Şimdi Ara

Sharkoon SHP650 V2 650W 80+ PSU Alınır Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sharkoon SHP650 V2  650W 80+ 120 mm Fanlı ATX Güç Kaynağı Fiyatı
    https://www.hepsiburada.com/sharkoon-shp650-v2-650w-80-120-mm-fanli-atx-guc-kaynagi-p-HBV00000BT3MA

Açıkçası aklım Corsair yada FSP 550-500-450 modellerine kayıyor. Bulursam 600w almayı düşünüyorum.

Ancak sharkoon alınır mı? İleride sıkıntı çıkartır mı?

45 cm kablosu var?

Çok büyük bir kasa kullanmayacağım. Kafamda HP 8000 - 8200 elite mid tower kasalar kullanmayı planlıyorum. RGB hastası değilim hatta olmasa daha iyi. Benim için önemli olan parça sağlamlığı, overclock basacağım aman beni sıkıntıya sokmaması.

4770K- 3770K-2700K i7 serisi işlemcilerden birinden sistem dizmeyi planlıyorum bulursam RX 570 ekran kartı veya daha güçlü bir şey ile destekleyeceğim.

Sistem DDR3 olacağı için sizce bu PSU işimi görür mü?

• 2 aydır kullanıyorum çok sessiz bir psu. Tavsiye ederim. 4770k + rx 570 e bile 450w bir psu yetiyor bu psu fazlasıyla iş görür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OC basacağım diyorsun, uzun yıllar sorunsuz dayansın diyorsun ama git gide kaliteyi düşürüyorsun  

Al sana uzun yıllar dayanacak, çatır çatır OC basacak PSU: (An itibariyle 699 TL)

https://www.hepsiburada.com/msi-mpg-a650gf-650w-80-gold-power-supply-p-HBCV00000BU3YE?magaza=Sepetist

Bütçe yetişmiyorsa hiç değilse açtığın diğer konuda önerdiğim CV550'yi bari al.

• ehhalil kullanıcısına yanıt
    Hocam işlemciye ve ekran kartına basacağım ama gidip dibine kadar köklemem. Belli bir limide kadar basarım. Rekor kırma niyetim yok pek.

Derdim sistemi 2. el + sıfır ile kombine etmek. Ekran kartını bozuk alıp tamir edeceğim zaten.

Malum öğrenci olunca kendi şartını kendin sağlaman lazım.

Forumda sharkoonu övenler oldu, aliexpressden x79 sistemle kombine et diyenler oldu benim derdim en ucuza güçlü iş yapacak sistem toplamak ve bunu 2000 TL'den az fiyata yapmak.

Diğer mesajınızı şimdi gördüm.

Nvidia kartları alabilirim bozuk olarak ancak amd ekran kartları genelde fazla ısındığı için gpu topları kayabiliyor, reball yapıp çalışma ihtimalleri azda olsa var. Genelde nvidia tarafında ısınmadan çok vram arzası var ki bu durum onarımı zorlaştırıyor.

Fakat dediğim gibi bu tamamen şans.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E9F644F03 -- 21 Eylül 2021; 4:58:49 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• gayet kaliteli 6 aydır kullanıyorum(hepsiburada'da 250 tl su an,arayışta olan kaçırmasın bedava)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raxable -- 21 Eylül 2021; 23:30:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.