Şimdi Ara

sevgilim otelde bastı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her şey sevgilimle tartışmamla başladı arkadaşlar. Sevgilim bana çok soğuk davranıyordu. Ben ise onun için canımı bile verebilirdim gene böyle bi gün yemeğe çıkmıştık.Her şey harika gidiyo derken birden ön masada eski sevgilimi gördüm okadar harika görünüyordu ki tam 5 sn onu kestim. Bu arada sevgilim beni görmüş olacakki hemen başka yere bakmaya başladım sonra sevgilimin benden şüphelendiğini hissettim yemek bittikten sonra kızı arabayla evine bıraktım ve yanağına masum bi öpücük kondurdum daha sonraeski sevgilim aklımdan çıkmadığı için hemen yemek yediğim restoranta döndüm ve tekrar kızı kesmeye başladım oda fark etmiş olacakki hafiften gülümsedi ve göz kırptı sevgilisi lavaboya gittiği an bi özgüven patlaması yaşayıp yanına gittim. işte günlük rutin konuşmalar vs. derken sonra numarasını aldım ve eve gittim yastığa başımı koyduğum an tek bir kere bile gözümü kırpmadım en sonunda dayanamayıp mesaj attım. sabaha kadar konuştuktan sonra benimle tekrar eskisi gibi olmak istediğini söyledi ve buluşma teklif etti lüks bi restorantta güzel bi kahvaltı ettik sonrasında ise öptü beni. bende istersen otele geçelim dedim sanki hep bu anı istermişcesine kabul etti sonrası işte seviştik sevgilimde beni takip etmiş ve ardından otele gelmiş resepsiyondan oda numaramı öğrenip bizi bastı sonra sevgilim zéb4n!ye dönüşüp ikimizide zind4na attı yemek olarak ise sulu mok yediriyo

• Dh sag olsun bana bu tip yazilari sondan okumami ogretti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OKUMAYINN zéb4n!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okumayın zebani

• ' zéb4n!ye dönüşüp ikimizide zind4na attı yemek olarak ise sulu mok yediriyo'

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okumayın
  • olmuşmu beyler
  • kahkahlarla güldüm hll olsn knk sulu mok olayı aşmış
  • Sondan oku
  • okumadım
  • ilk csb'm daha
  • Okumayın zebani

Not: sonunda zebani yazarları geri döndü eski günlere dönüyoruz
  • şu csb'leri daha gerçekçi yazın ya kimi zebani kimi pegasus kimi transformers kimi altını ıslatmış
  • aman hocam ban yemeyin

• Bloq.

• quote:

Orijinalden alıntı: oxo arvaledze

Bloq.

asıl sana bloq la şurda dalgasına bişey yazıyoruz sanane?
  • Allahtan sondan okudum

• Sana mı ? ooo manyak lafçılar bekleniyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.