Şimdi Ara

sevgiliye doğum günü süprizi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
47.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar şu anda çok güzel giden bir birlikteliğimiz var fakat 2 ayı aşkın bir süredir ayrı şehirlerdeyiz, yaz tatili sebebiyle. şimdi 2 hafta sonra tekrar bir araya gelicez kısmetse. ve ayın 18 inde hayatta en çok sevdiğim, değer verdiğim insanın doğum günü. fakat doğum gününde birlikte olamıycaz ancak bir hafta sonra. gelmek istediğim nokta doğum gününe ve tekrar buluşmamıza çok kısa bir zaman kaldı ama ben hala nasıl bir hediye ve nasıl bir süpriz yapacağıma karar veremedim. istiyorum ki 5dk de satın alınıp, al bu doğum günü hediyen diye karşısına çıkmayım.

yani sadece maddi değer taşımasın aynı zaman da üzerinde çok ince düşünülmüş, emek verilmiş bir hediye ve süpriz olsun. onsuzken hep onu düşündüğümü, onu ne kadar sevdiğimi ve değer verdiğimi ifade etsin.

belki aramızda böyle hoş süprizler yapmış birileri vardır ve bizimle paylaşmak ister, hem ben ve benim durumumdakiler de faydalanmış olur. hem de kız arkadaşımızla aramızda daha güçlü bir bağ oluşur.

evet arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum. ve lütfen cıvıtmadan.

• ne çabuk 2. sayfaya düşüyor ya.
  • burası DH
  • quote:

Orijinalden alıntı: Konig1966

burası DH

bizde ona güvenip danışalım dedik ama
  •  sevgiliye doğum günü süprizi

• uplayayim
  • abi sen bir site kur en iyisi
    yaptır 100 tlye
    ismi mesela ,ayşe olsun
    site ismidewww.senicokseviyorumayse.com

içerik olarakta güzel bir şiir ve altına yazı ve en altına kocaman bir seni seviyorum vs vs .

veya güzel bir yüzük , kolye
  • quote:

abi sen bir site kur en iyisi
    yaptır 100 tlye
    ismi mesela ,ayşe olsun

içerik olarakta güzel bir şiir ve altına yazı ve en altına kocaman bir seni seviyorum vs vs .

internetle arası yok hocam ya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurci

quote:

abi sen bir site kur en iyisi
    yaptır 100 tlye
    ismi mesela ,ayşe olsun

internetle arası yok hocam ya :)

olsun hocam yaaaaaaaaa

gel bi internet kafeye gidelim de bizim beşiktaştan ne haber var de aç siteyi görsün bi 2 dk.

• Eğer yanlış okumadıysam buluşmanıza 1 hafta varmış. Bende senin durumundaydım gerçekten seviyorum ve 7. yılımız olmasına rağmen çok heyecanlıydım. Doğum gününe 1 hafta kala hergün yaşadıklarımı, duygularımı ayrı ayrı üzerlerine saat ve tarih atarak yazmıştım herbirini ayrı ayrı zarflara koyarak vermiştim. Başka hediyeler almama rağmen ilk yazdıklarımı okudu diğer hediyeler bunun yanında hiçbişey demişti bana...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmhok

Eğer yanlış okumadıysam buluşmanıza 1 hafta varmış. Bende senin durumundaydım gerçekten seviyorum ve 7. yılımız olmasına rağmen çok heyecanlıydım. Doğum gününe 1 hafta kala hergün yaşadıklarımı, duygularımı ayrı ayrı üzerlerine saat ve tarih atarak yazmıştım herbirini ayrı ayrı zarflara koyarak vermiştim. Başka hediyeler almama rağmen ilk yazdıklarımı okudu diğer hediyeler bunun yanında hiçbişey demişti bana...

bu çok güzelmiş hocam ya.
  • aklıma bir şeyler geliyor. ama üzerinde düşünülmesi lazım. doktorı izlerken gene levent elaya çok güzel bir süpriz yapmıştı; balonların içine küçük notlar yazmış balonları helyumla şişirip tavanda asılı kalmasını sağlamış en sonunda da video yapmış arkasın da da kendi sesiyle bir kaç güzel söz. vs vs işte biraz alıntı oluyor ama beğenmiştim bunu.

ve bu üzgün köpek:  sevgiliye doğum günü süprizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurci -- 14 Eylül 2011; 18:32:47 >

• ee başka?
  • ceviz al kırabildiğin en düzgün şekilde kır sonra içini boşalt aldığın kolye veya yüzüğü koy tekrar yapıştırabilidğin en düzgn şekilde yapıştır ver
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***No FeAr***

ceviz al kırabildiğin en düzgün şekilde kır sonra içini boşalt aldığın kolye veya yüzüğü koy tekrar yapıştırabilidğin en düzgn şekilde yapıştır ver

ilginç bir fikir aslında ama cevizin içindekini de kırabilir. :)
  • quote:

quote:

ceviz al kırabildiğin en düzgün şekilde kır sonra içini boşalt aldığın kolye veya yüzüğü koy tekrar yapıştırabilidğin en düzgn şekilde yapıştır ver

içinde birbirinizi kovaladığınız bir facebook oyunu yap müdür
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekatroniker

quote:

quote:

Ziyaa doru düzgün bir fikir bildirsene? Biliyosun durum vahim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mekatroniker

quote:

quote:

Ziyaa doru düzgün bir fikir bildirsene? Biliyosun durum vahim.

çıkart masaya vur hayatı boyunca unutamaz dicemde neyse

gül yapraklarıyla dolu bir yatak güller arasına saklanmış tek bir dal gül ve bir çift yüzük. yengeye gülü verirken yüzüğü bul çıkar ver sonra gerisi malum yiyiş kaçış olacak, o ara gül yapraklarını yavaş yavaş kafasından üstüneeee neyse dök. bu arada alttan düşbaz - bahar çalıyor tabi. sabaha ka 5

• yukarı
  • Yukarı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.