Şimdi Ara

SHALLAH | PS5 | ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
2
Favori
206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

SHALLAH | PS5 | ANA KONU

JP GAMES, İnsan ve Tanrıça arasındaki yaşam ve ölüm üzerine bir aşk hikayesini anlatıyor

Yetişkinler için yeni ve son teknoloji bir RPG

SHALLAH Projesi (geçici isim) dünya çapında yayınlanmak üzere geliştirilmeye başlandı.

JP GAMES, Inc. ("JP GAMES") 1 Şubat 2024 tarihinde Quantum Solutions Co., Ltd. şirketinden ("Quantum Solutions") gelen bir talep üzerine yeni RPG "SHALLAH (geçici adı "SHALLAH") "ı geliştirmeye başlamıştır. ("Quantum Solutions") adlı yapay zeka geliştirme ve donanım satış şirketinin bir oyun projesinin oluşturulmasında işbirliği yapma talebine yanıt olarak 1 Şubat 2024'te yeni RPG "SHALLAH "ı geliştirmeye başlamıştır.

"SHALLAH", Binbir Gece Masallarını içeren destansı bir dünyada bir insan ve bir tanrıça arasındaki aşk hikayesi ile büyü ve büyücülüğün şiddetli bir savaşını tasvir eden yeni bir RPG projesidir. JP GAMES genel planlama ve geliştirmeden sorumlu olacak ve oyunu kendi ara yazılımı olan "PEGASUS WORLD KIT "i kullanarak geliştirecek.

Quantum Solutions "SHALLAH" IP'sinin sahibi olacak ve JP Games'in üstün dünya görüşü tasarımı, teknolojisi ve oyun tasarımına dayalı içerik geliştirmedeki gücünü en üst düzeye çıkarmak için gerekli tüm desteği sağlayacaktır.

Geliştirici : Quantum Solutions

Yayıncı : JP Games

Çıkış Tarihi : Açıklanmadı.

Resmi Site : https://www.jpgamesinc.com/en/

• JP GAMES, İnsan ve Tanrıça arasındaki yaşam ve ölüm üzerine bir aşk hikayesini anlatıyor

Yetişkinler için yeni ve son teknoloji bir RPG

SHALLAH Projesi (geçici isim) dünya çapında yayınlanmak üzere geliştirilmeye başlandı

JP GAMES, Inc. ("JP GAMES") 1 Şubat 2024 tarihinde Quantum Solutions Co., Ltd. şirketinden ("Quantum Solutions") gelen bir talep üzerine yeni RPG "SHALLAH (geçici adı "SHALLAH") "ı geliştirmeye başlamıştır. ("Quantum Solutions") adlı yapay zeka geliştirme ve donanım satış şirketinin bir oyun projesinin oluşturulmasında işbirliği yapma talebine yanıt olarak 1 Şubat 2024'te yeni RPG "SHALLAH "ı geliştirmeye başlamıştır.

SHALLAH | PS5 | ANA KONU

"SHALLAH", Binbir Gece Masallarını içeren destansı bir dünyada bir insan ve bir tanrıça arasındaki aşk hikayesi ile büyü ve büyücülüğün şiddetli bir savaşını tasvir eden yeni bir RPG projesidir. JP GAMES genel planlama ve geliştirmeden sorumlu olacak ve oyunu kendi ara yazılımı olan "PEGASUS WORLD KIT "i kullanarak geliştirecek.

Quantum Solutions "SHALLAH" IP'sinin sahibi olacak ve JP Games'in üstün dünya görüşü tasarımı, teknolojisi ve oyun tasarımına dayalı içerik geliştirmedeki gücünü en üst düzeye çıkarmak için gerekli tüm desteği sağlayacaktır.

JP Games, Inc. CEO'su Hajime Tabata şu açıklamayı yaptı:

"Quantum Solutions kısa bir süre önce bizimle ortak bir oyun projesi üzerinde çalışmayı teklif etti ve bir süredir planladığımız RPG "SHALLAH "ı geliştirmeye başladık. Ben yapımcı olarak projenin hem geliştirme hem de iş boyutunda yer alacağım. Oyun tamamen geliştirildiğinde resmi olarak duyurulacak ve JP Games'in ilk tam teşekküllü büyük oyunu olacak, bu nedenle lütfen bizi izlemeye devam edin."

Quantum Solutions, Co., Ltd. Başkanı Mark Pink şu yorumda bulundu:

"AI/Quantum bilişim oyunlarla son derece uyumludur ve karakter davranışını gerçek zamanlı olarak değiştirerek oyuncular için daha zorlu bir oyun deneyimi sağlayabilecektir. Bunun yanı sıra, yapay zeka oyuncuların duygularını tanıyabilecek ve daha sürükleyici bir deneyim için oyuna uygun tepkiler verebilecektir. AI x Quantum Computing oyun geliştirmede büyük bir sıçrama olacak ve SHALLAH'ı birlikte geliştirmek için JP GAMES ile çalışmaktan heyecan duyuyorum.

JP GAMES Hakkında

Square Enix Group için birçok FINAL FANTASY oyunu üzerinde çalışmış olan oyun yaratıcısı Hajime Tabata tarafından kurulmuş bir oyun geliştirme stüdyosudur. Stüdyo, "gelişen RPG'ler" ve "geleceği oyunların gücüyle eğlenceli hale getirmek" kavramlarıyla, geleneksel sınırlara bağlı kalmadan oyunların olanaklarını araştırmaktadır.

Resmi URL:https://jpgamesinc.com/

PEGASUS WORLD KIT Hakkında

JP Games tarafından geliştirilen ve Epic Games'in Unreal Engine oyun motorunu kullanan bir RPG/Metaverse üretim ara yazılımıdır. RPG teknolojisi ile Metaverse içerikleri oluşturabilen ve eğlence ve deneyimler oluşturmada üstünlük sağlayan ara yazılım, şu anda çeşitli şirketlere sunuluyor.

Resmi Fragman:https://www.youtube.com/watch?v=OLZG0OzD0bo&feature=youtu.be

Quantum Solutions Hakkında

1999 yılında kurulan ve merkezi Japonya'da bulunan şirket, yapay zekadan yararlanmak isteyen şirketler ve bireyler için kapsamlı donanım ve yazılım çözümleri sağlama konusunda uzmanlaşmış lider bir yapay zeka şirketidir. En son teknoloji, yenilikçi çözümler ve olağanüstü müşteri desteği sağlayarak yapay zeka endüstrisinde devrim yaratmayı hedefleyen şirket, müşterilerinin yapay zeka ile ilgili tüm ihtiyaçları için tek elden bir çözüm sunmaya odaklanmaktadır.

Resmi URL:https://www.quantum-s.co.jp/

Blog : https://www.jpgamesinc.com/en/news/20240201.html

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.