Şimdi Ara

Sevgilisi olan kıza yazacağım (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
4
Favori
11.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-3042DE2E5

Anana diyor yazsalar diyor empati yap diyor

Alıntıları Göster
    Mezarı İzmir'de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben genç adamı destekliyorum.

Zira kız, bırakın bununla kırıştırmayı, konuşup dertleşmeyi, buna cevap bile verir konuşursa nasıl bir sürtük olduğu ortaya çıkar.Diğer çocuğuda böyle ucuz birinin gerçek yüzünü görmesine vesile olmuş olur.Sadakat yoksa arada geçenlerinde önemi yok.

Genç adam sanada tavsiyem eğer kız seninle konuşursa ondan sanada hayır gelmeyeceğinin bilincinde ol.Zira onu boynuzlayan senide boynuzlar.Seninleykende başkalarıyla konuşur.

Bu durumda yapacağın tek şey var.Vur geç, sıkılınca atarsın kenara.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cold Lover

Türkçe konuşsanız da ne dediğinizi anlasak.

Alıntıları Göster
    ıq seviyen yetmez senin kasma.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarbeLeeMatkap

ıq seviyen yetmez senin kasma.

Alıntıları Göster
    Sidik yarışına mı başlıyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cold Lover -- 15 Mayıs 2018; 17:31:46 >
  • Bir insanin basina gelebilecek en kotu olum turu senin olsun.

• bunun gerçek olduğuna yürekten inanan kardeşlerim layk butonunu çökertin pls
  • Bu kadar karaktersiz olmayın

• Yaz ama fazla beklentiye girme hevesini alınca bırak

• Hee şimdi çıktığı olan kıza yavşa,iki sene sonra evli kadına yavşa..tip ve kalıp olarak da kimseyi küçümseme,bi gün biri saplar bıçağı haberin olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uza -00-

El yumruğunu yemeyen yumruğunu balyoz sanar arlanmaz. -
    zahmet çeken asla bir kişi olmaz

sagopa kajmer - dessas
  • quote:

Orijinalden alıntı: hukukturan

Hocam ölüm pahasına seviyorum.

Alıntıları Göster
    arkandayım devam yaz hiç cekinme
  • 20 yaşında ölüm pahasına bir kızı seviyor ve adamlığına laf söyletmiyor. Ayrıcs yaşıtlarını dış görünüşleriyle eziyor. Tekrarlıyorum yaş 20

• Requast kullanıcısına yanıt
    Ne var bunda yaşım 20 bunun nesinden utanayım herkes bu yaşlarda sevgili yapıp evlenmiyor mu ?

• forvet09 kullanıcısına yanıt
    Düzgün konuş bu insanlar evli değil , sadece sevgili ne yapayım içimde mi saklayayım sevgimi ? Her gün onu düşünüp saçma hayaller kurmaktan bıktım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hukukturan -- 15 Mayıs 2018; 19:10:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hukukturan

Düzgün konuş bu insanlar evli değil , sadece sevgili ne yapayım içimde mi saklayayım sevgimi ? Her gün onu düşünüp saçma hayaller kurmaktan bıktım artık.

Başka biride evlilerse evli der.sonu yok insanın kendisini haklı göstermesinin. Bu işin adamlığı budur. Biraz ahlaki erdem. Olmaman gereken bir yerde isen yerini degistirirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha kıza hiç bir şey yazmadım , neden böyle bir şey yazdınız ? Buraya konu açmamın sevebide sizlerden Fikir almaktı bir kıza aşık olmuşum ve sevgilisi var. Bütün durum bundan ibaret bu kadar ağır beddualara gerek yok kıza onu sevdiğimi hiç belli etmedim sadece arkadaşız okadar yani şuan ne kız onu sevdiğimi biliyor nede sevgilisi olayları ben kendi içimde yaşıyorum. Sadece zaman gerekiyor belkide bir ömür sevdiğimi söyleyemeyeceğim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hukukturan -- 15 Mayıs 2018; 19:30:53 >
  • Daha kıza hiç bir şey söylemedim sadece sizlerden fikir almak istedim nasıl insanlarsınız ki hakaret ediyorsunuz. Daha yapmadığım hareketin doğru bir şey olmadığını bende biliyorum. Yıllarca içimde mi saklayayım ? Sevdiğimi ?

• Kızın sevgilisinden veya başıma geleceklerden asla korkmuyorum her şeyi göze aldım sadece ahlakım el vermiyor. Beni tutan tek şey o çocuğun yerine kendimi koymam. Bu kıza ise sevgim sonsuz...

• ülkücüadam kullanıcısına yanıt
    Benim yerimde olsan ne yapardın ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gktupc G kullanıcısına yanıt
    Bana karakter dersi vermeyin eğer bir çözüm öneriniz varsa yazın fikir almak için açtım konuyu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.