Şimdi Ara

Sezon Öncesi/ Yeni Sezon İçin Rehber İsteği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkesin bildiği üzere yeni sezon öncesi oyunda tam olarak bir kaos hakim. Analiz yeteneği kuvvetli, vakti olan üyelerin, hakim oldukları koridorlar için kapsamlı bir rehber hazırlarsa çok faydalı olmaz mı ? Yeni başlayanlar için ya da henüz oyuna, sezona hakim olamayanlar için bu rehberlerin oldukça faydalı olacağına inanıyorum.

Aynı şekilde eski rehberlerin yeni sezon için güncellenmesi de bu işi görebilir. İş dolayısıyla böyle kapsamlı bir rehber hazırlamam pek mümkün değil ama rehber hazırlamak için hevesli olanlar, benimle irtibata geçerse gerekli İngilizce/Türkçe kaynaklar için gerek çeviri, gerek kaynağın kendisi için yardımcı olabilirim.

M A K E D H L O L G R E A T A G A I N

• aslında ben syndra rehberi yapmayı düşünüyordum. okuldan vakit bulamıyorum anca 15-20 gün sonra bişeyler karalayabilirim. ama böyle video, skil, item resmi falan hiç beceremem belki link koyabilirim. ama oynanış, item, lane aşaması v.s bilgi verebilirim. hatta saf bir yazı yazarım detaylı olarak.süslemesini de emeklilere bırakırsak ben okeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

aslında ben syndra rehberi yapmayı düşünüyordum. okuldan vakit bulamıyorum anca 15-20 gün sonra bişeyler karalayabilirim. ama böyle video, skil, item resmi falan hiç beceremem belki link koyabilirim. ama oynanış, item, lane aşaması v.s bilgi verebilirim. hatta saf bir yazı yazarım detaylı olarak.süslemesini de emeklilere bırakırsak ben okeyim.

Syndrada ne rehberi hazirliycan tek atiyo zaten xd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RobinHood35

quote:

aslında ben syndra rehberi yapmayı düşünüyordum. okuldan vakit bulamıyorum anca 15-20 gün sonra bişeyler karalayabilirim. ama böyle video, skil, item resmi falan hiç beceremem belki link koyabilirim. ama oynanış, item, lane aşaması v.s bilgi verebilirim. hatta saf bir yazı yazarım detaylı olarak.süslemesini de emeklilere bırakırsak ben okeyim.

Aynen gerek yok.

• Özel mesaj ile ilettim
  • quote:

• Böyle bir rehber olursa beni de bilgilendirirseniz sevinirim. Oyunu 2 yıl önce bırakmıştım şimdi geri döndüm tam bir kaos içindeyim. Yeni herolar, değişen herolar, map, item, orman her şey inanılmaz değişmiş. Sürekli bir şeyleri güncel yakalamaya çalışıyorum haliyle ne kadar rehber o kadar iyi.

Yabancı da olsa farketmez PM atar ya da etiketlerseniz sevinirim
  • Şu an oyun çok stabil değil o yüzden şu an hazırlanacak bütün rehberler biraz boşa uğraş olcaktır. Bence yeni sezonu beklesin rehber hazırlamak isteyenler, preasonda biraz mantıksız. Aslında bende bir rehber sunmak istiyorum fakat hiç bir fikrim yok neleri yazmam gerektiğine ve pek konu süslemeylede alakam yok :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozguard12345 -- 29 Kasım 2016; 22:50:53 >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.