettim . Büyük olan duylu ampulü , elde ettigim duyun icine , alti tele denk gelecek sekilde yerlestirdim . Yanlardan birbirine temasi saglayacak demir bir parca koydum ve silikonla Yapistirdim . Yerine taktim . Çalisiyor 😁 yokluk bunu gerektirdi .

Ne mutlu Türküm diyene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal olsun, on numara çözüm bulmuşsunuz :)
  • Bu varya güzel elektrik yer
  • sharp buzdolabım içeriden su akıtıyor. arka kısımdaki motorun üzerindeki plastik su kabı tamamen boş ve kuru.. evi taşıdıktan sonra böyle bir sorunla karşılaştım.. sanırım buzdolabı taşınırken buzlukta sakladığımız ekmeklerin kırıntıları su giderini tıkadı.. ters tarafından boru açma klavuzu kullandım ama sonuna kadar gidip bir yerde dayanıyor.. garantisi bittiği için acaba kendim sorunu giderebilirmiyim dedim ama bir çözüm bulamadım. başına gelen kimse varmı acaba sharp kullanıcılarından?
  • bende 10 senedir sharp buzdolabı kullanıyorum çok kaliteli ve sağlam. fakat buzdolabı kapak lastikleri eskidi yedek parçacılarda bulamadım malesef.
  • Hort yapicam ama bende bu Sharp sj xe700 modelini almayı düşünüyorum. Varmı kullanıcı yorumu paylaşabilecek olan arkadaşlar ?

• Bende 2010 da aldık sharp buzdolabı, kapaktaki şeffaf şişe konan raf kırıldı, bulamıyorum.. Yetki servis numarası bile bulamadım, nette parçası yok, buna uyumlu raf başka marka modelde var mıdır ya da nasıl çözüm bulabiliriz?

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.