Şimdi Ara

SGS5 - M8 - 5S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu anda M7 kullaniyorum. Galaxy s5 iphone 5s ve m8 arasinda kaliyorum secim konusunda. M8 de kameraefektlerini çokluğu, galaxy s5 de su ve toz gecirmemezlik(siyah şik duruyor) iphone 5s zaten ipad 4 kullandigimdan ve onceki tecrubelerimden stabilite fakat sarj sorunu.

Sizce hangi secim daha mantikli olurdu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence bekleyip iphone 6 alın telefonunuzda iyiymiş o zamana kadar sıkıntı yaratmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donanımsal ,Teknolojik Üstünlük , Uygulama Zenginliği ekran kalitesi ve su geçirmezlik kameradaki bariz kalite farklı ile galaxy s5 tartışılmaz üstünlük kurmuş durumda ancak kasa kalitesi ve müzik diyorsa htc bu konularda iyidir ben premium denen işlerden pek haz etmiyorum çünki şuan olsada 3310 bile kullansam kılıf takarım...
  • Mevcut cihazın hertürlü işini görür paranda cebinde kalır.

• Mevcut cihazdan devam et diyorsunuz yani ?

• m7 kullanıyorsan kesinlikle değiştirme g3 çıkacak ona bakarsın olmadı iphone 6 çıkacakki senin telefonun bunların yaptığının %80 nini yapabiliyor eğer androidden sıkıldıysan biraz ios deneyebilirsin
  • Mevcut cihazla devam et Z2 G3 Iphone 6 bekle.
  • M7'den bunlara gecis yapmaya degmez. Bence tam 1 sene daha bekle, o zaman piyasaya cikacak olan;

Samsung Galaxy S6
    Iphone 6
    HTC One M9
    Xperia Z2 / yada gelirse belki Z3
    LG G3
    Nexus 6 (htc yapabilir bu sene diyorlar)

bunlardan birine gecis yaparsan daha mantikli olur, M7 kullanmadim ama defalarca incelemisligim var, gunumuze gore bile gayet yeterli bir telefon.
  • Teşekkürler önerileriniz için. Para cebimizde kalsın o zaman :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.