Şimdi Ara

Sevgiliye 1. Sene hediyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sevgilime 1. Yıl hediyesi almak/yapmak istyorum. Biri maddi biri manevi 2 hediye alacağım/yapacağım. Elim el işlerine yatkındır. Manevi hediye gidilecek bir yer yapilacak bir sey de olabilir.

Yaşlar : 21
    Bütçe : 600-750 TL

4 sene sonra ekleme: Evet halen birlikteyiz ve size bu zamana kadar en mutlu olduğu hediyeyi söyleyeceğim.

Birlikte gittiğimiz bir tatilde beraber bir taş seçmiştik. Bu taşı ilerleyen günlerde arabada unuttu. Ben bir kuyumcuya gidip bu taş ile bir kolye yapılıp yapılamayacağını sordum. Ardından güzel bir zincir seçtim ve kolyeyi hediye ettim. bu zamana kadar en çok değer verdiği şey bu idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VV ABSTRAKT -- 1 Eylül 2019; 14:35:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bütçen bayağı büyük her şeyi düşünebilirsin
  • Alma paran cebinde kalsin
  • Alma.
  • Alma paran cebinde kalsin
  • 2016 da kıza o kadar pahalı bi hediye aldın mı ? hala birlikte misin

• Eskort tut threesome hediyesi olsun.
  • hakanovic38 H kullanıcısına yanıt
    Aldım, pikap almistim. Hala birlikteyiz evet.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VV ABSTRAKT

Aldım, pikap almistim. Hala birlikteyiz evet.
    Mutluluklar hocam, darısı başımıza

• Teşekkürler dostum, gönlünce olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Allah mutluluğunuzu daim etsin hocam, belki halen konuya girenler olabilir. Kız/erkek arkadaşınız kahve seviyorsa kahve konusunda çok güzel hediye yapabilirsiniz.
  • Ulan o kadar sene konuştuk daha tek bir hediyesini görmedik.

• Bu hediyeyi aldığına pişman edecek bir gün seni hocam. Umarim kıymet bilen bir kızdır. Böyle ciddi düşünmeden evvel karşıdaki kızın aklı başında, oturakli bir kız olup olmadığını iyi tartmak lazım. Mutluluklar dilerim.

• triger kayış seti alabilirsin aranızdaki bağlılığı simgeler (aracın varsa uygun al)

• quote:

Orijinalden alıntı: Filip Filipoviç

Bu hediyeyi aldığına pişman edecek bir gün seni hocam. Umarim kıymet bilen bir kızdır. Böyle ciddi düşünmeden evvel karşıdaki kızın aklı başında, oturakli bir kız olup olmadığını iyi tartmak lazım. Mutluluklar dilerim.

Pişman edebilir belki ama şuan çok mutluyuz. Bir mani çıkmazsa seneye nişan düşünüyoruz. Seviyorsanız her bir garipliğe katlaniyorsunuz bence.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.