Şimdi Ara

Sharp Buzdolabı kullananlar-yorumlar-bilgiler (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
750
Cevap
6
Favori
177.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    varsayılan değer 3
    1 ve 0 normalde daha soğuk değerler mantıken öyle olmalı ama derin dondurucunun tersi mantıkla çalışıyor gibi hatırlıyorum.
  • merhaba bosch ksv 36aı31 + gsn 36aı31 le sharp modeli arasında kaldım. bosch 4200tl sharp 2850 tavsiyeleriniz nelerdir. benim için en önemlisi sağlık ve uzun ömürlü olması yiyeceklerin
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfssfr

quote:

Orijinalden alıntı: cinman

Lambası yanmış

Evet teknik servisten bir arkadaşla konuştum.O da aynı şeyi söyledi.Sıkıntı etmememi dile getirdi.İlla yaptırmak istersem 75 tl fatura cıkacağını söyledi.Lamba direkt anakarta mı ne bağlıymış.Soğutuyorsa kğf falan yapmaz kullanmaya devam edin dedi bakalım.

Edit Makinayı ilk aldığım zaman garanti uzatma işlemini maddi imkansızlıklar yüzünden yaptıramamıştım pişmanım ama o zaman da öyle gerekiyordu.Ne yapalım katlanacağız artık
    Düşününce bugünlere çok şükür o zaman zor şer alabildiğim dolabı şimdi kendi evime tekrar bozulması durumunda alabilirim.Çok şükür buna da.Sağlık her şeyin başı.Sosyal mesaj mod on

Merhaba bu iyon ışığı bende de hata verdi ama biraz garip örneğin elektirik gitti lamba kapandı ama elektirik geldiği halde lamba açılmıyor basınca ikaz sesini veriyor ama lamba yanmıyor sonra aradan 2-3 saat geçince belli belirsiz yanıyor sonra normale dönüyor

Şimdi başka yorumları da okudum sorun kronik olması lazım benimkininde eli kulağında yakında gidici o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoctorEconomy -- 22 Aralık 2014; 5:19:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: excalibur8888

1-6 arası değerler var
    varsayılan değer 3
    1 ve 0 normalde daha soğuk değerler mantıken öyle olmalı ama derin dondurucunun tersi mantıkla çalışıyor gibi hatırlıyorum.

Derece işareti var. Numaralar derece değerlerini ifade ediyor
  • sharp buzdolabı bir ay ne kadar elektrik yakar modeli sj ptt 69r sjt69 r bu model cvp lütfen bu model nasil
    dir

• quote:

Orijinalden alıntı: Vedat turgut

sharp buzdolabı bir ay ne kadar elektrik yakar modeli sj ptt 69r sjt69 r bu model cvp lütfen bu model nasil
    dir

Elektrik faturanıza bakın 1 kw elektriğin fiyatı yazar X 510 yapacaksınız bu size bir yıllık yakacağı TL tutarı bildirecek,

Sonra o rakamı 12 ye bölerseniz aylık rakamı bulacaksınız,

Bu tabi laboratuar ortamındaki test sonuçlarıdır,sizin evinizde daha fazla yakacaktır muhtemelen;

Onlar boş bir şekilde hiç kapağını açmadan yanılmıyorsam 25 SANTİGRAT gibi ortalama bir sıcaklıkta test ediyorlar ve elbette hiç birimiz buzdolabını bu şartlarda kullanmıyoruz...!

Dolabın güneş görüp görmemesi,ortam sıcaklığı(yazın daha fazla yakacaktır),kapılarının sık açılıp kapanması vs vs vs

Faktör çok ama ortalama konuşursak o dolabın günümüz ortalamasına göre litre de önemli fakat yakarı çok gibi...!

• Bu modeli kullanan, gören, duyan var mı acaba?
    SHARP SJ-SC700V-BK

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/SHARP-SJ-SC700V-BK-A--Enerji-S%C4%B1n%C4%B1f%C4%B1-583-lt-%C3%87ift-Kap%C4%B1l%C4%B1-NoFrost-Buzdolab%C4%B1-Siyah,103452,465709,1726495.html?langId=-14

İklimsa Sharp desteğini çekti mi? Sharp dolaplarının servis hizmetini şuan kim veriyor acaba?

• buzdolabı araştırıyorum. sharp aklımda yoktu ama baya kişi önermiş. araştırmak istedim. kendi sitesinde ürünler tanıtılıyor fakat fiyat yok. bazı sitelerde de 2-3 ürün var sadece. fiyatları görebileceğim bir site var mı?
  • iyi günlerde kullan
  • sharp buzdolabını Ankara'da ben de araştırdım bilgi vermek isterim. Biraz araştırmadan sonra gardrop tipi modelini almaya karar vermiştik 1-1,5 ay kadar önce. 2 ayrı teknosaya sordum satmıyoruz dediler, media markta sordum yok dedi görevli, zaten sharp Türkiye'den çekiliyor, buzdolabını bulsanız servisini bulamazsınız dedi. Sonra da iklimsa servislerini aramaya başladım, yetkili servisi onlarmış. Çekilme gibi bir durum yok dedi birisi. Ankara'da da buzdolabı satan 1 iklimsa varmış, gimattı sanırım. O da gardrop tipinin elinde olmadığını İstanbul'dan getirtebileceğini söyledi. Zaten 1 model varmış. Biz de görmeden alamayacağımız için vazgeçtik ve Samsung aldık. Almaz olaydık, boşa çabalasam da iade edebilmek için uğraşıyorum şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fromer81

sharp buzdolabını Ankara'da ben de araştırdım bilgi vermek isterim. Biraz araştırmadan sonra gardrop tipi modelini almaya karar vermiştik 1-1,5 ay kadar önce. 2 ayrı teknosaya sordum satmıyoruz dediler, media markta sordum yok dedi görevli, zaten sharp Türkiye'den çekiliyor, buzdolabını bulsanız servisini bulamazsınız dedi. Sonra da iklimsa servislerini aramaya başladım, yetkili servisi onlarmış. Çekilme gibi bir durum yok dedi birisi. Ankara'da da buzdolabı satan 1 iklimsa varmış, gimattı sanırım. O da gardrop tipinin elinde olmadığını İstanbul'dan getirtebileceğini söyledi. Zaten 1 model varmış. Biz de görmeden alamayacağımız için vazgeçtik ve Samsung aldık. Almaz olaydık, boşa çabalasam da iade edebilmek için uğraşıyorum şimdi.

İklimsa garantiden çekildi falan diye duymuştum.
    Ben henüz araştırma fırsatı bulamadım, sizin araştırmalarınızı paylaşabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: scylla_40

quote:

Orijinalden alıntı: fromer81

sharp buzdolabını Ankara'da ben de araştırdım bilgi vermek isterim. Biraz araştırmadan sonra gardrop tipi modelini almaya karar vermiştik 1-1,5 ay kadar önce. 2 ayrı teknosaya sordum satmıyoruz dediler, media markta sordum yok dedi görevli, zaten sharp Türkiye'den çekiliyor, buzdolabını bulsanız servisini bulamazsınız dedi. Sonra da iklimsa servislerini aramaya başladım, yetkili servisi onlarmış. Çekilme gibi bir durum yok dedi birisi. Ankara'da da buzdolabı satan 1 iklimsa varmış, gimattı sanırım. O da gardrop tipinin elinde olmadığını İstanbul'dan getirtebileceğini söyledi. Zaten 1 model varmış. Biz de görmeden alamayacağımız için vazgeçtik ve Samsung aldık. Almaz olaydık, boşa çabalasam da iade edebilmek için uğraşıyorum şimdi.

İklimsa garantiden çekildi falan diye duymuştum.
    Ben henüz araştırma fırsatı bulamadım, sizin araştırmalarınızı paylaşabilir misiniz?

selamlar ne durumdasınız acaba?
    SC700V
    modeline bakıyorum 583lt olan,

garantisini kim veriyor nedir öğrenebildiniz mi? ayrıca motorları inverter mıdır sharpın? samsung ve LG ısrarla bu ozelligi belirtiyor.

• Garanti hala iklimsa. Motoruyla ilgili bilgim yok. Buradaki satıcı ile sorun yaşadım. Alamadım ben. Güzel dolap

• Ben bu buzdolabını 5-6 senedir kullanıyorum.benim de iyon ışığı söndü. Arasıra 5 saniye falan süren tıkı tıkı diye bi ses çıkarıyor. Özellikle kapağı açtığımda yapıyor. Bu iki sorunu kafaya takmayarak çözmüş gibi oldum. Ancak şimdi de en altında sol sebzeliğin altından sürekli su gelmeye başladı. Yardımcı olabilecek varmı acaba.

• sharp buzdolapları ile iligli güncel kullanan, fikri olan arkadaslardan yorum alabilir miyiz?

ürünü halen tavsiye edermisiniz?

dikkat etmemiz gereken noktalar var mıdır?

teşekkürler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanshan -- 14 Nisan 2016; 13:57:03 >
  • khanshan K kullanıcısına yanıt
    Bence Sharp'ın her ürününü gözün kapalı alabilirsin. Teknosadaki fiyatlar piyasadan ne kadar uygun ona bakmak lazım.
  • bu marka almayın derim. servis bir rezalet. şikayet edecek bir merci bile bulamadım. aramadığım yer kalmadı. bi sorun olduğunda servis dolabı çöpe at diyor.
  • 15 yıldır kullanıyoruz her hangi bir sıkıntı olmadı şuana kadar.
  • Merhaba.
    Iç aydinlatma ampulu yandi. Ve yenisini bulamiyorum. Hic bir elektrikcide yok. Normal buzdolabi ampullerinin universal oldugunu soyluyorlar. Bunun duyu çok daha ince. Bilgisi olan varsa cevap verebilir mi. Tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.