Şimdi Ara

Sevilen oyun World of Warships'in mobil versiyonu yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İkinci Dünya Savaşı'nı konu alan sevilen PC oyunu World of Warships; iOS ve Android platformlarında World of Warships Blitz ismiyle çıkış yaptı. Wargaming tarafından sunulan oyun, PC sürümüyle oldukça benzerlik gösteriyor lakin takdir edersiniz ki birtakım grafik ve özelliklerden feragat edilerek mobil platformlara uyumlu hale getirilmiş. 

Temelini İkinci Dünya Savaşı'nda yaşanan deniz muharebeleri oluşturan oyunda, 7 kişilik takımlar kurarak savaş gemisi muharebelerinde düşmanla çarpışmanız bekleniyor. ABD, Japonya, Rusya ve Britanya'dan çeşitli zırhlılar, kruvazörler, muhripler ve hatta uçak gemilerinin dahi bulunduğu oyun PC deneyimin aratmayacak cinsten. 

Strateji tabanlı PvP oyunu World of Warships Blitz ile keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz. Google Play Store ve App Store'da tamamen ücretsiz olarak sunulan oyunu aşağıdaki linklere tıklayarak mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz. 

• Önce Steam'e gelen Warships'e mevcut hesaplarımızla girmeye izin versinler bi zahmet. Nefretimsin Wargaming.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Önce Steam'e gelen Warships'e mevcut hesaplarımızla girmeye izin versinler bi zahmet. Nefretimsin Wargaming.

Bilgisayarda rahatça klavye mouse ile kasıp mobilde o kastığın hesabı kullanmak adil değil. Bu yüzden anca rüyanda görürsün :) Kart oyunu falan olduğunda sıkıntı olmuyor orası ayrı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tobepeople

quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Önce Steam'e gelen Warships'e mevcut hesaplarımızla girmeye izin versinler bi zahmet. Nefretimsin Wargaming.

Bilgisayarda rahatça klavye mouse ile kasıp mobilde o kastığın hesabı kullanmak adil değil. Bu yüzden anca rüyanda görürsün :) Kart oyunu falan olduğunda sıkıntı olmuyor orası ayrı...

Hayır hocam mobilden bahsetmiyorum. Normalde Wargaming üzerinden indirip oynardık PC oyununu. Aynı oyunu Steam'e de getirdiler daha çok oyuncuya ulaşmak için. Ne güzel Steam'e geldi oradan indirip oynarım dertsiz tasasız dedim. İndirdim bi girdim, mevcut hesabımla giriş yapamıyorum oyuna. Steam için ayrı üyelik istiyor. Mobilden bahsetmedim yani.

• Ambarad kullanıcısına yanıt
    yanlışınız olmalı ben mobilde ve windows 10 marketten indirmiş olduğum wot blitz i aynı hesap ile steam üzerindende oynamaktayım sıkıntı olmadısizden istenen steam hesabı wot blitz hesabından farklı biliyorsunuz.
  • Harika bir oyun zevkle oynuyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.