Şimdi Ara

Shao yapılandırma sorusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ewt arkadaşlar ben yeni bir hero oyuncusuyum yeni başladımSilkroadtaki lagtan sıkılıp donanımhaberdeki arkadaşların önerileri üzerine başladım ve asıl konu şu ki hiç bişi bilmiyorum yavas yavas öğreniyorum ama şu var shao karekterini oynuyorum statlarını nasıl verecem mslek seçimi yanlışlıkla yaptım hew okçu hemde kılıçı skillerini bir arada getirebilirmiyim ?

• Ben sana hem hero hem sro oyuncusu olarak yardımcı olmaya çalışım

Öncelikle sro yu bırakman yararına olmuş. O oyun strese sokuyo insanı Her neyse..

Shao senin Soyun Zhuang ve Shao 2 ayrı soy var.Kırmızı - Mavi Shaonun getirisi bu.Shao karakteri diye bişey yok.

Eğerki Bowcu olursan Job olarak Warrior seçmeni tavsie ederim. Eminim aynı fikirde olanlar vardır.

Dual weapon kesinlikle heroya ters bi durum. Sp sıkıntısı yaşarsın ve verimli bi charın olmaz.
  • yani namı değer erkek kılıcını kullanmamı tavsiye etmiyorsun warior oldum ama hem ok hemde kılıç skillerini yetiştiremezmiyim?
  • charının ne olduğunun gram önemi yok arkadasım.
    hersey ; statların / kıyafetlerin / takıların

hem bow hem sword skillerini bir arada götürmenin mümkünatı yok.

ayrıca yukarıda arkadasın dediği o silahı kullanırsan SKILL POINT sıkıntısı yasarsın bunu kullanırsan yasamazsın dediği olay tamamen uydurmaca.

her silahı 25 lvl 40 lvl 60 lvl 75 lvl skilleri ni + larken harcadığın SKILL POINT aynıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alastiss -- 23 Ekim 2008; 17:16:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.