Şimdi Ara

Sevgilinin eski ilişkileri (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
50
Cevap
2
Favori
23.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ya ben ne yapim ha biz ne apalım biz kime gidelim ??
    ben 30 yaşna geldim elime dişi sinek bile değmedi ben ne yapim ??
  • Bu konu niye hortlamış yaw. Arkadaşlar bahsettiğim kız arkadaşımla biz evlendik, 1,5 sene oldu. Eşim şu an 2,5 aylık hamile. Evlendikten sonra ciddi sağlık sorunlarım oldu, bir kaza geçirdim. 3 kere ameliyat oldum. Bu süre zarfında eşim en büyük destekçimdi, hep yanımda oldu. Maddi sorunlarımız da oldu bu süreçte. Ama en ufak hayıflanmasını duymadım. İnsan, en çok da zor zamanlarında yanında olacak bir eş istemez mi zaten? Çok şükür şu aralar herşey iyi gidiyor, çok da mutluyuz. Tabi şu anda dünyada ve ülkemizde yaşanan coronavirus problemini saymazsak.

Sizlere de tavsiyem, eski ilişkileri çok takmayın kafanıza. Elbette bunun bir ortaıs vardır, ama kesin çizgilerle sınırlarını belirlemek çok zor. Yani demek istediğim, daha önce hiç kimseyi sevmemiş birini bulmak imkansız gibi bir şey. Birinden hoşlanmamış olmasını ummak cidden büyük haksızlık. Üç beş ay birileriyle takıldı gezdi diye kimse çok afedersiniz namussuz olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Bu konu niye hortlamış yaw. Arkadaşlar bahsettiğim kız arkadaşımla biz evlendik, 1,5 sene oldu. Eşim şu an 2,5 aylık hamile. Evlendikten sonra ciddi sağlık sorunlarım oldu, bir kaza geçirdim. 3 kere ameliyat oldum. Bu süre zarfında eşim en büyük destekçimdi, hep yanımda oldu. Maddi sorunlarımız da oldu bu süreçte. Ama en ufak hayıflanmasını duymadım. İnsan, en çok da zor zamanlarında yanında olacak bir eş istemez mi zaten? Çok şükür şu aralar herşey iyi gidiyor, çok da mutluyuz. Tabi şu anda dünyada ve ülkemizde yaşanan coronavirus problemini saymazsak.

Sizlere de tavsiyem, eski ilişkileri çok takmayın kafanıza. Elbette bunun bir ortaıs vardır, ama kesin çizgilerle sınırlarını belirlemek çok zor. Yani demek istediğim, daha önce hiç kimseyi sevmemiş birini bulmak imkansız gibi bir şey. Birinden hoşlanmamış olmasını ummak cidden büyük haksızlık. Üç beş ay birileriyle takıldı gezdi diye kimse çok afedersiniz namussuz olmaz.
    Konudaki ilk yorumu da ben atmışım.Zaman ne çabuk geçmiş şimdi hiç ummadığım bir üniversite kazandım hatta yarın finallerim var onlara çalışıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Darkness kullanıcısına yanıt
    Allah daha çok mutlu etsin hocam. İlk düşüncelerinizle şuan ki yazdıklarınız arasında ne kadar fark var. Hayat demek ki insanı gerçekten değiştiriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darkness kullanıcısına yanıt
    Çok sevindim. Umarım ömrünüzün sonuna kadar beraber ve mutlu olursunuz.
  • Teşekkürler arkadaşlar. Darısı evlenmeyi düşünen herkesin başına
  • sorgusuz. S kullanıcısına yanıt

Acil kırmızı hapı al abicim kendine gel

• Bu konu halen duruyor mu ya, hanım görse keser beni. 5,5 senedir evliyiz. Bizim oglan 3,5 yaşında oldu, tam bir terminator ama çok şükür sağlıklı ve bu her seyden daha önemli, hayat devam ediyor.

• İslam dininde sevgililik yoktur. Sevgililik zinaya giden yoldur. Allah inancı olan bir insan haram sevdadan uzak durur ve gayrimeşru konuşmalara girmez. Gayrimeşru konuşmalara giren daha henüz tanışmadığı eşine ihanet ediyor demektir. Haramda mutluluk arayana mutluluk haram olur.

Allah herkese hayırlı eş nasip etsin, nefse uydurmasın ve hakikatten ayırmasın kimseyi.

• Konuda anlatılanlar fena olaylar

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.