Şimdi Ara

Sharkoon 12' UV CCFL 2in1 Kit - 16.31 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
761
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen sene 15 Mayıs 2014 indirimi konusu :http://forum.donanimhaber.com/m_91871137/tm.htm

Ürün ile ilgili detaylı bilgiyi yukarıdaki konudan alabilirsiniz arkadaşlar.

Link: SANALMARKETIM

%50 indirim söz konusu piyasa değeri 30 TL civarında olan bir üründür. UV oluşu ile kasa içerisini UV ye duyarlı hale getirdiğiniz taktirde gayet güzel bir görüntü elde edebilirsiniz.

• bence çok gereksiz birşey. Kaç watt enerji harcıyor belirtilmemiş hem.

n11'de 20tl ücretsiz kargo

20tl n11 linki
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackSea14

bence çok gereksiz birşey. Kaç watt enerji harcıyor belirtilmemiş hem.

n11'de 20tl ücretsiz kargo

20tl n11 linki

Tercih meselesi. Kasa Modifikasyonu yapmıyorsanız ilginizi çekmemesi doğal. Ben pleksiglass custom kasa yapacağım için satın alıyorum. Daha önceleri kendim uv ledden yapardım fakat dolardaki yükseliş ile 1 adet 1w uv power led in fiyatı 5-8 tl arasına yükselince doğal olarak bu ürün 2 li gelişiyle çok uygun bir ürün şeklinde duruyor. n11 fiyatı ile sanalmarketim + kargo arasında da 1-2 tl fiyat farkı oynuyor zaten n11 de de indirimliymiş şu anda.

• Bu ürün çok ışıtmıyor. Başka bir marka vardı hatırlayamadığım o daha iyi. Led şeritler de daha iyi. Hatta mavi led şerit daha fazla uv tepkisi alıyor. Bence beklentiyi karşılamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçma gelebilir ama bu tür ışıklar insan cildine zararı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cybershock

Bu ürün çok ışıtmıyor. Başka bir marka vardı hatırlayamadığım o daha iyi. Led şeritler de daha iyi. Hatta mavi led şerit daha fazla uv tepkisi alıyor. Bence beklentiyi karşılamaz.

Paylaştığım konuda göstermişler ve UV zaten ışık için değil genel olarak yansıtma için kullanılmakta. Ben de konudan bakarak aldım. Sharkoon'un 2 yıldır mouse unu kullanıyorum. Beklentiyi karşılamazsa olan 20 lirama olur artık yapacak birşey yok :) mavi led şeritten ziyade yapmak isteyen arkadaşlar olursa 5li ya da 8li düz ince pcb ye uv led alıp lehimlerlerse + ve - yi 2 pinli fan çıkış kablosuna bağlayıp (+ ve - lere dikkat edecek şekilde) daha iyi bir görüntü elde edebilirler.

Eğer şehrinizde led işi yapan yerler varsa el yapımı florasan vs yapıyorlar. onların soğutucusunun içerisine pcb yerleştirip koyabilirler. Bu konuda da bir düşüncem var onu da custom case yaparken konu açacağım orada paylaşmayı düşünüyorum.

• Skyr3x kullanıcısına yanıt
    Biliyorum hocam. Fazla parlatmiyor demek istedim. Hazır uv led şeritler daha iyi. Hatta mavi led şerit bile bu üründen fazla parlaklık alıyor. Ben kullandım oradan biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cybershock

Biliyorum hocam. Fazla parlatmiyor demek istedim. Hazır uv led şeritler daha iyi. Hatta mavi led şerit bile bu üründen fazla parlaklık alıyor. Ben kullandım oradan biliyorum.

Anladım hocam. o zaman dediğim sistemi yapmam gerekecek benimde 5 li 2 pcb ye uv leri döşeyip tek 12v kaynak bağlayıp deneyeceğiz bakalım. :) bir kaç aya kasayı toparladığımda sonuçları görürüz.
  • Bu ürünü Neon ile karıştırmayın. UV CCFL sadece UV'ye duyarlı yüzeylerde etkili olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.