Şimdi Ara

Sevgilisi olan kıza yazacağım (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
4
Favori
11.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CaptainSlashh

Hocam seviyosa doğrudurda benim kızın ilişkisi iyi değildi çocukta terbiyesizin malın biriydi kızda haklı dicemde böyle bi olayda haklılık olmaz yanlış
    Bence kız haklıymış. Olaya kızın açısından bak. Kız yalnız kalmamak için elemanla birliktedir. Kimse kimseyle birlikte olmak zorunda değil sonuçta daha iyisini bulunca terketmiş. Bunlar insanların seçimleridir. İnsanlar bu tür durumları duygusallaştırarak bu tür şeyleri yanlış olarak değerlendirir. Hâlbuki bu insanların kendi tercihidir, doğru veya yanlış olarak yorumlanamaz. Kim kiminle olmak istiyorsa onunla olur. Aldatmak yanlıştır, bu her ne kadar bir tercih olsa da karşındakine saygısızlıktır ama bir başkası için onu terketmene kimse bir şey diyemez. Kimseyi zorla tutamazsın sonuçta. Sonuçta insanlar evliyken bile başkalarına aşık olup, evliliklerini sonlandırabiliyor. İnsanız ve duygusal yapımız hayvanlara oranla çok daha kompleks bir yapıdadır.

• Bence yaz senin duygularini asagilamadan nazikce redderse harbi kiz sevmissin demektir he bende sana karsi bos degilim ama ayrilamam ama seninle konusurum derse hayir de veya bu sene bitsin beklersen olabiliriz derse beklersin kardesim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrokenDiamond

Valla bayağı saçmaymış bu dediğin. Ama öyle bir şeyin olacağını sanmıyorum. Malum, tecavüzcünün salındığı bir ülkede yaşıyoruz. Ayrıca kimse de kimseyi bir kadını buluşmaya çağırdı diye hapse atamaz. Öyle saçmalık olmaz. Dediğin gibi iftira atanların cezalandırılması lazım. Hatta namuslu birinin namusunu kirletmeye çalıştığı için tecavüzle eşdeğer suç alması lazım yani tacizciden daha fazla. Sonuçta o da namus. Namus sadece fiziksel değildir.

Alıntıları Göster
    Bunu kafamdan uydurmuş olmak ve bunların gerçek olmadığına inanmak isterim ama malesef tanıdığımız bazı kolluk kuvvetlerinden dinliyor görüyoruz.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/sarhosken-riza-yoktur-40605214

Bakın bu haberi okuyun şimdi haberin detayını size aktarıyorum :

Taksici müşteriyi alıyor. Yolda durup bufeden vodka alıyorlar kadın ön koltuğa davet ediliyor davete uyuyor ve ön koltuğa geliyor. Ormanlık alana çekliyor yeniliyor içiliyor ilişkiye giriliyor. Sonrasında ise bana tecavüz etti diye şikayet ediliyor ve boomm 18 yıl hapis cezası taksiciye geliyor.

Hadi bana yine söyle ya öyle saçma şey mi olur diye....

• quote:

Orijinalden alıntı: ülkücüadam

Bunu kafamdan uydurmuş olmak ve bunların gerçek olmadığına inanmak isterim ama malesef tanıdığımız bazı kolluk kuvvetlerinden dinliyor görüyoruz.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/sarhosken-riza-yoktur-40605214

Bakın bu haberi okuyun şimdi haberin detayını size aktarıyorum :

Taksici müşteriyi alıyor. Yolda durup bufeden vodka alıyorlar kadın ön koltuğa davet ediliyor davete uyuyor ve ön koltuğa geliyor. Ormanlık alana çekliyor yeniliyor içiliyor ilişkiye giriliyor. Sonrasında ise bana tecavüz etti diye şikayet ediliyor ve boomm 18 yıl hapis cezası taksiciye geliyor.

Hadi bana yine söyle ya öyle saçma şey mi olur diye....

Alıntıları Göster
    Saçma zaten. Tecavüz edilip edilmediği belli şekillerde kanıtlanabilir. Tecavüz edilen kadının vücudunda zorlamaya bağlı izler olur. Bunlar analiz edilerek tecavüzün yaşanıp yaşanmadığı pekâlâ da belirlenebilir. O kadına 50 yıl hapis vermek lazım. Kaşar.

• quote:

Orijinalden alıntı: BrokenDiamond

Saçma zaten. Tecavüz edilip edilmediği belli şekillerde kanıtlanabilir. Tecavüz edilen kadının vücudunda zorlamaya bağlı izler olur. Bunlar analiz edilerek tecavüzün yaşanıp yaşanmadığı pekâlâ da belirlenebilir. O kadına 50 yıl hapis vermek lazım. Kaşar.

Alıntıları Göster
    Bunun yüzlerce örneği var. İlla fiziksel taciz olmasına gerek yok. Hakkınızda bana tecavüz edecekti kaçtım kurtuldum diye şikayette bulunması bile sizin hayatınızın mahfına sebep olabilir.

Kısaca şeytanlaşmış kadınların şerrinden Alemlerin Rabbi olan Allaha sığınırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

Memlekette kız kıtlığı mı var
    Memleketde kız yok bence. Kendi görüşüm. Memleketde kız olsa 27 senedir kızsız olmazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: an agony

Umarım sağlam dayak yersin.
    Nereden biliyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ülkücüadam

Bunun yüzlerce örneği var. İlla fiziksel taciz olmasına gerek yok. Hakkınızda bana tecavüz edecekti kaçtım kurtuldum diye şikayette bulunması bile sizin hayatınızın mahfına sebep olabilir.

Kısaca şeytanlaşmış kadınların şerrinden Alemlerin Rabbi olan Allaha sığınırım.

Alıntıları Göster
    Aşırı saçma bir uygulama. Ama şimdi adam tecavüz etmeye kalksa ve kadın kurtulsa kimse gerçeği bilemez. Yine de tecavüz edecek adamın elinden öyle iz almadan kurtulamazsın. Kadınsın sen sonuçta.

• Annenede babani bile bile yazarlar umarim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençlik bitmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarbeLeeMatkap

Annenede babani bile bile yazarlar umarim.
    Türkçe konuşsanız da ne dediğinizi anlasak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cold Lover

Memleketde kız yok bence. Kendi görüşüm. Memleketde kız olsa 27 senedir kızsız olmazdım.

Alıntıları Göster
    Hiç gidip konuşmayı denedin mi
  • Boy ve kalıp olarak vasat mış Ülkede bilek gücüyle kavga eden mi kaldı da vasat diyorsun.
  • Netice de onu seçmiş. Seninle sevgili olmak isteseydin gelir seninle çıkmak isterdi. Oğlanıb senden tipsiz olması kıza yürüyeceğin anlamına gelmiyor. Karaktersiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cold Lover

Türkçe konuşsanız da ne dediğinizi anlasak.

Alıntıları Göster
    Anana diyor yazsalar diyor empati yap diyor

• Dikkat et sevgilisi de sana yazmasin.
  • sıkıntı yapma, evlendikten sonra biride senin karına yazar ödeşirsiniz.
  • Umarim baskalarida ileride altindan karini alir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hukukturan

Evet bir sorununuz mu var ?
    Sen bütün şeyleri sadece dış görünüştemi bitiyor sanıyorsun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cormen

Dikkat et sevgilisi de sana yazmasin.
    Sevgilisi biseksüelmiş sanırım.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.