Şimdi Ara

Sevgilim uyuşturucu bağımlısı. Endişeleniyorum, ne yapmalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler başlıkta da söylediğim gibi kız arkadaşım uyuşturucu bağımlısı. bi süre tedavi gördü ve koka denen beyaz uyuşturcu maddeyi bıraktı. fakat sürekli ot denen maddeyi kullanıyor. ne yapmalıyım bu şuan kullanıdığı şey öldürür mü kızı?

ha birde şu kritik soruyu sorucam. sürekli erkek arkadaşları bunu içmek için çağırıyor. sorduğumda, davetlere gidince içilene para vermediğini söyledi.
    bu çağıran adamlar bağımlı sonuçta ve az buldukları şeyi hayrına dağıtmayacaklarına göre karşılığında ne alıyor bu kişiler. daha doğrusu ne almış. artık gitmiyor elbette hiç bir davete. fakat bu aklımda bir soru işareti.

yorumlarını bekliyorum. teşekkürler.

•  Sevgilim uyuşturucu bağımlısı. Endişeleniyorum, ne yapmalıyım?
  • Sence kardeş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cricketmt2

Sence kardeş

evet dediğinin farkındayım da başka ihtimal olamaz mı acaba diye düşündüm ve ayrıca geçmişi ile yargılayamam sonuçta.
  • csb maddesi dagitiyorlar kardes biraz da gav at malzemesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gin And Juice

Sevgilim uyuşturucu bağımlısı. Endişeleniyorum, ne yapmalıyım?

Ulan o kiz oldukten sonra jessie ye ne uzulmustum bee.

• canı uyuşturucuya malı verene kalmış.e sonuç ortada örnekler belli.
  • Bırak o kızı başka kız mı kalmadı ?

• o kizda ayril ha diyosan ki asik degilim ki evlenmicem zaten , amacim sadece sex o zaman bisey diyemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayné -- 11 Mart 2016; 14:43:05 >
  • Hangi akla hizmet uyuşturucu kullanılır hiç anlayamadım. Çok yazık. İş ailede bitiyor.

• karşılığın da ne aldıklarını sanıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxPayné

o kizda ayril ha diyosan ki asik degilim ki evlenmicem zaten , amacim sadece sex o zaman bisey diyemem

yok zaten bunu öğrendikten sonra ileriye dönük bir şey düşünmem. sadece kendimi kötü hissettim.
  • Hocam o karıyı götürmüşler ben diyim :D grup swinger vs türlü türlü alınma ama durum ortada :D

• kokain diye veriyolar tuz ruhunu ot diye veriyolar keneviri sonra herkes bagimli agaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

Bırak o kızı başka kız mı kalmadı ?

hocam ayrılmak öncelikli düşüncem olmadı çünkü kız hayata görüşü ve zevkler olarak bana uyumlu. ayrıca aynı sınıftayız sürekli beraberiz ve yabancı uyruklu kendisi.
  • Ass to ass :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Harem Kralı

Hocam o karıyı götürmüşler ben diyim :D grup swinger vs türlü türlü alınma ama durum ortada :D

birader öyle deme yav insan bi kötü oluyor düşününce.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.