Şimdi Ara

Sevgili ve para olayı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
15
Cevap
0
Favori
171
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Sevgili ve para olayı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3161 Mesaj
    Bi kız var bunla bayağı yakınız. Sevgililikten önceki dönem olur ya o tarz. İki tarafta artık sonucun nolcağını biliyodur böyle karşıdan bi şey bekliyodur. İşte tam bu durumdayız. Ama ben böyle bu ani gelişen oalyları düşününce farkettim ki bu kız gayet zengin olmasına rağmen ben çulsuzun tekiyim. O yaz tatilinde yurtdışına gidiyor ben parasızlıktan tatile gidemiyorum. Sizce ne yapmalıyım? Çünkü düşününce ben onun istediği ortamlara giremem. Benim gittiğim pizzacıda 10 liraya hayvan gibi doyuyoruz, onun gideceği yerde 30 liradan aşşa kurtulamam. Ve açıkçası ben öyle para da yetiştiremem. Bu sadece örnekti genel oalrak ortam farkını bilirsiniz işte.

|
    |

Haggard seveni ben de severim.
    2 kişilik hesâb

• Yarbay
    4915 Mesaj
    Asosyal olma sebebim para. millet bara gider kızları götürür ben mal gibi evde otururm lanet olsun lan..

edit: aynı durumdayız kardeşim ben çözüm bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonardo DiCaprio. -- 29 Haziran 2014; 1:41:35 >
    |
    |

• Çavuş
    59 Mesaj
    hocam bana yönlendir istersen
    |
    |
    ozelden numarami atiyorm kizi bana yonlerdir kanka boylelikle kiz mutlu olur; kiz mutlu olnca sende mutlu olursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    valla ne yalan söyleyim zor kardeşim. kızda bunu bilerek sana gönlünü kaptırdıysa anlayışlı biriyse bi şekilde halledilir o. önemli olan beraber olmak zaten.
    |
    |

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: ersanpars

ozelden numarami atiyorm kizi bana yonlerdir kanka boylelikle kiz mutlu olur; kiz mutlu olnca sende mutlu olursun

Ben oyalıyorum siz kaçın

|
    |
    |
    |
    Kardeş seviyorsan kızı git adam akıllı konuş kızla.Senden hoşlanıyorum seninle birlikte olmak istiyorum ama durumlarımız belli de.Eğer bu şekilde de olur diyorsan bilmem ne muhabbeti yap.Kız zaten iyi bir kızsa sorun etmez hatta dürüstlüğünden etkilenir.Olmuyorsa da boşver milyonlarca kız var.
    |
    |

|
    |
    |
    |
    +1 bende parasızlıktan asosyalim. bi çok arkadaşım var ama param olmadığı için onlarla takılmayı tercih etmiyorum yaşım 17. bu yaz tatilinde çalışma planım vardı ama staj mevzusu girdi araya mecbur 2 ay staj yapıcam para da vermiyolar gerçi iş yapmıyorum sürekli oturuyorum çünkü iş yok :D ama sosyalleştim yalan yok.

sen takıl kardeşim o kızla parasını sömür zaten senin çulsuz olduğunu bile bile senle sevgili oluyorsa seni büyük ihtimal seviyodur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ongbak96 -- 29 Haziran 2014; 1:55:49 >
    |
    |
    |
    |
    Been around the world twice.Talked to everyone once.Seen two whales ****, been to three world fairs.And I met an old man in Thailand with a wooden ****.Pushed more peeter, more sweeter and more completer than any other peter pusher around.I'm a hard bodied, hairy chested, rootin' tootin' shootin', parachutin' demolition double cap crimpin' frogman.There ain't nothin' I can't do. No sky too high, no sea too rough, no muff too tough. Been a lot of lessons in my life.Never shoot a large caliber man with a small caliber bullet. Drove all kinds of trucks.2by's, 4by's , 6by's and those big **** that go 'Shhh Shhh' and bend in the middle.Anything in life worth doing is worth overdoing. Moderation is for cowards.I'm a lover, I'm a fighter, I'm a UDT Navy SEAL diver. I'll wine, dine, intertwine, and sneak out the back door when the refueling is done.So if you're feeling froggy, then you better jump, because this frogman's been there, done that and is going back for more.
    Cheers boys.
  • Binbaşı
    1026 Mesaj
    nolacak kızla konuşursun sevgili olduktan sonra anlayışla karşılamazsa bırak gitsin

|
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
bankalar.org
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.