Şimdi Ara

SFF / MINI ITX Severler Kulübü (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: riner Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.753
Cevap
138
Favori
187.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Katılıyorum. Çok kısa süre kullandım kasayı memnun kalmıştım. Elimde mevcut kutusunda garantili. Baya uyguna satıyorum. İlgilenen pm atabilir. Itx hobinizin olması demek sürekli elinizde 2-3 adet kasa olması demek galiba:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avanak_abdi kullanıcısına yanıt

valla hocam kendime toplamıyorum arkadaşta Mini Itx sevdasına düştü. Bende Corsair 380T White var. Benimkinden almak istedi fakat stok bulamıyoruz. Sizin önerdiğiniz kasayı da PSU üstte diye beğenmedi. İkinci ellere de baktım 380T temiz satan yok.

• Mesbul kullanıcısına yanıt

Ne kadar  

• İtalyan Aygiri kullanıcısına yanıt

Hocam nzxt çift slot, P200A üç slot. Havalandırma daha iyi. Dikey kullanım imkanı var. Arkadaşınız bir kez daha düşünsün. Zira almak istediği kasa eski ve çok kötü.

• Herkesin kendi tercihi tabii ama H210 kötü bir SFF kasa tercihi. ITX anakart zorunlu ama boyutu mATX sınıfında. 30L üstü bir hacmi vardı yanılmıyorsam. 10L kasalara artık 4090 sığdırıyorlar, hadi her şey bütçe meselesi ama zaten bütçe NR200P alamayacak kadar sıkışıksa ITX anakart almakla uğraşmaya, GPU boyutunu düşünmeye değmiyor H210 için.

• İlgilenen varsa kompakt matx kasa satıyorum. Dükkanından inceleyebilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/satilik-bitfenix-nova-mesh-m-atx-kasa--156288957

• nr200 için ucuz anakart arayanlar değerlendirebilir. Piyasadaki en kısıtlı modellerden biri ama ekran kartı + m2 harici slota ihtiyacım yok, wifi bluetooth ihtiyacım olursa usb üzerinden çözerim derseniz nr200e sığan en ucuz anakartlardan bir tanesi ve en ucuz am5 anakart

amazon
    ASUS PRO A620M-DASH-CSM AMD A620 AM5 DDR5 6400 HDMI VGA M2 USB3.2 mATX DASH Destekli Network Bağlantısı, ASUS 5X PROTECTION III Anakart
    https://www.amazon.com.tr/dp/B07ML1TP1F?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat.92 -- 21 Mart 2024; 19:55:23 >

• avanak_abdi kullanıcısına yanıt

Hocam 1300 TL'ye alınabilecek en iyi kasayı aldığımızı düşünüyorum açıkcası.

Bir de benim eski işlemcim ve anakartımı(10400f-h410i) vereceğim ona o yüzden bu bütçe için en uygun seçimi yaptık gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İtalyan Aygiri -- 23 Mart 2024; 6:42:32 >
    Bu kasada ısılarda sıkıntı yaşanacak...
    Diğer detayları konuşmuyorum. Minimalist bir kasa evet ama onlarda farkına vardı önü mesh olanı çıkardılar..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SuperMert kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam Etsy'den mesh ön panel almıştım, çok da iyi bir ürün çıkmıştı.

Hocam 10400f'nin ısınacağına pek ihtimal vermiyorum. Max 40w çekiyor. Keza ekran kartı olarak yine fazla güç çekmeyen 6600 kullanacağız.

• ufuks36 kullanıcısına yanıt

Şimdi baktım da mesh panele aynı siteden 2bin TL civarı fiyatı var. Kasayı 1300'e sipariş verdik hocam  

Tabi döviz kur'u vs. derken o rakamlara gelmiş olabilir, ben 12700k ve 3090 custom triple radiator kurulumu yapmıştım, o yüzden biraz da gerekliydi.

• Kullanmış olduğum amazon.de faturalı Cm V850sfx i satmayı düşünüyorum. Kaça satılır acaba?

5-6 arasına rahat gider

• Tuhaf Sahi kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlıyor olabilirim ama bi tane yabancı inceleme kanalı bu kasayı gömmüştü ısınma problemi var diye

• Lian li Q58 arıyorum satan veya satılan yeri bilen varsa (fırsattan istifade 10k çeken HB hariç) çok memnun olurum. Yurtdışı da olabilir.

• Corsair sfx psu olarak atx3.0 planı yok mu acaba. Herhangi bir bilgisi olan varmı? Sfx-L cikardilar en son.. Sf750 guncelleme alacak mı acaba ?

• Arkadaşlar türkiyede satılan veya gümrükten geçebilen 322mm gpu ve sfx-l power destekleyen mini itx kasa ne önerirsiniz?

• 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.