Şimdi Ara

Sevgilimle barışmak istemiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Mesele1
    Ne zaman tartissak barışmak için özür dilediğinde aynen şöyle diyor
    Özür dilerim birdaha dikkatli olacam ama sende öyle yapma
    (Ama kelimesi olmazsa olmazi, her özründen sonra ama kelimesiyle şartını söyler)
    2013den beri beraberiz bugüne kadarki bütün ozurleri böyle illaki bir şart koşuyor
    Lan sen zaten suçlusun ve zaten her defasında aynı hataları yapıp özür diliyorsun ve her defasinda bana farklı şartlar koyuyorsun

Mesele2
    Huylandigim asla yapma dediğim şeyleri bilerek yada bilmeyerek hep yapıyor ve 2013den bu yana milim ilerleme yok sanki ağaca konuşmuş gibi hissediyorum hep.

Mesele3
    Sözde hep beni düşünür lakin asla ruh halimi anlamaz ne hissettiklerimi yada olaylardan sonra nasıl hissedecegimi bilmez.

Ama gelin görün ki aramızda bunca yıldır çok şey yaşandı kesip atamıyorum, yaşanmışlıklar olmasa saniye düşünmem.
    Böyle bir cikmazdayim napacam bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Geleceğini güzel görmüyorsan geçmişteki anılara takılmayacaksın er geç zaten bitecek bir durum var gibi,

Sürekli kaset gibi aynı tatsız şeyleri yaşamak. Uzun süre veya defalarca konuşsanda değişmemesi sıkıntılı bir durum. Bide bilerek damarına basıyor (bilmiyor olabilir olayını geçelim sonuçta uzun süredir tanışık biri üstelik sevgili huyunu rahatsız olacağın şeyleri kesin bilir)

Ben yerinde olsam, hazır bahanende varken biz yapamıyoruz olmuyor vs klasik ayrılma replikleri sonrada yoluma bakarım...
  • Geleceğini güzel görmüyorsan geçmişteki anılara takılmayacaksın er geç zaten bitecek bir durum var gibi,

Sürekli kaset gibi aynı tatsız şeyleri yaşamak. Uzun süre veya defalarca konuşsanda değişmemesi sıkıntılı bir durum. Bide bilerek damarına basıyor (bilmiyor olabilir olayını geçelim sonuçta uzun süredir tanışık biri üstelik sevgili huyunu rahatsız olacağın şeyleri kesin bilir)

Ben yerinde olsam, hazır bahanende varken biz yapamıyoruz olmuyor vs klasik ayrılma replikleri sonrada yoluma bakarım...

• Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Hocam o konudan bahsetmeyi unuttum,
    Aileler ilişkimiz olduğunu biliyor onun ailesi beni benim ailem onu iyi tanıyor, şimdi ben bitirelim desem herkese beni suçlu ilan edecek yine canımı sıkacak, asla kendini suçlu görmez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam aklımda canlandırdığınız karakterde bir insan şu son asla kendini suçlu görmez ibareniz ile evlenmeye yönelik bir planda asla istenmeyecek karakter özelliklerini barındırıyor. Keşke çok önceden bunları öngörüp ona göre kararlar alsaydınız.

Aileler çok tehlikeli davulun sesi uzaktan hoş gelir hesabı uzun süren bir ilişki olmuş oturmuş bağlar herkes birbirini kabullenmiş, evlilik oluncada mutlu son hadi bitti gitti hesabı yapılır. Sizin pekte bu olaylar üstüne dayalı bir hayat kurma niyetiniz yok. Hayat sizin hayatınız 2-3 sene sonra pişmanlık duyacağınız şeyi yapmayın bana sorarsanız günü kurtarmayı geçip direkt esaslı bir tercih yapın...

• Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Kör olmuştum sözde aşk bahanesiyle, o yüzden fark edemedim, direk güvenmiştim ama öyle değilmiş.
    Olası bir evlilikte sorun yaşayacağımızı düşünüyorum, daha evli değilken bile çok ciddi ağza alınmayacak laflar ediyor tartışmalarda, bunlara gelemem ben.
    Kararımı verdim hocam sağolun, o görüşelim diyene kadar yokmuş gibi davrancam, çıkıp eve gelirsede açık açık söyleyecem bitsin diye yeter anasını satım evlenmeden yaslancam.
    Çok ciddi şeyler söylerse bir kere daha şans versemmi diye düşünüyorum şuan. O ciddi şeyleri söylemezse direk ozurle gecistirirse zaten asla şans verme gibi bir durum olmayacak

• anlaşamıyorsan, hele ki seni anlamıyorsa zorlamanın anlamı yok. Evlenince bir şey değişmez. Her şey daha kötüye gider. Vurdumduymaz insan her zaman düşüncesizdir. Kalın bir çizgi çekip diğer tarafında dur. Eninde sonunda unutulur gider.
  • Erkeksin inşallah hocam. Bi an benim ilişki sandım da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İş evliliğe gitmeden çözün yada ayrılın ikiniz için en hayırlısı bu olur.Evlendikten sonra bu sorunlar daha ileri gider ayrılırsınız o zaman hepten yazık olue.

• Sonn günlerde kafam çok dağınık olduğu için görüşme tekliflerini reddettim

Hafta sonuna doğru uzun uzadıya başbaşa goruscez

• Aynı durum benim başımda vardı. Bu seni çok yorar kardeşim bence uzatma derim.

• Hocam gitmiyorsa bırakın. Ben bunu anladım. Siz şansa verirsiniz ama zaman gelir tek kaleme çizer sizi. Hep ondan daha iyisi gelmez sanırsınız ama emin olun onu çok iyi yapan sizin bakış açınız :) Kimler kimler var. Dikkatli olmak lazım :)

• Senin kız arkadaşına özel bir durum değil bu. Kadınların genlerinde nankörlük yatıyor. Her zaman kendi bildiklerini yaparlar. Yaptıkları işin doğru veya yanlış veya mantıklı veya mantıksız olmasının onlar için bir önemi yoktur. Bunu sorgulamaya kalktığın anda yumruğu yersin gene aynısı olur.

Bizim kızların geninde problem var. İtaat et rahat et başka yolu yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.