Şimdi Ara

Shaman King (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
2
Favori
7.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen Jetix'de vardı bu.Şimdi ki çocuk kanalları anime düblajlayıp yayınlama huyları da yok.Garip garip çizgifilmler,çizgifilm kanalı bolluğu içerisinde eskilere göre daha az çizgifilm izleniyor gibi.
  • 42'den sorasını trdublajlı yada traltyazılı bulabılen var mı?
  • BU ARADA BEYLER SİZE BİR ŞEY SÖYLİYİCEM BELKİ ARANIZDA BİLEN YOKTUR .SHAMAN KİNG'İN 5 BÖLÜMÜ DAHA VAR .ADI SHAMAN KİNG SPECİAL DİYE GEÇİYOR ARANIZDA BUNLARI İZLEYEN VARSA BANA LİNKİNİ VERİRSENİZ MEMNUN OLURUM .(GERÇEKTEN BU 5 BÖLÜM VAR YALAN SÖYLEMİYORUM AMA NETTE BULAMADIM.SADECE 2 BÖLÜMÜNÜ BULA BİLDİM) SAYGILARIMLA...
     Shaman King

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frenum -- 14 Haziran 2013; 22:23:44 >
  • Yukarı altyazılı buldum. 60'a kadar.
  • Tüm Bölümler türkçe dublajlı arıyorum bulan pm :(
  • Zamanında Jetix'de izlerdim. Final bölümünü izleyememiştim link atabilecek birisi var mı?
  • Küçükken izliyordum ama çizgi film niyetine bi ara izlerim hatırlattıgın ıyı oldu
  • Shaman King Special'ı elinde olan birisi atabilir mi? Ayrıca Shaman King Flowers ile ilgili bilgisi olan falan var mı?
  • Sorum Şu

Arkadaşlar geçenlerde youtube'da bir video bakarken ne alaka ise shaman king çıktı önerilenlerde.
    Bende nostaji olsun diye animesini tekrar ingilizce dub bitirdim ve son bölümde zeke yani hao ölüyor.
    Bende merak ettim devamı var mı diye ve bunun mangasını buldum.
    İlk ana hikayeyi ele alan 300 sayıyı okumama gerek yoktu sadece 299-300 okudum son sayıda dikkatimi çekti ? Zeke ölmüyor galiba? Mangasını tamamen okuyan biri cevaplayabilir mi ?
    Zeke yani hao yaşıyor mu? Çünkü animesinde olduğu gibi ölmüyor, annesi falan geliyor. Kafam karıştı? Hatta yoh bile saldırmıyor Hao'ya

Burda mangadan bir sayfa

Shaman King

Shaman King

Shaman King

Burdan anladığım kadarıyla shaman cominitee işte şaman turnuvası yetkilileri Zeke'i alıp götürüyor ? O zamam bu demek oluyorki hao yaşıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreezeTimes -- 21 Nisan 2015; 18:02:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: FreezeTimes

Lanet olası ana konuya yazıyorum ve hergün yazıcam cevap alana kadar. Soru konusu açtım kimse tınlamadı sırf artistlik olsun diye ana konu linki atan arkadaşa birşey derdimde neyse...m
    Önceki konum ve mesajlarım çok saçma bir nedende siliniyor neden bilmiyorum ne halt yaptım onuda bilmiyorum ve kural dışı dendi belki spoiler'dandır ama en az 10-15 yıllık nerdeyse bizim yaşımızda olan bir mangayı spoiler içine almak ne kadar saçma olsada yinede ben spoiler içine aldım. bi dahakine umarım neden kural dışı onuda açıklarlar.

Sorum Şu

Arkadaşlar geçenlerde youtube'da bir video bakarken ne alaka ise shaman king çıktı önerilenlerde.
    Bende nostaji olsun diye animesini tekrar ingilizce dub bitirdim ve son bölümde zeke yani hao ölüyor.
    Bende merak ettim devamı var mı diye ve bunun mangasını buldum.
    İlk ana hikayeyi ele alan 300 sayıyı okumama gerek yoktu sadece 299-300 okudum son sayıda dikkatimi çekti ? Zeke ölmüyor galiba? Mangasını tamamen okuyan biri cevaplayabilir mi ?
    Zeke yani hao yaşıyor mu? Çünkü animesinde olduğu gibi ölmüyor, annesi falan geliyor. Kafam karıştı? Hatta yoh bile saldırmıyor Hao'ya

Burda mangadan bir sayfa

Shaman King

Shaman King

Shaman King

Burdan anladığım kadarıyla shaman cominitee işte şaman turnuvası yetkilileri Zeke'i alıp götürüyor ? O zamam bu demek oluyorki hao yaşıyor ?

Hey dostum sakin ol.

• FreezeTimes kullanıcısına yanıt

Sonu dediğin gibiydi animated serisinde, ama mangası farklıymış demek.
    Ben bunu şuna yorarım, 2 serinin arası gerçekten uzak. Yani ilk seri bittiğinde anime yapımcıları devamı gelmez diye düşünerek öyle yaptılar sanırım. Shaman King Flowers serisi var hala şuan devam ediyor diye biliyorum.
  • Dostum , manga ile anime farklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca Türkiye'de yayınlanmış olan Shaman King'in sansürlü versiyonuydu. Japonca açılış şarkıları da İngilizce olanlarından çok daha güzeldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metroid -- 21 Nisan 2015; 15:51:37 >
  • Manga okumuşsanız birşey sorucam.
    Shaman king flowers okuyorum.
    shaman king funbari osen değilde
    Yoh ve Annanın oğlu Hana asakura baş karakter.

BUNDAN SONRASI BİRAZ SPOİLER

12.sayıya geldim hala yoh ile anna'yı görmedim.
    En son bi kere gördüm ondada anna elinde oğlu yani hana varken birşey oluyor üstüne helikopterden kurşun bomba falan yağıyordu hana ölüyor . Sonra geri diriliyor
    Anlamadım gitti sözde öldüler ama yaşıyorlar...
    Biri beni aydınlatabilir mi ? Cidden diyorum spoiler vermekten kaçınmayın çünkü acayip merak ediyorum zaten MANGAYI okumaya devam edicem spoiler versenizde o yüzden sorun değil.

Birde hao'ya noldu ? Sorunun cevabını alamadımda

• FreezeTimes kullanıcısına yanıt
    Konu dışında takılıp uyumayı bırakırsam yapacağım şeyler arasında bu mangayı okumak da var ama maalesef cevap veremiyorum hocam.
  • Hocam üzgünüm okumadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anarşo

Hocam üzgünüm okumadim.

önemli değil ama ben hala sorumun cevabını çok merak ediyorum
  • Ben sorunun cevabını biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metroid

Ben sorunun cevabını biliyorum.

Söyle o zaman.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.