Şimdi Ara

sevgiliye doğum günü süprizi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
47.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: gurci

aklıma bir şeyler geliyor. ama üzerinde düşünülmesi lazım. doktorı izlerken gene levent elaya çok güzel bir süpriz yapmıştı; balonların içine küçük notlar yazmış balonları helyumla şişirip tavanda asılı kalmasını sağlamış en sonunda da video yapmış arkasın da da kendi sesiyle bir kaç güzel söz. vs vs işte biraz alıntı oluyor ama beğenmiştim bunu.

ve bu üzgün köpek:  sevgiliye doğum günü süprizi

Hocam o resmini koyduğun köpeği al bence.Üstüne renkli ve kalpli küçük kağıt koyarsın.Kağıda sensiz ben böyleyim yazarsın.Onun mutlusu varsa ondanda alırsın Onun üstünede aynı kağıttan koyup sen varkende hep böyleyim seni seviyorum gibi bir şey yazarsın Ama önce mutsuz olan köpeği ver.Denendi çalışıyor Tanıdığımın kız arkadaşı tanıdığıma bende bu yazdıkların gibiyim diyip boynuna atlamıştı Not : Çalışmassa ben sorumlu değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Weezer -- 15 Eylül 2011; 18:50:36 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Konig1966

abi sen bir site kur en iyisi
    yaptır 100 tlye
    ismi mesela ,ayşe olsun
    site ismidewww.senicokseviyorumayse.com

içerik olarakta güzel bir şiir ve altına yazı ve en altına kocaman bir seni seviyorum vs vs .

veya güzel bir yüzük , kolye

internetle arası yok hocam ya :)

8. sınıfa giderken sitemynet olayıyla aynısını yapmıstım cıkma teklifi etmiştim
    Not: Şuan lise4'üm

• quote:

aklıma bir şeyler geliyor. ama üzerinde düşünülmesi lazım. doktorı izlerken gene levent elaya çok güzel bir süpriz yapmıştı; balonların içine küçük notlar yazmış balonları helyumla şişirip tavanda asılı kalmasını sağlamış en sonunda da video yapmış arkasın da da kendi sesiyle bir kaç güzel söz. vs vs işte biraz alıntı oluyor ama beğenmiştim bunu.

kediyle, kopekle, ayıyla uğraşma büyüdün artık ziyaaaa kız yüzük istiyor işte ne hala sadsam la uğraşıyosun 100 tl ona vereceğine git adam gibi 2 yüzük al tmm iste ala ala ya

• quote:

arkadaşlar şu anda çok güzel giden bir birlikteliğimiz var fakat 2 ayı aşkın bir süredir ayrı şehirlerdeyiz, yaz tatili sebebiyle. şimdi 2 hafta sonra tekrar bir araya gelicez kısmetse. ve ayın 18 inde hayatta en çok sevdiğim, değer verdiğim insanın doğum günü. fakat doğum gününde birlikte olamıycaz ancak bir hafta sonra. gelmek istediğim nokta doğum gününe ve tekrar buluşmamıza çok kısa bir zaman kaldı ama ben hala nasıl bir hediye ve nasıl bir süpriz yapacağıma karar veremedim. istiyorum ki 5dk de satın alınıp, al bu doğum günü hediyen diye karşısına çıkmayım.

yani sadece maddi değer taşımasın aynı zaman da üzerinde çok ince düşünülmüş, emek verilmiş bir hediye ve süpriz olsun. onsuzken hep onu düşündüğümü, onu ne kadar sevdiğimi ve değer verdiğimi ifade etsin.

belki aramızda böyle hoş süprizler yapmış birileri vardır ve bizimle paylaşmak ister, hem ben ve benim durumumdakiler de faydalanmış olur. hem de kız arkadaşımızla aramızda daha güçlü bir bağ oluşur.

evet arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum. ve lütfen cıvıtmadan.

• isimli kolye veya bileklik
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekatroniker

quote:

kediyle, kopekle, ayıyla uğraşma büyüdün artık ziyaaaa kız yüzük istiyor işte ne hala sadsam la uğraşıyosun 100 tl ona vereceğine git adam gibi 2 yüzük al tmm iste ala ala ya

Ziya sen gel organizasyonu yapçaz.

• Dostum benim hatunun da dogum gunü geliyo 29 eylül bizimde 6 ay oldu iliski birbirimizi cok seviyoruz ama yaz tatili dolayısıyla hic gorusemedik 2 gün sonra okul açılıyor gorusucez artık ama yaz cok kötü gecti tartıştık sürekli bende guzel bişeyler yapıp bu yazı unutturmak istiyorum ama karar veremedim ne yapsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekatroniker

quote:

Ziya sen gel organizasyonu yapçaz.

• http://www.youtube.com/watch?v=YVEDGg43ZR8&feature=related
    3.20 den itibaren izle yaklaşık 7dk lık bir video.
    ayrıca 2012 yılına gıricez hala ayıcık hediye eden mi var.
    super plasma ball diye arat bilgi edin etkileri gör.(plazma cadı küresi olarakda geçer)
    ek olarak gayetde ucuz bir şey 40 tl yi geçmez.

kız arkadaşına hediye ettiğinde bu ney diye soracaktır büyük ihtimalle sende cadı küresi dersin.
    tatlı bir cadısın,artık kürende var senden korkulur, umarım beğenmişsindir falan filan gibi caf caflı iki kelime söyler birde yıkama,yağlama yaptın mı hadi geçmiş ola.

• "onu ne kadar sevdiğimi ve değer verdiğimi ifade etsin" demişsin.
    bu kısmı dikkate alarak atmadım yorumu ama yukarda ki mesajımda dediklerimi hayal ettiğim zaman
    güzel bir an olacağından şüphem yok.
  • yukarı
  • ah be arkadaşım şimdi söyleyeceklerim seni karamsarlığa düşürecek biliyorum.Ama sana yardımcı olabilmek adına yazıcam.Hayatımda en çok değer verdiğim insan deme ona.En değer verdiğin insan annen olsun baban olsun bir akraban ya da bir arkadaşın olsun.Ne kadar alçakta kalırsan düştüğünde canın o kadar az acır.Bak şuan sen aşkın tatlı büyüsüne kapılmış durumdasın.Önce eline her şeyi koyar.Mutlu eder.Sen öyle sıkı bağlanırsın ki,öyle seversin ki bir gün elinden kat kat fazlasını alacağını düşünmezsin bile.Sen şimdi bu yazıyı okuduğunda "yok hayır bizim ilişkimiz asla bu şekilde değişim göstermeyecek,ben ayrılırım o ayrılmaz,ona o kadar güveniyorum" diyebilirsin.Daha da niceleri.Kızlar nankördür dostum.Onun için yaptığın şeyleri 3-5 günde unutursun.Halbuki senin aylarca emeğin vardır.Nerden mi biliyorum ? Adım adım yaşadım hepsini.Her şey çok güzel başlar.Çok iyi geçer.Yükseldiğin yerden düşünce açılır gözlerin.Onda da yaralarını sarmaya çalışırsın.Bak umarım senin ilişkin böyle olmaz.Temennim o.Umarım uzun süren mutlu bir birlikteliğin olur.Ama ben yaşadıklarımı anlatıyorum.Ne yazıkki de çoğu zaman böyle oluyor.Hediye konusunda ise sevgililer gününde gümüş bir kolye almıştım.Gittiğimiz mekanda önceden ayarladım her şeyi.Kahvelerimizi ve keklerimizi almıştım.O gelmeden kolyeyi kekin içine sıkıştırmıştım alt taraftan.Kolye kekin içindeyi.Farkedilmiyordu.Muhabbet falan derken,arkadaşım keki kesti arasından kolye çıktı.Peçete ile silip boynuna taktım.Sevgililer gününde böyle bir süpriz yapmıştım.Mayısta doğum günü vardı.Bu sefer üzerinde emeğim olan bir hediye vermeliyim diye düşündüm.2 senedir bir şeyler yazardım.Şiir tarzında.Kötü de değillerdi.30-40 sayfa vardı.İlk hediyem o olacaktı.Üzerinde çok emeğim vardı ve o şiirlerin bir çoğu ona yazılmıştı.2.hediye olarak ise video çekeyim dedim.1,5 ay bunun için uğraştık arkadaşlarla.Bu süreç içerisinde 2 farklı şehire gittim.Oranın özel yerlerinde de video çektim.Her video da"burda da seni seviyorum" diyordum.Bu videoların montajını yapıp,sona da onun doğum gününü kutlayacak videoyu koyduğumda video bitmiş oldu.Yaklaşık 1,5 ayımı aldı.Kuzenim çok iyi resim çizer.3.hediye olarak ise sevgilimin karakalem portresini yaptıracaktım.Sevgilimin tam profilden bir resmini çektim.Kuzenime verdim.Kuzenimde sağolsun kısa zamanda yaptı resmi.Ben çerçevelettim falan.Her şey hazırdı artık.Son olarak doğum günü yapacağımız mekanı belirlemek kalmıştı.Sessiz ve beraber rahat olabileceğimiz bir mekanı seçtim.Doğum günü geldiğinde buluştuk.Bende bir tek çanta var.Resmi arkadaşım getirecekti.Çantamın içinde laptopum var.Gittik mekana oturduk.Yemeklerimizi falan söyledik.Doğum gününü kutladım.Biraz basit bir kutlama olacağını sandı başta.Teşekkür etti.Sonra ilk olarak ona yazdığım kağıtları verdim.Şöyle bir baktı,boynuma atladı.Uzun süre sarılı kaldı.Ardından arkadaşım tabloyla geldi.Poşetten çıkardı ve kendi resmine baktı.Nice yıllara yazıyordu ve onun resmi vardı.Bu 2.hediyem dedim.Sen inanılmazsın dedi.Tekrardan sarıldı.Sonra laptopu çıkardım çantamdan.Açtım.Bakalım wireless var mı ? İnternette ne var ne yok bakalım gibi şeyler söyledim.Laptop açılınca çantamdaki cdyi taktım.O nedir dedi ? Görürsün dedim.Kulaklığı da takıp videoyu başlattım.6 dakikalık bir videoydu.Videoyu izlerken gözleri nemlendi.Yavaş yavaş yaşlar aktı.Video bitiminde bana yaklaştı ve öptü.Önceden de oluyordu ama bu sefer ki daha içtendi sanki.O gün bitti.O zamanlar 5 ay kadar olmuştu ilişkimiz.Her şey mükemmeldi.Şuan 9. aya yaklaştık.İlişkimiz berbat.1 ayrılık yaşadık.ve benim tek bir suçum yok,İnan ki tek bir suçum bile yok.Onun arkadaşları benim arkadaşlarım herkes beni haklı buluyor.Düşün taşın ders al.Ben yaşadım biliyorum.O yüzden çok yükselme ki düştüğünde çok acımayasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: uzunsaclıkeladam

ah be arkadaşım şimdi söyleyeceklerim seni karamsarlığa düşürecek biliyorum.Ama sana yardımcı olabilmek adına yazıcam.Hayatımda en çok değer verdiğim insan deme ona.En değer verdiğin insan annen olsun baban olsun bir akraban ya da bir arkadaşın olsun.Ne kadar alçakta kalırsan düştüğünde canın o kadar az acır.Bak şuan sen aşkın tatlı büyüsüne kapılmış durumdasın.Önce eline her şeyi koyar.Mutlu eder.Sen öyle sıkı bağlanırsın ki,öyle seversin ki bir gün elinden kat kat fazlasını alacağını düşünmezsin bile.Sen şimdi bu yazıyı okuduğunda "yok hayır bizim ilişkimiz asla bu şekilde değişim göstermeyecek,ben ayrılırım o ayrılmaz,ona o kadar güveniyorum" diyebilirsin.Daha da niceleri.Kızlar nankördür dostum.Onun için yaptığın şeyleri 3-5 günde unutursun.Halbuki senin aylarca emeğin vardır.Nerden mi biliyorum ? Adım adım yaşadım hepsini.Her şey çok güzel başlar.Çok iyi geçer.Yükseldiğin yerden düşünce açılır gözlerin.Onda da yaralarını sarmaya çalışırsın.Bak umarım senin ilişkin böyle olmaz.Temennim o.Umarım uzun süren mutlu bir birlikteliğin olur.Ama ben yaşadıklarımı anlatıyorum.Ne yazıkki de çoğu zaman böyle oluyor.Hediye konusunda ise sevgililer gününde gümüş bir kolye almıştım.Gittiğimiz mekanda önceden ayarladım her şeyi.Kahvelerimizi ve keklerimizi almıştım.O gelmeden kolyeyi kekin içine sıkıştırmıştım alt taraftan.Kolye kekin içindeyi.Farkedilmiyordu.Muhabbet falan derken,arkadaşım keki kesti arasından kolye çıktı.Peçete ile silip boynuna taktım.Sevgililer gününde böyle bir süpriz yapmıştım.Mayısta doğum günü vardı.Bu sefer üzerinde emeğim olan bir hediye vermeliyim diye düşündüm.2 senedir bir şeyler yazardım.Şiir tarzında.Kötü de değillerdi.30-40 sayfa vardı.İlk hediyem o olacaktı.Üzerinde çok emeğim vardı ve o şiirlerin bir çoğu ona yazılmıştı.2.hediye olarak ise video çekeyim dedim.1,5 ay bunun için uğraştık arkadaşlarla.Bu süreç içerisinde 2 farklı şehire gittim.Oranın özel yerlerinde de video çektim.Her video da"burda da seni seviyorum" diyordum.Bu videoların montajını yapıp,sona da onun doğum gününü kutlayacak videoyu koyduğumda video bitmiş oldu.Yaklaşık 1,5 ayımı aldı.Kuzenim çok iyi resim çizer.3.hediye olarak ise sevgilimin karakalem portresini yaptıracaktım.Sevgilimin tam profilden bir resmini çektim.Kuzenime verdim.Kuzenimde sağolsun kısa zamanda yaptı resmi.Ben çerçevelettim falan.Her şey hazırdı artık.Son olarak doğum günü yapacağımız mekanı belirlemek kalmıştı.Sessiz ve beraber rahat olabileceğimiz bir mekanı seçtim.Doğum günü geldiğinde buluştuk.Bende bir tek çanta var.Resmi arkadaşım getirecekti.Çantamın içinde laptopum var.Gittik mekana oturduk.Yemeklerimizi falan söyledik.Doğum gününü kutladım.Biraz basit bir kutlama olacağını sandı başta.Teşekkür etti.Sonra ilk olarak ona yazdığım kağıtları verdim.Şöyle bir baktı,boynuma atladı.Uzun süre sarılı kaldı.Ardından arkadaşım tabloyla geldi.Poşetten çıkardı ve kendi resmine baktı.Nice yıllara yazıyordu ve onun resmi vardı.Bu 2.hediyem dedim.Sen inanılmazsın dedi.Tekrardan sarıldı.Sonra laptopu çıkardım çantamdan.Açtım.Bakalım wireless var mı ? İnternette ne var ne yok bakalım gibi şeyler söyledim.Laptop açılınca çantamdaki cdyi taktım.O nedir dedi ? Görürsün dedim.Kulaklığı da takıp videoyu başlattım.6 dakikalık bir videoydu.Videoyu izlerken gözleri nemlendi.Yavaş yavaş yaşlar aktı.Video bitiminde bana yaklaştı ve öptü.Önceden de oluyordu ama bu sefer ki daha içtendi sanki.O gün bitti.O zamanlar 5 ay kadar olmuştu ilişkimiz.Her şey mükemmeldi.Şuan 9. aya yaklaştık.İlişkimiz berbat.1 ayrılık yaşadık.ve benim tek bir suçum yok,İnan ki tek bir suçum bile yok.Onun arkadaşları benim arkadaşlarım herkes beni haklı buluyor.Düşün taşın ders al.Ben yaşadım biliyorum.O yüzden çok yükselme ki düştüğünde çok acımayasın.

hocam hediyelerin güzel ama yaşadıkların bir o kadar üzücü. ama birde şöyle düşün nasıl olsa ayrılcaz diye bakamazsın olaya.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uzunsaclıkeladam

ah be arkadaşım şimdi söyleyeceklerim seni karamsarlığa düşürecek biliyorum.Ama sana yardımcı olabilmek adına yazıcam.Hayatımda en çok değer verdiğim insan deme ona.En değer verdiğin insan annen olsun baban olsun bir akraban ya da bir arkadaşın olsun.Ne kadar alçakta kalırsan düştüğünde canın o kadar az acır.Bak şuan sen aşkın tatlı büyüsüne kapılmış durumdasın.Önce eline her şeyi koyar.Mutlu eder.Sen öyle sıkı bağlanırsın ki,öyle seversin ki bir gün elinden kat kat fazlasını alacağını düşünmezsin bile.Sen şimdi bu yazıyı okuduğunda "yok hayır bizim ilişkimiz asla bu şekilde değişim göstermeyecek,ben ayrılırım o ayrılmaz,ona o kadar güveniyorum" diyebilirsin.Daha da niceleri.Kızlar nankördür dostum.Onun için yaptığın şeyleri 3-5 günde unutursun.Halbuki senin aylarca emeğin vardır.Nerden mi biliyorum ? Adım adım yaşadım hepsini.Her şey çok güzel başlar.Çok iyi geçer.Yükseldiğin yerden düşünce açılır gözlerin.Onda da yaralarını sarmaya çalışırsın.Bak umarım senin ilişkin böyle olmaz.Temennim o.Umarım uzun süren mutlu bir birlikteliğin olur.Ama ben yaşadıklarımı anlatıyorum.Ne yazıkki de çoğu zaman böyle oluyor.Hediye konusunda ise sevgililer gününde gümüş bir kolye almıştım.Gittiğimiz mekanda önceden ayarladım her şeyi.Kahvelerimizi ve keklerimizi almıştım.O gelmeden kolyeyi kekin içine sıkıştırmıştım alt taraftan.Kolye kekin içindeyi.Farkedilmiyordu.Muhabbet falan derken,arkadaşım keki kesti arasından kolye çıktı.Peçete ile silip boynuna taktım.Sevgililer gününde böyle bir süpriz yapmıştım.Mayısta doğum günü vardı.Bu sefer üzerinde emeğim olan bir hediye vermeliyim diye düşündüm.2 senedir bir şeyler yazardım.Şiir tarzında.Kötü de değillerdi.30-40 sayfa vardı.İlk hediyem o olacaktı.Üzerinde çok emeğim vardı ve o şiirlerin bir çoğu ona yazılmıştı.2.hediye olarak ise video çekeyim dedim.1,5 ay bunun için uğraştık arkadaşlarla.Bu süreç içerisinde 2 farklı şehire gittim.Oranın özel yerlerinde de video çektim.Her video da"burda da seni seviyorum" diyordum.Bu videoların montajını yapıp,sona da onun doğum gününü kutlayacak videoyu koyduğumda video bitmiş oldu.Yaklaşık 1,5 ayımı aldı.Kuzenim çok iyi resim çizer.3.hediye olarak ise sevgilimin karakalem portresini yaptıracaktım.Sevgilimin tam profilden bir resmini çektim.Kuzenime verdim.Kuzenimde sağolsun kısa zamanda yaptı resmi.Ben çerçevelettim falan.Her şey hazırdı artık.Son olarak doğum günü yapacağımız mekanı belirlemek kalmıştı.Sessiz ve beraber rahat olabileceğimiz bir mekanı seçtim.Doğum günü geldiğinde buluştuk.Bende bir tek çanta var.Resmi arkadaşım getirecekti.Çantamın içinde laptopum var.Gittik mekana oturduk.Yemeklerimizi falan söyledik.Doğum gününü kutladım.Biraz basit bir kutlama olacağını sandı başta.Teşekkür etti.Sonra ilk olarak ona yazdığım kağıtları verdim.Şöyle bir baktı,boynuma atladı.Uzun süre sarılı kaldı.Ardından arkadaşım tabloyla geldi.Poşetten çıkardı ve kendi resmine baktı.Nice yıllara yazıyordu ve onun resmi vardı.Bu 2.hediyem dedim.Sen inanılmazsın dedi.Tekrardan sarıldı.Sonra laptopu çıkardım çantamdan.Açtım.Bakalım wireless var mı ? İnternette ne var ne yok bakalım gibi şeyler söyledim.Laptop açılınca çantamdaki cdyi taktım.O nedir dedi ? Görürsün dedim.Kulaklığı da takıp videoyu başlattım.6 dakikalık bir videoydu.Videoyu izlerken gözleri nemlendi.Yavaş yavaş yaşlar aktı.Video bitiminde bana yaklaştı ve öptü.Önceden de oluyordu ama bu sefer ki daha içtendi sanki.O gün bitti.O zamanlar 5 ay kadar olmuştu ilişkimiz.Her şey mükemmeldi.Şuan 9. aya yaklaştık.İlişkimiz berbat.1 ayrılık yaşadık.ve benim tek bir suçum yok,İnan ki tek bir suçum bile yok.Onun arkadaşları benim arkadaşlarım herkes beni haklı buluyor.Düşün taşın ders al.Ben yaşadım biliyorum.O yüzden çok yükselme ki düştüğünde çok acımayasın.

hocam hediyelerin güzel ama yaşadıkların bir o kadar üzücü. ama birde şöyle düşün nasıl olsa ayrılcaz diye bakamazsın olaya.

tabiki ayrılacağız diye bakamazsın.Zaten gerçek aşkı da bağlanmadan yaşayamazsın.Ama dediğim gibi yani çok da yükselmemek lazım.Düşünce çok zor oluyor kalkması.Belki ben çok karamsar yaklaşıyorum bilmiyorum.Ama bundan sonraki ilişkilerimde bu kadar uğraşmayacağım.herkesi ettiği kadar değer.Fazlasını verirsen taşıyamıyorlar.Fazla seversen ağır geliyo sırtlarına bu yük.Bu yüzden sevme demiyorum.Sev ama hayatının merkezine onu oturtma

• Ne uğraşıyorsun al bi NikoN Profesyonel makina yolla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suki_

Ne uğraşıyorsun al bi NikoN Profesyonel makina yolla

naptın öle hocam ya :)
  • Değmezmi tabi durumun yoksa bilemem
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.