Şimdi Ara

Sevgilimin içtiği sudan içmedim,küstü. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
0
Favori
4.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de öyle ne aileden ne başkasının içtiği bardaktan bile içmem zorda kalmadıkca. Hele pet şişe haşa ! Tek benim olmalı. Nasılki aynı kaşıktan yemek yemiyorsunuz bu da aynı hesap aslında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevgilinin suyunu ic

• Lan olum bi arkadaşımın dersanesindeki arkadaşı bi kızla aynı sakızı çiğniyordu. Sırayla çiğniyolardı

• Cok normal bır davranıstır hatta ve hatta cok ıyı yapmıssın o suyun ıcınde onlarca parazıt ve amip vardır ve suyu ıcerken hepsı senın vucuduna gırecektır mumkunse bu gıbı durumlarda baskasının esyasını kullanmayın. Yıyecek ıcecek konusunda...

• quote:

Orijinalden alıntı: akrepyusuf

o ağıza daha neler değecek demek istemiş anlamamışsın

.

Şunu anlayamadıysan ya ergenliğe girmemişsindir ya csbdir ya da "Ben başkasının içtiğini içmem." diyerek marjinal olma çabasındasındır.
  • Helal olsun giresunlu.
  • Takam kafana
  • KIZ KANKAMIN SAKIZINI ÇIĞNIYORUM. O'da benimkini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o şişeye dil atardım.
  • Ulan kızla öpüşüyosun sorun olmuyo içtiği sudan mı içemiyosun
  • deneyin ölmezsiniz ben yerine göre (aileden) birinin kaşığını-çatalını bile kullanabilirim. milletin ısırdıkları veya bardakları/pet şişeleri hiç sorun değil ama sakız diyen olmuş işte onu yapmam
  • İçmek zorunda değilsin buna mı küstü yani Yaş kaç 15 falan mı ergenlik o ergenlik geçer :)
  • ben de içmezdim içmem de.Kardeşimin annemin babamın bardağından içmiyorum neden arkadaşımın sevgiliminkinden içeyim ki?
  • ''Kim ki sevdiğinin suyundan bir yudum alırsa,o en güzel hediyelerle mükafatlandırılacaktır.Bunu bilin ve sevin'' Dh 123.
  • içen kişi son yudumu geri şişeye bırakan bir tip değilse içerim sorun yok.lisede 2.5 litrelik kolayı 6 kişi içerdik.

• Kızın ağzını yerken iyi ama di mi!
  • Belki büyü yapmıştır suya sende suyu içtiğin zaman seni kendisine bağlayacak. Hiç gülmeyin beyler yakın arkadaşımın sevgilisi büyü yapmıştı çantasından çıkardığı ekmeği yedirmiş bizimkisine çocuk hacı hocalara gitti öyle kurtuldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: martinist

''Kim ki sevdiğinin suyundan bir yudum alırsa,o en güzel hediyelerle mükafatlandırılacaktır.Bunu bilin ve sevin'' Dh 123.

• Benim sevgilim olsa su şişesini yalardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blue___ -- 10 Kasım 2013; 14:11:54 >
  • Böyle mantık mı olur boş açılmış bir konu popi olmak istiyorsun heralde.
    1-O başkası değil kız arkadaşın ve onun içtiği sudan neden içmedin açıkçası çok saçma.Haa diyorsanki ben asla başkasının ağzının değdiği su şişesinden su içmem..O zaman sen bu kızı dudaktan hiç öpmeyecekmisin yada bunu dediğine göre zaten öpmedin.
    Allah akıl fikir versin sana.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.