Şimdi Ara

sevgili hocalarım tarife değişikliği hat hızı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ustalar vodafone net kullanıyorum yeni bir yere taşındık vdsl ile 76 mps alıyoruz bunu telekom vodafonet müşteri hizmetlerinden sordum buraya kadar tamam ama 1 hafta sonra nakilden sonra vodafone nette bir kadın 8 den üstünü desteklemez dedi onu kapayıp tekrar aradım başkası burda port kalmamış sizin kaç mps alıcağınızı göremiyoruz şu an dediler 8 mps kullanıyorum 16tıya çektiricem çok birşeyde istemiyorum ama dediğim gibi göremiyoruz dediler değerlerim aşağıda birde siz yorumlayın ustalar vds olduğunu emin gibiyim mesela telekomun kapsama haritası lokasyonla ilgili bilgi yok derken millenicom sitesinde şu an bile 76 mpsye kadar diyorsevgili hocalarım tarife değişikliği hat hızı

sevgili hocalarım tarife değişikliği hat hızı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schizoprene -- 29 Ekim 2017; 0:23:10 >

• 76 biraz zor gibi
  • ben şu an adsl üzerinden bağlıyım zatende hocam 74 paramız yetmez taş çatlasın 35 mps kafidir zatenki şu an tahahüt bitene kadar 16 diyorum modem felan değiştirmek istemiyorum
  • şu anki hat değerlerinize göre 8 mbit den yukarısını göremezsiniz ve hattınız şu an adsl2 de vdsl değil
  • yani hocam mecburen vdsle mi geçmem lazım bu arada dediğim bu 1 ay önce felan telekomda hipernet felan diyodu şimdi lokasyon bilgisi yok diyor vodafone siteside resimide aldım buyrun sevgili hocalarım tarife değişikliği hat hızı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schizoprene -- 29 Ekim 2017; 0:21:14 >
  • schizoprene S kullanıcısına yanıt
    Kardesim merhaba vdsl kullanmak istiyorsaniz suan en uygun en avantajli secenek turknet kesinlikle tavsiye ediyorum.

Taahhut ve akn yok.

Konu ile ilgili detayli bir pm yolladim inceleyebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    https://turk.net/kotasiz-vdsl-hizinda-internet/

Birde buradan sorgularmisiniz.

Suan adsl de oldugun icin bu degerlerle kiyaslama yapilamaz vdsl e gecince butun degerleriniz degisecektir.

Ben adsl kullanirken max hiz degerim 18 mbps gosterirken vdsl de suan 122 mbps gosteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erocan27 -- 29 Ekim 2017; 0:30:1 >
  • hocam ilginize çok teşekkürler ama şu an 420 tl cayma bedeli var :D şu an zor
    Yani taahhutunuz varsa suanki arayisiniz gelecege dayali gibi .

Turknetin size verdigim linkteki taahhut sayar uygulamasina taahhut bitis tarihinizi girerek kampanyadan taahhut bitis tarihiniz ne olursa olsun yararlanabilirsiniz.

AH BU TAAHHÜT ZORBALIKLARI YOKMU.

İŞTE BUNUN İÇİN TÜRKNETİ SEVİYORUM.

• yok tahahüt esnasında hız yükseltme hakkımı kullanıcam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.